Kaip pasirūpinti buhalterine apskaita?

buhalterine apskaita
Verslui augant, svarbiausia užtikrinti, jog vidiniai bendrovės ar įstaigos procesai būtų sklandūs. Tokiais atvejais aktualia tema tampa profesionali buhalterine apskaita. Ko griebtis, kad buhalterines paslaugos taptų kokybiškos?

Kokybė apskaitoje

Tam, kad priimtume verslui naudingą sprendimą, nepakaks metinių ataskaitų – kokybiškas, taip pat informatyvias ataskaitas turėtumėte gauti gerokai dažniau. Gera išeitis – savo buhalterine apskaita patikėti ekspertams.

Visi žino, kad buhalterines paslaugos Vilniuje yra siūlomos daug įmonių, tad išsirinkti kokybiškiausiai paslaugas teikiančią įmonę gali būti nelengvas galvosūkis. Visų svarbiausia įsivertinti poreikį – ar rūpi tik buhalterinės paslaugos. Dažniausiai tai būna ne vienintelė apskaitos įmonių siūloma veikla.

Buhalterinių paslaugų pasiūla

Jeigu įmonėje dirba apskaitininkas, bet trūksta konsultacijų, pagalbos su buhalterine apskaita, galima išsinuomoti finansininką, paieškokite poreikius atitinkančios apskaitos imones. Atkreipkite dėmesį ar siūloma įvairus buhalterinių paslaugų spektras ar papildomai nuomojami darbuotojai. Tokiu atveju reikš, kad siūlomos apskaitos paslaugos visada bus atliktos kokybiškai ir buhalterio paslaugos vilniuje, bus tai, ką norėsis rekomenduoti kitiems.

Pirkimas niekada neapkars, jei laiku buvo padarytas teisingas sprendimas. Kai kuriais atvejais patarimo verta klausti ir tų, kurie samdė apskaitos imones, kuriems rūpėjo apleistos buhalterijos tvarkymas.

Verta paieškoti geriausių

Gana dažnai buhalterio paslaugos Vilniuje siūlomos įvairiuose skelbimuose. Visais atvejais verta pasiteirauti ar apleistos buhalterijos tvarkymas buvo tai, su kuo jau teko susidurti, pasidomėti buhalteriniu paslaugu kaina.

Kokie dabartiniai poreikiai ir lūkesčiai? Visada to klauskite savęs. Pastebima, kad apskaitos imones ir kitų paslaugų įmonės dažnai specializuojasi ne vienoje srityje, tad verta rinktis tą, kuri vertinama kaip geriausia Jums rūpimoje srityje.

Tikslumą garantuoja geriausieji

Dažnas ieško kur gerai atliekamos buhalterinės paslaugos, kad buhalterijos tvarkymas netaptų ydinga įmonės praktika. Kas drįstų paneigti, kad verslo sėkmę lemia ir tai, kaip yra tvarkoma įmonės ar bendrovės buhalterine apskaita. Visiškai nesvarbu ar tai kalbama apie mažą, ar apie didelę įmonę. Net ir tuo atveju, kai buhalterija atrodo labai netvarkinga ir kai kurie procesai ima strigti, situaciją visada galima pagerinti. Tai geba padaryti šios srities profesionalai.

Niekas nedrįstų ginčytis, kad buhalterines paslaugos kiekvienoje įmonėje privalo būti atliktos itin tiksliai. Tą tikslumą gera garantuoti tie, kuriems seniai tai nebėra naujiena ir kurie gali pasiūlyti optimalią buhalteriniu paslaugu kaina.

Inovatyvus būdas

Tinkamai savo darbą atliekančios apskaitos imones gali pasiūlyti atlikti apskaitą ir nuotoliniu būdu. Tokios buhalterines paslaugos Vilniuje jau yra pasiekiamos ranka. Šiuo atveju galima sutaupyti daug laiko ir būti tikriems, kad buhalteriniu paslaugu kaina nevers griebtis už galvos gavus sąskaitą už atliktas paslaugas.

Kai apskaitos paslaugos atliekamos nuotoliniu būdu, tereikia suvesti reikiamus duomenis, o visa kita buhalterine apskaita pasirūpins profesionalai.

„Jugma“ rekvizitai:

8 657 64300
Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308
info@jugma.lt
https://jugma.lt

Sėkmės versle galite siekti jau dabar

UAB NordgainRinkoje veikia daugybė įvairiausių organizacijų. Vienos teikia tam tikras paslaugas, kitos ką nors parduoda. Vienos naujai įkurtos, kitos veikia dešimtmetį ar daugiau. Skirtumai gajūs ir kalbant apie dydį. Trumpai tariant, tai tikrai ne kokia pilka masė. Įvairovės sąvoka čia gerokai labiau tinka. Nepriklausomai nuo tokių kriterijų kaip dydis, prisidėti prie kompanijos sėkmės gali UAB Nordgain. Tai Vilniuje ir Londone veikianti įmonė, kurianti vertę.

Buhalterija – štai kas nepaprastai svarbu tiek mažai įmonei, tiek didžiulei, apimančiai ne vieną sritį. O kiekvienos organizacijos noras – sėkmė. Būtų smagu gauti daugiau pelno, pelnyti klientų pasitikėjimą, atrasti naujų nišų. Taip, išties būtų smagu… Bet ar tai įmanoma? UAB Nordgain siekius gali paversti realybe. Atsakingai tvarkoma buhalterija, verslo valdymo paslaugos – pora dalykų, kurie nėra tiesiog gražiai pateiktos frazės. Tai procesų visuma, prisidedanti prie didžiausios sėkmės. Pastaroji jokiu būdu nėra utopija. Tai nėra tik svajonė. Efektyviu darbu fortūna pakviečiama į verslą ir taip džiaugiamasi puikiais rezultatai.

