Vestuvinės suknelės: kokias klaidas daro nuotakos?

Neretai pusiau juokais, pusiau rimtai yra sakoma, kad vestuvinės suknelės nuotakai – pats svarbiausias elementas. Ir iš tiesų, niekas nedrįstų abejoti šio šventinio akcento svarba, todėl nesunku suprasti, kodėl būtent jos paieškoms yra skiriamas ypatingas dėmesys. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad nuotakos neretai daro iš tiesų labai daug klaidų. Taigi, šį kartą siūlome susipažinti su keliais neteisingais elgesio modeliais, kurių vertėtų vengti.

Nesirinkite per ankštos vestuvinės suknelės, manydamos, kad iki vestuvių atsikratysite nereikalingais kilogramais

Ko gero, ne kartą yra tekę girdėti draugių, kolegių, sesers ar mamos istoriją apie tai, labai aptikės drabužis buvo nusipirktas nepaisant to,  jog buvo šiek tiek per ankštas. Ankštokas drabužis tampa gera paskata atsikratyti nereikalingų kilogramų, dažnai sako dailiosios lyties atstovės. Iš tiesų, šis metodas kartais pasiteisina, tačiau jo tikrai nereikėtų naudoti tuomet, kai kalbam apie vestuvines sukneles kaina. Jokiu būdu nepirkite suknelės, jei jaučiate, jei ji bus yra šiek tiek per ankšta. Gali būti, kad iki šventės taip ir nepavyks padailinti  kūno linijų, tad teks graužtis dėl netikusio sprendimo.

Ne tai, kas madinga, o tai – kas tinka

Pats metas įvardinti ir dar vieną neteisingą elgesio modelio, kuomet nuotakos sužavėtos naujausių mados tendencijų, renkasi jas atitinkančią vestuvinę suknelę. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad pirmiausia reikėtų įvertinti, ar suknelė iš tiesų jums tinka, tuo tarpu naujausios tendencijos nėra pats svarbiausias dalykas.  Taip pat ne ką mažiau svarbu, kad suknelė jums patiktų, o ne atitiktų naujausius mados sprendimus.

Ar tikrai įmanoma rasti tą vienintelę?

Labai dažnai nuotakos tikisi surasti tą vienintelę, tačiau ar tai tikrai yra įmanoma? Daugelis galvoja, kad išvydusios sau skirtą suknelę, jos būtinai supras,  kad tai ir yra joms skirtas šventinis apdaras. Tačiau nebūtinai taip bus – aprangos ekspertai tik patvirtina nuomonę, kad pirmiausia reikėtų apibrėžti, kokios suknelės norite, turėti jos viziją, o tuomet ieškoti visus reikalavimus atitinkančio apdaro. Ir tuo atveju, jei nepavyks jos rasti, kreiptis į dizainerį.

vytautas