Konsultacija dėl kredito: ar (ir kam) reikalinga?

paskola be uzstatoGreitieji kreditai – tai dideliu populiarumu pasižyminti finansinė paslauga, kuria naudojasi daugybė žmonių su pačiais įvairiausiais poreikiais. Vieniems prireikia pasiskolinti būsto pirkimui arba turimo remontui, kitiems – naujam automobiliui, tretiems – įvairioms paslaugoms. Nereikia nė sakyti, kad pati „patogiausia“ yra paskola be uzstato, kurios gavimui nereikalaujama įkeisti turto. Tokios paskolos ir kreditai yra suteikiami ne tik įmonių biuruose, bet ir internetu, kur paraiškos teikimas trunka vos keliolika minučių. Žinoma, tie, kuriems aktuali, tarkime, paskola be uzstato kaune ar paskola be uzstato klaipedoje, visuomet gali kreiptis tiesiai į skolinančią įmonę ir sulaukti kompetetingų konsultantų pagalbos. Visgi, kai omenyje turimos paskolos be uzstato atsiliepimai rodo, kad žmogui, planuojančiam gauti vieną tokių, tikrai yra ką atsiminti.

Ar paklausus kreditas be užstato?

Vienos laikinosios sostinės kreditų bendrovės konsultantė Aušra, paklausta, ar įmonės biure sulaukia daug klientų, besidominčių paskolomis, atsako: „Be jokios abejonės, susidomėjimas greitaisiais kreditais ir jų teikimo sąlygomis yra didžiulis. Štai, bendrovėje, kurioje dirbu, žmogus gali gauti ir kreditą, įkeisdamas turtą, ir paskola be uzstato. Tiesa, kai aktuali būtent pastaroji – paskola be uzstato kaune įsikūrusiame biure sulaukiame ypač daug ja suinteresuotų žmonių. Daugeliui imponuoja galimybė gauti kreditą iš karto, „neįkeičiant“ savo būsto ar kito turto. Tiesa, tam, kad būtų suteikta būtent tokia paskola, potencialus klientas turi gauti solidžias mėnesines pajamas. Kitais žodžiais tariant, be užstato kreditai ir paskolos teikiami tiems žmonėms, kurių „aukštas mokumas“. Tačiau tai nereiškia, kad žmogus, gaunantis vidutinį ar minimalų atlyginimą, negali gauti kredito. Užstatas – tai tarytum kredito bendrovės „apsidraudimas“, kai skolinama didelė pinigų suma. Kreditams nedidelėms sumoms užstato principas gali būti ir netaikomas. Iš tiesų, daug kas priklauso nuo individualios situacijos: nuo to, kokias pajamas gauna potencialus paskolos gavėjas, kokio dydžio kreditas jam aktualus, per kiek laiko žada jį grąžinti. Nors internete, pasinaudojus paskolos skaičiuokle, galima susidaryti bendrą vaizdą apie savo galimybes gauti vienokio ar kitokio dydžio kreditą (su užstatu ar be jo), atvykę į kredito bendrovės biurą visuomet gauna išsamią ir, mano akimis, labai naudingą konsultaciją apie savo realią padėtį paskolos atžvilgiu.“.

Skirtingi klientų įpročiai

Ar daug žmonių Lietuvoje naudojasi „realiomis“, ne virtualiomis, greitųjų paskolų įmonių paslaugomis? Aušra sako, kad įvairiuose miestuose situacija skirtinga. „Na, tarkime, kai kalba pasisuka apie skolinimąsi, didmiesčių gyventojai turi kur kas didesnę pasirinkimo laisvę. Tiems, kam reikalinga būtent paskola be uzstato klaipedoje, Kaune, Vilniuje gali rinktis iš daugybės įmonių, teikiančių tokią finansinę paslaugą. Kiek teko pastebėti, jie neskuba į įmonių biurus, kol nesusirenka visos reikalingos informacijos internete. Konsultacijos prireikia specialių poreikių turintiems klientams arba tiems, kurie neranda atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Vis dėlto, didmiesčių gyventojai mieliau skolinasi internetu. Turbūt dėl kur kas labiau įtempto ir greito gyvenimo ritmo. Nors ir atrodo, kad tie, kam aktuali paskola be uzstato vilniuje, turi galimybę atvykti į kelias dešimtis skirtingų teikėjų biurų šiame mieste… Tiesa, negalima užmiršti ir to, kad internetu dažnai skolinasi ir tie žmonės, kuriems tai tenka daryti nebe pirmą kartą. Su užstato ar be jo, kreditų teikimo sistema nenaujiems klientams puikiai žinoma, tad jie, taupydami savo laiką, paraišką teikia internetu. Na, o tie, kurie yra suinteresuoti konkrečiai paskola be uzstato, ir skolinasi pirmą kartą, dar pakankamai dažnai pasirodo biure, tikėdamiesi konsultacijos ar tiesiog norėdami iki galo išsiaiškinti savo galimybes. Mano manymu, tokia iniciatyva gauti kuo daugiau žinių paskolos klausimu yra labai sveikintina!”.