Minėti puikūs rezultatai – ne vien skambus įmonės pavadinimas ar žaismingas logotipas. Pirmiausia dėmesys kreiptinas į vidinę organizacijos atmosferą, į vidinių procesų sklandumą. Jei tai gali būti įvardijama tokiais žodžiais kaip „efektyvu“ ar „verta aukštų balų“, tuomet ir išorinė sėkmė greičiau pasiekiama.

Verslas – įdomu. Įdomu apie jį svajoti. Įdomu ir tada, kai sekasi. Pelnas – ne tik kompanijos klestėjimas, bet ir asmeninės perspektyvos. Smagu, kai samdomas darbas pakeičiamas nuosavu verslu. Tačiau jokio smagumo atsidūrus finansinėje duobėje ar tada, kai verslo valdymas tampa sudėtingas. Gera žinia – verslo valdymo paslaugas teikianti UAB Nordgain padeda išlaviruoti ir išlaikyti pozityvumą. Yra nemažai procesų, lemiančių tą pozityvumą. Lemiančių gerą situaciją, nuorodas į klestėjimą.

Vienoje pusėje teorija, o kitoje – praktika. Kreipiantis į UAB Nordgain sėkmės sąvoka tampa praktika. Ar tai gerai? Be jokių abejonių. Džiugu, kad sėkmės versle galite siekti jau dabar. Net jeigu buhalterija atrodo pernelyg netvarkinga, net jei kai kurie procesai stringa, situaciją galima pagerinti. Net ir tada, kai ant darbo stalo šūsnis neaiškių dokumentų, tai nėra neigiamas nuosprendis. Tiesiog reikalingi profesionalai (kreipiamasi į UAB Nordgain). Ir fortūna vėl šypsosi.

 

 

 

 

 

Tinkama buhalterinė apskaita – tinkamo buhalterio rankose

buhalterinė apskaitaKad ir kokia puiki būtų jūsų verslo idėja, kad ir koks sėkmingas būtų jos įgyvendinimo planas, kad ir kokiomis neprilygstamomis asmeninėmis ar profesinėmis savybėmis jūs pasižymėtumėte, visada tam, kad jūsų įkurta įmonė klestėtų, o veikla sklandžiai funkcionuotų, reikalinga tinkama buhalterinė apskaita. Tam paprastai samdomas buhalteris arba buhalterinė įmonė. Ką besamdytumėte, turite žinoti, ko tikėtis ar reikalauti iš įmonės buhalterio.

Pirmiausia, buhalteris turi puikiai išmanyti buhalterinės apskaitos terminų žodyną, kad nepainiotų bent jau tokių pagrindinių sąvokų, kaip turtas, nuosavybė, pajamos ir išlaidos ar skolos. Taip pat turi gebėti sudaryti pagrindines finansines įmonės ataskaitas – tai balanso, pelno ir nuostolių bei pinigų srautų ataskaitas.

Įmonės buhalteris yra atsakingas už visas savo darbo smulkmenas. Jis turi būti kruopštus ir atidus, kreipti dėmesį net į mažiausias smulkmenas. Juk jeigu jos tiksliai atitiks, tai dideli ir svarbūs reikalai taip pat tinkamai klostysis. Kita vertus, buhalteris turi puikiai suprasti bendrą veiklos situaciją. Pavyzdžiui, kai įmonės vadovai aptaria investicijas ar reikiamos įrangos įsigijimą, buhalteris turi puikiai suvokti tokių ketinimų esmę ir prasmę. O svarbiausia, jis turi žinoti, kaip geriau paskirstyti pinigus ir atlikti mokėjimus, kad įmonė savo lėšas leistų kuo taupiau ir racionaliau. Įmonės buhalteris turi išsamiai ir visapusiškai analizuoti visas įmonės išlaidas. Didžiausią veiklos išlaidų dalį paprastai sudaro inventoriaus įsigijimas ir darbuotojų atlyginimai. Todėl labai svarbu tinkamai įvertinti inventoriaus atsiperkamumą ir dirbančiųjų produktyvumą, o įmonės vadovams pateikti kuo tikslesnę ir patikimesnę su tuo susijusią informaciją, kad šie galėtų priimti tinkamus sprendimus.

Kadangi kiekviena veiklos sritis pasižymi savais niuansais – pavyzdžiui, mažmeninė prekyba ar interneto verslas ir pan. – tad skirtingose srityse finansų tvarkymas irgi gali kažkiek skirtis. Todėl labai svarbu, kad buhalteris gerai žinotų bendrą įmonės veiklos sritį ir turėtų patirties būtent joje.

Buhalteris turi būti savarankiškas ir savo darbus atlikti tinkamai, nepalikdamas neužbaigtų užduočių. Jis turi mokėti organizuoti savo darbą ir laiką taip, kad prireikus galėtų padėti įmonės vadovams aiškintis bei spręsti finansinius klausimus, tačiau kartu atliktų ir einamuosius buhalterinius darbus. Apskritai, buhalteris turi būti sumanus ir skirti laiko tam, kad galėtų mokytis ir tobulėti.