Paskolos šiuo metu siūlomos dar geresnėmis sąlygomis

paskolosInternete geriausios paskolos pasiūlymo ieškantys vartotojai turėtų rinktis specializuotų portalų pateikiamą informaciją, nes ten nurodomi ir geriausi kreditų bendrovių pasiūlymai tiek pagal įvairias akcijas, tiek ir pagal palūkanų normą. Ieškantiems kredito nereikėtų paskubomis skolintis iš neaiškių bendrovių ar tų kredito įstaigų, kuriose siūlomos aukštos palūkanos. Visada verta tinkamai apžvelgti visas skolinimosi sąlygas bei būsimus įsipareigojimus, nes nuo to priklauso kaip pavyks tas skolas grąžinti. Kreditai turintiems skolų galbūt ir neišduodami, tačiau vis tiek verta pabandyti laimę laikantis įstatymų. Internete visos paskolos dabar siūlomos tik tiems, kurie gali sau leisti skolintis, o tai reiškia, kad negaunantys pajamų apie kreditavimą turėtų tiesiog pasvajoti – jo niekas nesiūlys.

Kai kurios paskolos išduodamos ir specifiniams tikslams.

Kiekvienas asmuo skolinasi vis kitam tikslui, tačiau dabar itin populiaru rinktis tokias paskolas, kuriomis dengiamos skolos. Dabar kreditų bendrovės siūlo būtent refinansavimo paskolas, kurios ir skirtos skolų dengimui. Jeigu norėtumėte sumažinti savo skolas, tai tokius kreditus ir turėtumėte rinktis, nes tai tiesiog jų paskirtis. Tiesa, pabrėžti reikia ir tai, kad refinansavimui skirti kreditai dažniausiai siūlomi pigiau nei įprastos vartojimo paskolos. Tai reiškia, kad refinansavimui skirti kreditai dažniausiai siūlomi su mažesne metine palūkanų norma, o tai naudinga tiems, kurie nori vėliau mokėti daug mažesnes įmokas.

Visiems asmenims, kuriems tenka skolintis internetu, reikia žinoti, kad kreditus dabar galima gauti ne tik paprastose paskolų bendrovėse – jas siūlo ir fiziniai asmenys, kurie investuoja į kreditus per tarpusavio skolinimo platformas.

Visos paskolos išduodamos pagal griežtai kontroliuojamą tvarką.

Ko gero žinote, kad Lietuvoje paskolų rinka yra reguliuojama? Tai reiškia, kad kreditoriai dabar negali nustatyti norimų palūkanų – jie turi spraustis į ribas. Šiuo metu daugiausiai kreditoriai gali reikalauti iki 75 procentų metinių palūkanų. Tas pats taikoma ir sutelktinio finansavimo platformų operatoriams. Jeigu ieškote geriausių skolinimosi sąlygų, tai minėtas platformas tikrai turėtumėte išbandyti. Ten siūlomi tiek paprasti vartojimo kreditai, tiek ir refinansavimo paskolos. Tiesa, kalbant apie refinansavimą, turėkite galvoje, kad dauguma kreditorių, išduodant tokias paskolas, nori, jog klientas jiems kažką įkeistų.

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos ilgiems terminams

Ieškote geriausių paskolų pasiūlymų? Labiausiai domina kreditai internetu? Šiuo metu paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos praktiškai visiems asmenims, kurių kreditingumo įvertinimas parodo teigiamą finansinę situaciją. Tai reiškia, kad jeigu turite ne vieną skolą, kurią grąžinate sunkiai, vadinasi naujo kredito gauti negalėsite. Be abejo, reikia atminti, kad vartojimo paskolų išdavimas yra griežtai reguliuojama, tad yra ir kitų aspektų, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį. Norint pasiskolinti kuo mažesnėmis palūkanomis, teks šiek tiek paplušėti ieškant pasiūlymų. Mat, geriausi siūlomi tik tiems, kurių ekonominė padėtis yra puiki.

