Tobulumui ribų nėra – ar jūsų mityba būtent tokia?

Skrandžio mažinimo operacija yra saugus bei šiuolaikiškas būdas visiems, kurie nori ne tik  numesti daug kilogramų, bet ir siekia ilgalaikių rezultatų. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad ne tik skrandžio mažinimo operacija gali būti vertingas pasirinkimas – nuliūsti teks tiems, kurie nėra pasiruošę skirti asmeninių pastangų. Taigi, labai svarbu stengtis, kad mityba būtų tinkama. Visiems puikiai žinomas posakis apie tai, kad tobulumui ribų nėra, puiki priežastis peržvelgti savo mitybos įpročius – tikskrandzio mazinimo operacijarai rasite tokių, kurių vertėtų atsisakyti ir tokių, kurių verta pradėti laikytis. Na, o tam, kad priimtumėte tik teisingus sprendimus, pats metas atkreipti dėmesį į šiuos pastebėjimus.

Valgome dažniau, tačiau mažiau

Kad ir kaip būtų gaila, tačiau didelė dalis žmonių vis dar yra linkę galvoti, kad kuo rečiau valgys, tuo mažiau papildomų kilogramų turės. Gaila, tačiau yra atvirkščiai – mitybos specialistai įspėja, kad norintys sumažinti savo svorį arba išlaikyti esamą, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad valgyti reikia dažnai (geriausia – 5 – 6 kartus per dieną), tačiau nedidelėmis porcijomis. Tokiu atveju būdu organizmas išvengia būtinybės  kaupti maisto atsargas ir tai ypač teigiamai atsiliepia jūsų svoriui.

Valgome namie

Dar vienas palankus patarimas yra susijęs su valgymu namie. Ne paslaptis, kad maitinimo įstaigose ruošiamas maistas neretai yra kur kas riebesnis, kaloringesnis, o ir porcijos neretai yra didesnis nei rekomenduojama. Taigi, nesunku pastebėti, kad visos išvardintos aplinkybės yra ypač nepalankios žmogui, norinčiam numesti svorio. Taigi, pats metas pradėti kuo dažniau valgyti namuose – maistas bus skanesnis, sveikesnis ir turės mažiau kalorijų.

Valgome tik tada, kai… pauostome pipirmėčių

Daugelis puikiai žino, kad kvapai daro ypač didelę įtaką mūsų savijautai. Pavyzdžiui, jei norime jaustis žvaliai ir energingai, verta pauostyti citrusinių vaisių ir atvirkščiai – jei norime nusiraminti bei atsipalaiduoti, reikėtų mėgautis levandų aromatu. Na, o kokie aromatai yra vertingi tuo atveju, jei norime numalšinti alkį? Pasirodo, šiuo atveju idealiai tinka pipirmėčių aromatas.

Skrandžio mažinimo operacija ir tinkama mityba yra tobulas derinys visiems, kurie svajoja apie saugų ir sveikatai palankų svorio metimo būdą.

vytautas