Kada reikalinga skrandžio mažinimo operacija?

Žmogus, kuris negali užsiimti aktyvia fizine veikla, praranda labai daug: pastaroji yra būtina ne tik tam, kad būtų galima atlikti profesinius ar namų ruošos darbus, tačiau daro teigiamą įtaką ir mūsų emocinei būklei bei sveikatai.

skrandzio mazinimo operacija kainaVis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad tūkstančiai žmonių visoje šalyje dėl sąnarių pažeidimų yra priversti riboti fizinės veiklos kiekį arba apskritai jos atsisakyti. Sąnarių pažeidimai gali atsirasti dėl daugybės priežasčių, tačiau viena iš jų ir ypač dažnai pasitaikanti yra nutukimas. Kaip žinia, per didelis antsvoris kenkia sąnariams. Dėl šios priežasties jie ima dilti, sukeldami didelį skausmą ir priversdami atsisakyti aktyvaus fizinio gyvenimo.

Taigi, kas gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo sąnarių skausmo bei dilimo, kilusio dėl pernelyg didelio svorio? Neretai yra galvojama, kad geriausia išeitis – sportas. Vis dėlto, tokia nuomonė yra klaidinga, kadangi daugybė papildomų kilogramų sudaro labai didelę apkrovą, o bent vienas neteisingas judesys gali tapti labai rimtos traumos priežastimi ir tik dar labiau pabloginti esamą situaciją.

Taigi, būtent dėl šios priežasties yra būtina ieškoti būdų, kaip numesti svorio, vengiant aktyvios fizinės veiklos. Situaciją dar labiau apsunkina ir faktas, dažniausiai šiems žmonėms reikia numesti ne vieną kitą kilogramą, o bent keletą dešimčių. Taigi, ką rinktis? Būtent tokiais atvejais ypač geras pasirinkimas yra skrandžio mažinimo operacija kaina. Būtent ši procedūra užtikrins, efektyvų svorio sumažėjimą, tačiau tuo pat metu bus galima vengti fizinės veiklos. Na, o atsikračius kilogramų ir sumažėjus sąnarių apkrovai, bus galima pradėti gyventi ir fiziškai aktyvų gyvenimą. Tokiais atvejais yra rekomenduojama pradėti nuo nedidelio krūvio ir jį po truputį didinti.

Dažnai žmonės yra linkę galvoti, neva egzistuoja kokia nors stebuklinga mankšta,  išlaisvins nuo sąnarių skausmo. Tačiau taip nėra – pirmoji jūsų užduotis yra sumažinti sąnariams tenkančią apkrovą.

Tačiau tai dar ne viskas, ką galite padaryti dėl savo sąnarių. Jei skundžiatės jų dilimu, pernelyg didele apkrova ir skausmu, tokiu atveju jūsų laukia dar viena užduotis – pasirūpinti, kad jums netruktų mineralinių medžiagų. Reikiamas mineralų kiekis padės palaikyti sąnarių būklę bei juos sustiprins.

vytautas