Inglot akių šešėliai: ką apie juos būtina žinoti?

inglot akiu seseliaiApie kiekvienos kosmetikos kompanijos gaminius yra būtina žinoti tam tikrus dalykus. Na, o ką kiekviena dailiosios lyties atstovė turėtų žinoti apie Inglot akių šešėlius? Apie tai jau netrukus.

Šešėlių pasiūla

Vienas svarbiausių akcentų, į kurį būtina atkreipti dėmesį, yra šešėlių pasiūla. Inglot kompanija siūlo įsigyti blizgių, matinių, perlamutrinių, gryno pigmento akių šešėlių. Kiekvienos iš šių rūšių akių šešėliai pasižymi tam tikromis savybėmis: štai, pavyzdžiui, gryno pigmento akių šešėliuose nerasime talko, yra lengvai aplikuojami, be to, tinkami naudoti ir su kitais kosmetikos produktais, na, o, štai, matinio efekto šešėliai savo sudėtyje turi specialių pigmentų, ilgai išlieka, o spalva – nekinta. Beje, pasiūloje esančius šešėlius galima suskirstyti ir pagal kitus kriterijus, vienas iš jų – šešėliai, parduodami be dėžučių su  jomis.

Bendrinės šešėlių savybės

Ir nors ką tik įvardijome, kokiomis savybėmis pasižymi tam tikros rūšies akių šešėliai, dėmesį verta atkreipti į tai, jog egzistuoja ir tam tikros, bendrinės savybės, kurias yra būtina išskirti kalbant apie šiuos produktus. Viena iš jų yra ta, kad šie akių šešėliai nesukelia alergijos. Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas akcentas – plačiame asortimente rasite ir tokių šešėlių, kurie puikiai profesionalams, o taip, ir tokių, kurie tiks mėgėjams. Maža to, šiais akių šešėliais bus paprasta sukurti tiek įprastą, dieninį, tiek šventinį ar vakarinį makiažus. Savaime suprantama, ypač dažnas yra noras, kad ką tik atliktas makiažas laikytų kuo ilgiau. Ir nors Inglot akių šešėliai yra puikiai šį tikslą pateisinanti kosmetikos priemonė, dėmesį verta atkreipti į tai, jog makiažu galėsite mėgautis dar ilgiau tuo atveju, jei kartu su akių šešėliais naudosite ir šešėlių bazes.

Kaip žinia, akių šešėliai yra viena ilgiausiai tarnaujančių priemonių, todėl dėmesį belieka tik atkreipti į tai, jog jūsų pasirinkimas turi būti puikus. Ją priimti tikrai nebus sunku, jei įsiminsite šią svarbią informaciją.

Ir pabaigai…

Nors atsakymas į klausimą, kiek akių šešėlių verta įsigyti yra labai individualus, dėmesį verta atkreipti, jog  siekiant sukurti makiažo įvairovę, reikėtų įsigyti bent du akių šešėlių komplektus.

vytautas