Kaip bebūtų, skolintis internetu nėra jau labai sudėtinga. Pats procesas yra ganėtinai paprastas. Paskolos gavėjas turi užpildyti informaciją paskolos paraiškoje. Tada tuos duomenis reikia patvirtinti. Kai kreditorius gauna sutikimą duomenų tvarkymui, atliekamas patikrinimas. Patikrinimo metu kreditorius peržiūri informaciją, esančią specialiuose registruose bei įvairiose informacinėse sistemose. Vertinamos pajamos bei turimi įsipareigojimai kitoms finansų įstaigoms ir ne tik.

Atnaujinta 2020-05-25

Konsultacija dėl kredito: ar (ir kam) reikalinga?

paskola be uzstatoGreitieji kreditai – tai dideliu populiarumu pasižyminti finansinė paslauga, kuria naudojasi daugybė žmonių su pačiais įvairiausiais poreikiais. Vieniems prireikia pasiskolinti būsto pirkimui arba turimo remontui, kitiems – naujam automobiliui, tretiems – įvairioms paslaugoms. Nereikia nė sakyti, kad pati „patogiausia“ yra paskola be uzstato, kurios gavimui nereikalaujama įkeisti turto. Tokios paskolos ir kreditai yra suteikiami ne tik įmonių biuruose, bet ir internetu, kur paraiškos teikimas trunka vos keliolika minučių. Žinoma, tie, kuriems aktuali, tarkime, paskola be uzstato kaune ar paskola be uzstato klaipedoje, visuomet gali kreiptis tiesiai į skolinančią įmonę ir sulaukti kompetetingų konsultantų pagalbos. Visgi, kai omenyje turimos paskolos be uzstato atsiliepimai rodo, kad žmogui, planuojančiam gauti vieną tokių, tikrai yra ką atsiminti.

Ar paklausus kreditas be užstato?

Vienos laikinosios sostinės kreditų bendrovės konsultantė Aušra, paklausta, ar įmonės biure sulaukia daug klientų, besidominčių paskolomis, atsako: „Be jokios abejonės, susidomėjimas greitaisiais kreditais ir jų teikimo sąlygomis yra didžiulis. Štai, bendrovėje, kurioje dirbu, žmogus gali gauti ir kreditą, įkeisdamas turtą, ir paskola be uzstato. Tiesa, kai aktuali būtent pastaroji – paskola be uzstato kaune įsikūrusiame biure sulaukiame ypač daug ja suinteresuotų žmonių. Daugeliui imponuoja galimybė gauti kreditą iš karto, „neįkeičiant“ savo būsto ar kito turto. Tiesa, tam, kad būtų suteikta būtent tokia paskola, potencialus klientas turi gauti solidžias mėnesines pajamas. Kitais žodžiais tariant, be užstato kreditai ir paskolos teikiami tiems žmonėms, kurių „aukštas mokumas“. Tačiau tai nereiškia, kad žmogus, gaunantis vidutinį ar minimalų atlyginimą, negali gauti kredito. Užstatas – tai tarytum kredito bendrovės „apsidraudimas“, kai skolinama didelė pinigų suma. Kreditams nedidelėms sumoms užstato principas gali būti ir netaikomas. Iš tiesų, daug kas priklauso nuo individualios situacijos: nuo to, kokias pajamas gauna potencialus paskolos gavėjas, kokio dydžio kreditas jam aktualus, per kiek laiko žada jį grąžinti. Nors internete, pasinaudojus paskolos skaičiuokle, galima susidaryti bendrą vaizdą apie savo galimybes gauti vienokio ar kitokio dydžio kreditą (su užstatu ar be jo), atvykę į kredito bendrovės biurą visuomet gauna išsamią ir, mano akimis, labai naudingą konsultaciją apie savo realią padėtį paskolos atžvilgiu.“.

