Mesti svorį bus lengviau, jei…

Skrandžio mažinimo operacija kaina yra geras pasirinkimas, kai reikia profesionalaus bei efektyvaus būdo pašalinti antsvorį. Tačiau tai – ne vienintelis pasirinkimas, kurį galima rinktis siekiant šio tikslo. Taigi, pats metas pakalbėti ir apie dar kelias galimybes, o tiksliau – kasdienius įpročius, kurie gali užtikrinti geresnį rezultatą. Taigi, kokie jie?

Nepainiokite troškulio su alkiu

Nemaža dalis žmonių nesugeba atskirti dviejų visiškai skirtingų dalykų – troškulio ir alkio. Neretai žmonės mano, kad yra alkani ir skuba pasisotinti maistu, nors iš tiesų yra kamuojami troškulio. Na, o šią problemą paprastai išspręsti galima išgėrus stiklinę vandens  ir šiek tiek palaukus – nemalonūs pojūčiai nurimsta. Na, o žmogus išvengia papildomų kalorijų.

Nevalgykite vien tik todėl, kad jaučiatės prastaiskrandzio mazinimo operacija

Puikiai visiems yra žinoma teorija, jog jei jaučiamės liūdni, nusivylę arba pikti, tai situacija pagerinti gali vos keli gabalėliai šokolado. Ir tai yra tikrų tikriausia tiesa, tačiau tuo nereikėtų pernelyg piktnaudžiauti – kiekvieną kartą, kai pasijaučiate blogai, nesigriebkite paties primityviausio sprendimo – saldumynų, o paklauskite savęs: kas mane priverčiate pasijusti blogai? Šalinkite priežastis, o ne pasekmes.

Vietoje padažų – daugiau prieskonių

Jei visada esate įpratę valgyti patiekalus su kaloringais padažais, tokiu atveju pats metas atsisakyti ir šio įpročio. Na, o jei, manote, kad patiekalais be padažų yra negardūs, smarkiai klystate – skaninkite juos įvairiais prieskoniais, kurie skaičiuojami dešimtimis. Atrasite daug naujų puikių skonių, tačiau kalorijų – nebus.

Rinkitės mažesnio riebumo produktus

Daugelį produktų (pieną varškę, grietinę, sviestą ir kt.) verta pakeisti mažesnio riebumo produktais. Belieka tik pridurti, kad pastarieji tikrai nenusileis savo skoninėmis savybėmis, tačiau rezultatai  nudžiugins – sutaupysite šimtus kalorijų.

Tai – paprasti patarimai, tačiau jų nauda gali būti labai didelė. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad jei šios ir kitos taisyklės neatneša taip ilgai lauktų teigiamų pokyčių, o jūsų kūno masės indeksas yra didesnis nei 30 ir jaučiate diskomfortą dėl turimų kilogramų, tokiu atveju verta prisiminti, kad skrandžio apylankos operacija Klaipėda galėtų tapti dar viena išeitimi. Tiesa, apie tai reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

vytautas