Kodėl Vilnius sparčiai plečiasi?

Auga gyventojų skaičius

Lietuvos Sostinė auga kaip ant mielių. Jeigu kam teko kurį laiką nebūti mieste, tai sugrįžus visuomet maloniai liekate nustebinti. Daugėja kokybiškų kelių, statomi nauji kvartalai, vietose, kur kadaise buvo niūrus pastatas, dabar europietiška kavinė. Ieškantiems pramogų, darbo ar patogaus gyvenimo – šis miestas kaip tik. Vilnius ir jame didėjančių automobilių srautai skatina ir papildomų paslaugų atsiradimą. Techninė pagalba jau sulaukia vis didesnio vartotojų dėmesio. Kiekvieną džiugina ir tai, kad teikiant šią paslaugą naudojamas specializuotas, vokiškus kokybės standartus atitinkantis transportas. Įmonės teikiančios šias paslaugas pasirūpino ir papildomų klientų aptarnavimo. Prie pagrindinės paslaugos jau siūloma ir tokia paslauga, kaip rato pakeitimas. Kada užsisakoma ši paslauga? Dažniausiai, tai daroma, kuomet važiuojant keliu tiesiog praduriama automobilio padanga. Ne visi, tačiau nemažai vairuotojų tiesiog patys negali pakeisti padangos. Tai vyksta ne todėl, kad jie nemokėtų naudotis specialiais įrankiais. Dažna priežastis, automobilio ratas būna labai stipriai užveržtas. Varžtai seni, tad ir normaliai sukti neina. Ką daryti tokioje situacijoje? Šia problema išsprendė techninės pagalbos paslaugas teikiančios įmonės. Tereikia paskambinti ir operatyviai į jūsų nurodytas koordinates išvažiuos specializuotas transportas. Atvykęs techninės pagalbos specialistas pasinaudotos turimais profesionaliais įrankiais ir kuo greičiau padės išspręsti šią problemą.

pexels-photo-116675

Pagalba kelyje Vilniuje vis aktualesnė

Profesionali paslauga, kuri reikalinga praktiškai visiems vairuotojams. Tiems, kas kiekvieną dieną įveikia daug kilometrų vertėtų įsigyti „Pagalba kelyje Vilniuje“ kompanijos abonementą. Mokate labai mažas mėnesines įmokas, tačiau prireikus paslaugų jos praktiškai nieko nekainuoja. Dalis paslaugų visiškai nemokamos, tik itin sudėtingais atvėeais gali tekti primokėti. Tačiau, kadangi tokia paslauga teikiama bendradarbiaujant su draudimo kompanijomis, tad ir visos išlaidos bus kompensuotos.

pexels-photo-26208

Ar didėja auto avarijų skaičius?

Atliekami statistiniai tyrimai rodo, kad auto avarijų Lietuvoje kažkiek sumažėjo, tačiau skaičiai vis tiek išlieka dideli. Daugelis vairuotojų tiesiog nesilaiko kelių eismo taisyklių ar vairuoja neblaivūs. Šie pagrindiniai faktoriai ir lemia didelį skaudžių auto avarijų skaičių. Taigi, norėdami saugiai nuvykti į darbą, parduotuvę visuomet pagalvokite ar atsakingai vairuojate, ar pasirinkote tinkamą greitį.

Sodo nameliai: http://evex.lt/sodo-nameliai/

Bilger.lt