SEO paslaugos – Kaip atlikti pačiam?

Nuo ko pradėti SEO optimizaciją?

SEO rekomenduojama pradėti nuo svetainės ar el.parduotuvės analizės. Vienas geriausių pradinės analizės įrankių „Google Analytics“. Kokie parametrai svarbiausi? Vidutinis svetainėje praleidžiamas laikas ir atmetimo rodiklis (angl. Bounce rate). Lankytojų svetainėje praleidžiamas laikas rodo, kaip jie komunikuoja su svetainėje esančiu turiniu. Ar jiems patinka tekstai? Ar tinkamos fotografijos? Ar pakankamai informacijos? Įvertinkite, kiek lankytojai praleidžia kiekviename svetainės puslapyje. Jeigu rašote tinklaraštį, tuomet išanalizuokite visus parašytus straipsnius. Kiek lankytojai praleidžia skaitydami juos? Ar straipsniai optimizuoti paieškai? Analizuojant internetinės svetainės turinį, svarbu įvertinti ir visą bendrą vaizdą. Ar lengva surasti kontaktus? Ar nesudėtingas meniu? Vertėtų atsižvelgti ir į tai, kaip svetainė atvaizduojama skirtingose įrenginiuose.

seo paslaugos

Planuojate atlikti SEO optimizaciją, tad peržiūrėkite ar kiekvienas puslapis turi meta, title aprašymus. Ar yra sukurta vidinių link’ų sistema.

Sekantis žingsnis, atgalinių nuorodų tinklelio analizė. Geriausia naudotis „Google“ įrankiu „Google Search Console“ (ankstesnis įrankio pavadinimas – Google Webmaster Tools).

Ar verta rašyti tinklaraštį?

Tinklaraštis yra vienas geriausių būdų pasiekti didelį kiekį raktažodžių. Kiekvienas blog’o straipsnis gali būti optimizuotas pasirinktam raktažodžiui. Skelbti pranešimus, kuriems nėra atlikta SEO optimizacija nėra protinga. Tiek el.parduotuvei, tiek internetinei svetainei yra naudingiau, kuomet blog’as generuoja papildomą lankytojų srautą. Aišku, reikia nepamiršti, kad pirminis tikslas – pateikti naudingą informaciją lankytojui. Tad prieš rašydami pagalvokite, kokią naudą duosite skaitytojui? Kuomet parašote straipsnį – atlikite optimizaciją. Nerašykite vardan rašymo. Kiekvienas naujas pranešimas gali generuoti, kad ir nedidelį, tačiau tikslinį lankytojų srautą. Profesionaslios SEO paslaugos naudojant blog’o rašymą duos didesnę naudą ir didins domeno autoritetą. 

Kaip analizuoti SEO konkurentus?

SEO konkurentų analizė yra svarbi, kuomet kuriamas atgalinių nuorodų tinklelis. Sukūrėte naują projektą ir nežinote nuo ko pradėti išorinį SEO? Analizuokite SEO konkurentų backlink’us. Rekomenduotina peržiūrėti TOP pozicijas užimančių svetainių atgalines nuorodas. Sukurkite analogiškus backlink’us. Svarbu nepamiršti, kad kuriant nuorodas privalu griežtai filtruoti backlink’ų šaltinius. Internete rasite galybę online įrankių, kurių pagalba galėsite sužinoti PA, DA, MOZ RANK ar PAGE RANK duomenis.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt

Šilumos siurbliai: http://www.klima.lt/

Bilger.lt