Smėliavimas ir panašios paslaugos

Smėliavimas ir dažymas

Pradedant smėliavimo paslaugų užsisakymą, reikia žinoti, kokias papildomas paslaugas gali suteikti smėliavimo paslaugas teikianti kompanija, kokios rinkos naujovės stebina visus klientus. Smėliavimas ir dažymas dviejų paslaugų susijungimas, kuris tiek klientams, tiek paslaugų tiekėjams yra naudingas. Natūralus klausimas kodėl? Kodėl smėliavimo paslaugos yra naudingos? Ir aišku, kodėl šios paslaugos taip tinkamai susijungia su dažymo paslaugomis. Pradedant kalbėti apie šių paslaugų bendrą naudą, reikia pabrėžti tai, kad užsisakant profesionalias smėliavimo paslaugas labai svarbu, ar įmonė, kuri teikia tokias paslaugas, tai atlieka naudodama aukštos kokybės įrangą. Taigi, smėliavimas ir dažymas yra naudingas, nes abi paslaugos papildo vienas kitą. Tiek atliekant smėliavimą, tiek dažymo darbus reikalinga patirtis, profesionali įranga ir kruopštumas. Šiuo atveju tinkamai nusmėliuotas paviršius, gali būti iškarto perduodamas dažytojui, kuris galės išgauti kokybę, nes visas paviršius bus tinkamai paruoštas.

smėliavimas 12 (5)

Smėliavimas be dulkių

Kuomet kalbama apie smėliavimo paslaugas, daug kas galvoja, kad jos sukelia labai daug dulkių. Tačiau, tiems, kas dar nežino, rinkoje yra paslauga, kuri ir vadinasi – smėliavimas be dulkių. Ši paslauga, skiriasi nuo kitų, kad atliekant procesą neatsiranda dulkių. Tokia paslauga ypač greitai išpopuliarėjo tiek Lietuvoje, tiek kituose miestuose. Jeigu nuspręsite užsisakyti tokias paslaugas, pirmiausia kreipkitės į šias paslaugas teikiančią kompaniją. Kodėl taip svarbu pabrėžti, kad paslauga nesukelia dulkių? Šis faktorius yra labai svarbus kai kuriems užsakovams. Juk jeigu paslauga nesukelia dulkių tuomet, ją galima atlikti uždarose patalpose.

Smėliavimas ar šratavimas?

Kuomet galvosite apie šių dviejų paslaugų pliusus ir minusus, pirmiausia reikia išskirti pagrindinį kriterijų pagal, kurį reikėtų pasirinkti vieną ar kitą paslaugą. Taigi, esminis šių paslaugų skirtumas yra tai, kad jos teikiamos naudojant skirtingus metodus. Smėliavimas atliekamas naudojant kvarcinį smėlį, o šratavimo paslaugos teikime yra naudojami metaliniai šratai. Paslaugos, kaip ir vienodos, rezultatai gali būti labai panašūs, tačiau tiek vienos, tiek kitos paslaugos negalima naudoti tam tikrose situacijose. Ieškant išskirtinių paslaugų tiekėjų vertėtų pamąstyti apie apie paslaugų pliusus ir minusus, rinktis tą paslaugą, kuri labiausiai tinka jums.

Namų projektai: http://evex.lt/namu-projektai/

Bilger.lt