Ilgos suknelės: kaip ir kada jas vilkėti?

Sakoma, kad net patį gražiausią ir prabangiausią rūbą galima sugadinti dėvint jį netinkamai. Ir iš tiesų, kone apie kiekvieną drabužį kalbant būtų galima išskirti daugybę dalykų, kuriuos reikia žinoti. Ne išimtis yra ir ilgos suknelės. Taigi, kaip ir kada jas reikėtų dėvėti?  Kviečiame atkreipti dėmesį į svarbiausias detales.ilgos suknelės

Ilgos suknelės tam ir skirtos, kad apgaubtų audiniu ir jo tikrai nebūtų per mažai, priešingu atveju, neatrodysite efektingai. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad ilgis yra kur kas svarbesnis nei daugeliui gali atrodyti iš pradžių. Nors suknelė turi būti ilga, tam, kad atrodytumėte efektingai, nepamirškite, kad per ilga suknelė gali pridaryti daugiau rūpesčių nei atnešti naudos, pavyzdžiui, pernelyg ilgos suknelės sukelia sunkumų judant. Taigi, prieš vilkėdamos ilgą suknelę, įvertinkite judėjimo galimybes. Ar tikrai galėsite nevaržomai judėti? Ar galėsite patogiai jaustis? Atminkite, jog žemę šluojanti suknelė tikrai neatrodo patraukliai ir tikrai nėra praktiškas sprendimas.

Dar vienas dalykas, kurį turėtumėte žinoti apie ilgas sukneles. Būtent šis drabužis yra vienas iš tų, kuris kuo puikiausiai atskleidžia raštų, ornamentų grožį. Žinoma, jei nusprendėte vilkėti ilgą suknelę, tai galite rinktis ir vienspalvę, tačiau kur kas puošniau  ir patraukliau atrodys raštuota, įvairiais ornamentais puošta ilga suknelė.

Ilgos suknelės atvira nugara – tik išskirtinėms progoms. Taigi, būtent štai taip skamba dar viena taisyklė, kurią verta prisiminti. Ilgos suknelės atviromis nugaromis iš tiesų yra puikus pasirinkimas,  tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šis pasirinkimas – tikrai ne kasdienis, toks apdaras skirtas tik išskirtinėms progoms.

Pats metas įvardinti ir dar vieną taisyklę, susijusią su ilgomis suknelėmis. Jei jau nusprendėte vilkėti ilgą ir blizgaus audinio suknelę, tai papuošalų kiekis turėtų būti minimalus.

Na, ir pabaigai – dar viena taisyklė, kurią norisi priminti,  ar tiesiog mitas, kurį verta paneigti. Neretai galvojama, kad ilgos suknelės negali būti dėvimos avint sportinius batelius. Tai – pasenęs požiūris, kuriuo tikrai neverta vadovautis. Taigi, belieka tik prisiminti, kad ilga suknelė ir sportiniai bateliai yra puikus derinys.

vytautas