Skirtingi klientų įpročiai

Ar daug žmonių Lietuvoje naudojasi „realiomis“, ne virtualiomis, greitųjų paskolų įmonių paslaugomis? Aušra sako, kad įvairiuose miestuose situacija skirtinga. „Na, tarkime, kai kalba pasisuka apie skolinimąsi, didmiesčių gyventojai turi kur kas didesnę pasirinkimo laisvę. Tiems, kam reikalinga būtent paskola be uzstato klaipedoje, Kaune, Vilniuje gali rinktis iš daugybės įmonių, teikiančių tokią finansinę paslaugą. Kiek teko pastebėti, jie neskuba į įmonių biurus, kol nesusirenka visos reikalingos informacijos internete. Konsultacijos prireikia specialių poreikių turintiems klientams arba tiems, kurie neranda atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Vis dėlto, didmiesčių gyventojai mieliau skolinasi internetu. Turbūt dėl kur kas labiau įtempto ir greito gyvenimo ritmo. Nors ir atrodo, kad tie, kam aktuali paskola be uzstato vilniuje, turi galimybę atvykti į kelias dešimtis skirtingų teikėjų biurų šiame mieste… Tiesa, negalima užmiršti ir to, kad internetu dažnai skolinasi ir tie žmonės, kuriems tai tenka daryti nebe pirmą kartą. Su užstato ar be jo, kreditų teikimo sistema nenaujiems klientams puikiai žinoma, tad jie, taupydami savo laiką, paraišką teikia internetu. Na, o tie, kurie yra suinteresuoti konkrečiai paskola be uzstato, ir skolinasi pirmą kartą, dar pakankamai dažnai pasirodo biure, tikėdamiesi konsultacijos ar tiesiog norėdami iki galo išsiaiškinti savo galimybes. Mano manymu, tokia iniciatyva gauti kuo daugiau žinių paskolos klausimu yra labai sveikintina!”.

Visada yra išeičių grąžinant skolas

greitas kreditasKiekvienas greitas kreditas, anot vartojimo paskolas teikiančių įmonių, turi būti grąžinamas laiku, o jeigu nėra galimybės padengti sąskaitos už kiekvieną mėnesio įmoką, tai nedelsiant būtina kreiptis į kreditorių dėl tolimesnių derybų. Tai ir yra didžiausia klaida, kad klientai vengia bendravimo, nors juo jie kaip reikiant supaprastintų skolų grąžinimą ir neliktų jokių teisinių pasekmių. Tiesa, ne su visomis greitųjų kreditų bendrovėmis galima susitarti dėl skolos grąžinimo galimybių keitimo – kai kurios reikalauja padengti visą skolą su susikaupusiais delspinigiais. Tokiais atvejai reikia pasitelkti kitus būdus, kurie neretai padeda išsikapstyti iš duobės. Kartais klientai nė nepagalvoja apie esamas skolinimosi sąlygas t.y. jau turimus įsipareigojimus. Tad, išlipti iš skolų galima ir kitais būdais.

Kai kurie asmenys dažnai skolinasi neperžiūrėdami kokias palūkanas teks mokėti kreditoriui. Kai jau įklimpstama į skolas, tai tokie asmenys galvoja, kad išeičių jau nebėra. Jums reikia žinoti, kad kiekviena ilgalaikė paskola gali būti grąžinama lengviau. Tarkime, jūs pasiskolinote iš kažkurios bendrovės nė nežiūrėdami kokias palūkanas mokate, todėl tikėtina, kad mokate labai dideles. Jums reikia peržiūrėti palūkanų sumą. Jeigu matote, kad kažkur yra kita įmonė, kuri skolina pigiau, tai jums būtina kreiptis į ją ir teirautis ar ji nesuteikia refinansavimo galimybės. Daugelis kreditų bendrovių suteikia refinansavimo galimybę, todėl jums reikia tik pasidomėti ja.

Ta galimybė reiškia, jog jums teks perkelti savo ilgalaikę paskolą kitur – ten kur pigiau. Tikėtina, kad nauja bendrovė sutiks duoti ilgesnį terminą, mažesnes palūkanas ir t.t. Tokiu atveju galėsite matyti kokias naujas įmokas mokate, o jos ko gero bus daug mažesnės nei anksčiau. Tai jums padės jas mokėti lengviau.

Kitą vertus, jeigu papuolėte į situaciją, kuomet kažkurį mėnesį negalite sumokti įmokos, jums reikia žiūrėti ar kreditorius nesuteikia galimybės atidėti įmokos už simbolinį mokestį. Jeigu jūs iš anksto kreipsitės į kreditorių su prašymu palaukti, tai tikėtina, kad jis leis pratęsti terminą. Jums reikės sumokėti mažą mokestį arba kreditorius tiesiog pakeis įmokų mokėjimo grafiką.