Ar egzistuoja tobulai Jums tinkanti suknelė?

Dažnai sakoma, kad suknelė yra pats moteriškiausia drabužis, kuris puošia, kuris suteikia damai daugiau pasitikėjimo savimi. Žinoma, suknelė turi tokią galią tik tokiu atveju, jeigu pasirinktas modelis Jums puikiai tinka. Šiuo metu suknelės yra tokios skirtingos, tokios įvairios, kad tik susipažinusi su skirtingais modeliais galėsite rasti variantą, kuris tobulai glunda prie Jūsų kūno.

Tai aktualu ir tokiu atveju, kai Jums reikalingos prabangios vakarinės suknelės, ir tokiu atveju, kai ieškote kažko labai paprasto ir neutralaus kiekvienai dienai.

Mada – dienai, o stilius – gyvenimui

Tiek prabangios vakarinės suknelės, tiek drabužiai kiekvienai dienai turi būti pasirenkami ne pagal madas, tačiau stilių. Ką tai reiškia? Kad kiekviena mergina turi žinoti, koks yra jos figūros tipas, kokio modelio suknelė jai labiausiai tinka. Juk drabužis pasirenkamas įvertinus ne tik kūno linijas, tačiau taip pat ir plaukų bei odos spalvą.

Taigi, siūlome išsiaiškinti, kas Jums labiausiai tinka – ieškoti konkretaus modelio drabužių. Tačiau nepasikliauti greita mada, juolab, nežiūrėti į drabužius, kurie konkrečiu metu yra madingi. Svarbiausia ras tai, kas Jums tinka, o ne tai, kas šiuo metu suteiks Jums galimybę atrodyti taip, kaip visos kitos moterys gatvėje.

Vakarėlio tipas

Ieškodami Jums labiausiai tinkamos suknelės vakarėliui – taip pat turite įvertinti tai, kad kiekviename vakarėlyje egzistuoja tam tikras etiketas, kurio reikia laikytis. Vienose gražiausiai pavyks atrodyti tokiu atveju, kai ateisite dėvėdama juodą suknelę, kuri gražiausia išryškina Jūsų kūno linijas. Tuo tarpu kituose vakarėliuose skoningiausiai atrodo tos moterys, kurios nebijo drąsių formų ir drąsių spalvų. Dar vienas variantas yra kuomet kvietime į tam tikrą vakarėlį jau yra nurodoma – kokios spalvos drabužiai labiausiai tinka. Būtinai tai įvertinkite ir jeigu tik nėra tikslių žinių – visada plačiau pasidomėkite kaip reikia rengtis tam tikroje vietoje.

Maža, juoda suknelė

Sakoma, kad kiekvienos moteris spintoje turi būti po juodą suknutę, kuri siekia kelius arba yra aukščiau jų. Kodėl? Kadangi tai yra klasika, kuri niekada neišeina iš mados ir kuri suteikia galimybę visada atrodyti puikiai. Svarbiausia, kad tokio tipo suknelės tinka visoms moterims nepriklausomai nuo jų figūros tipo. Tik reikia koreguoti ilgį, kuris gali būti nuo labai trumpos iki kiek ilgesnės.

Medžiaga

Norėdami suknelėje jaustis gerai ir net tik atrodyti elegantiškai, tačiau ir visą vakarą intensyviai šokti – turėtumėte daugiau dėmesio skirti medžiagai iš kurios suknutė yra pagaminta. Žinoma, labiausiai odai malonios tos, kurios yra natūralios. Tačiau šilkiniai audiniai yra gana brangūs. Tokiu atveju siūlome galvoti apie pigesnes alternatyvas, kadangi sintetiniai gali būti maišyti su natūraliais ir toks hibridas – geras pasirinkimas.

Atrodyti puikiai gali kiekviena moteris. Tik reikia skirti šiek tiek laiko ir ieškoti tobulai Jūsų figūrai bei bendrai išvaizdai tinkamos suknutės.