Spintos miegamajam pasirinkimas – svarbiausios gairės

Miegamasis yra viena intymiausių erdvių namuose, tad norisi, kad visi jame esantys baldai būtų pasirenkami itin atsakingai bei smulkmeniškai. Ypač daug dėmesio yra skiriama spintoms, kuriose laikomas „visas gyvenimas“.

Sieninės spintos gali būti labai įvairios, tad jas renkantis verta tartis su specialistais, kurie jas gamina arba jomis prekiauja. Tai padės kur kas paprasčiau rasti Jums labiausiai priimtiną variantą.

Stumdomos ar ne?

Šiuo metu bene labiausiai daugelio mėgstamas pasirinkimas yra spintos, kurios yra su stumdomomis durimis. Daugeliui patinka dėl to, kad ne tik universalios ir tinka bet kokio tipo aplinkoje, tačiau taip pat ir gana kompaktiškos, tad labai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai patalpoje nėra daug vietos. Svarbiausia nuspręsti dėl matmenų, kurie taip pat gali būti patogiai derinami atsižvelgiant į patalpos dydį.

Stiliaus aspektas

Renkantis  baldus siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ir stiliui. Juk norisi, kad patalpoje būtų galima palaikyti harmoningą vientisumą. Svarbiausia, kad galimos ne tik jau pagamintos spintos, tačiau ir tokios, kurios gaminamos kiekvienam žmogui pagal jo poreikius.

Gaminama tik Jums?

Daugeliui žmonių patinka, kad spintos gali būti gaunamos konkrečiam žmogui, pagal užsakymą. Tokiu atveju didesnė tikimybė, kad pavyks džiaugtis baldu, kuris ne tik puikiai atrodo, tačiau ir savo matmenimis bei išdėstymu tinka konkrečiai šeimai. Svarbiausia rinktis atsakingai, o radus, žinoma, užsisakyti paslaugas pas meistrus.

Talpumo kriterijai

Renkantis spintą svarbiau nei jos matmenys yra talpumas. Tinkamai padarytas išdėstymas leis kur kas paprasčiau laikyti daiktus ir tuo pačiu pasirūpinti, kad bus galima talpinti tikrai gana didelį kiekį. Tačiau gerai, kad net ir tokiu atveju spinta nebus didelė arba masyvi.

Baldų gamyba šiuo metu yra plačiai išvystyta paslauga. Tai suteikia galimybę kiekvienam žmogui rasti tai, kas jam labiausiai tinka. O kadangi ir opcijas peržiūrėti ir užsisakyti spintas šiuo metu galima internetu – tai padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir kur kas paprasčiau pamatyti akcijas.

 

Ypatingi baldų pasiūlymai, kurių praleisti neverta

stalas

Ieškančius baldų pasitinka geltonai juodas Baldusale.lt logotipas. Ir ne tik logotipas, o gausus svetainės, miegamojo ir kitų prekių asortimentas. Pasufleruosime: yra ypatingų pasiūlymų, kurių tikrai neverta praleisti.

Būna pasiūlymų, kurie atrodo abejotinai. Tačiau yra ir tokių, kurie labai verti dėmesio. Kai nuolaida sąžininga, tai pasiūlymas visapusiškai patrauklus. Susipažinti su priimtinomis kainomis ir naudingomis nuolaidomis galite baldų parduotuvėje, kurią rasite spustelėję Baldusale.lt.

O tolesnėse eilutėse reikėtų trumpai aptarti, kaip pasikeičia namai, kai juose atsiranda nauja sekcija ar spintelės, nauja lova ar lentynos.

Pirmiausia vyksta persitvarkymas. Perstatoma, dėliojama. Jeigu tai spinta, vadinasi, peržiūrimi drabužiai. Gal laikas ką nors išmesti ar atiduoti, gal laikas kokį naują rūbą nusipirkti… Jeigu įsigijote lentynas, greičiausiai imatės knygų tvarkymo, kas vėlgi ir įdomu, ir naudinga. Taip besitvarkydami atrandate, kas primiršta, kas rūpi.

Kai baldas jau stovi ten, kur planuota, kambarys atjaunėja. Net ir seno namo erdvė pasidaro „šviežesnė“. Puiku, jeigu baldas atrodo „kaip čia buvęs“, jeigu džiugina akį ir apskritai patinka.

Patalpa tampa tvarkingesnė. Pavyzdžiui, žurnalus anksčiau mesteldavote, kur papuola, o dabar turite kavos staliuką ir viskas savo vietose. Staliukai ir kiti praktiški daiktai gaminami dėl įvairių priežasčių, o tvarkingumas – viena svarbesnių.

Tikrai aišku, kad įsigijus gerus baldus kambariai tampa jaukesni ir patogesni. Gera žinoti, jog patrauklių pasiūlymų nestinga. Ir dar geriau, kad viskas randama paprasčiausiai internete. Tiksliau, „Baldų salėje“. Apsilankę nenusivilsite. Priešingai!

Atskleisime, kad net tuomet, kai nepaskelbta jokia akcija, kai nerašoma apie jokią nuolaidą, yra tikimybė „nugriebti“ nebrangią, bet labai kokybišką prekę. Ar tai būtų stalas, ar kėdės, toks variantas išties įmanomas.

Kai sakome YPATINGI PASIŪLYMAI, neturime galvoje kėdžių komplekto už pusketvirto euro ar dvigulės lovos už penkis eurus. Tai nerealu. Tačiau geru kainos ir kokybės santykiu įsitikinti nesudėtinga. Ir žmonės įsitikina – vis daugiau pirkėjų iš skirtingų Lietuvos miestų. Net labai išrankus pirkėjas gali užsisakyti patinkantį daiktą. O jeigu tas daiktas įkainotas 599 eurų kaina vietoje 859? Neprastai…

Belieka apsižvalgyti ir pasirinkti geriausią baldą. Priimtiną, jaukų…

 

Kokie baldai turėtų būti vaiko kambaryje?

vaiko kambario baldai

Namuose baldai atlieka labai svarbią funkciją. Jeigu anksčiau jie padėjo atlikti tam tikrus judesius, tai šiuo metu jie taip pat ir puošia namus, tad nieko keisto, kad daugelis ieškodamas tinkamiausių baldų tam skiria labai daug dėmesio. Ypač vertinamos galimybės užsisakyti individualius baldu pagal poreikius. Baldininkai gamina baldus vaikų kambariui, svetainėms, virtuvėms, tad kiekvienas gali užsisakyti tai, kas jiems labiausiai tinka.

Šįkart kalbėsime apie vaikų kambarį, kadangi renkantis baldus šioje patalpoje reikia būti ypač kūrybiškais bei įvertinti nemažai niuansų. Žinoma, svarbūs ir prieškambario baldai, tačiau būtent vaikams turi būti skiriamas didžiausias dėmesys, kadangi kambarys, kuriame jie auga – ugdo juos.

Nors profesionalai gamina baldus vaikų kambariui labai įvairius, tačiau kokie yra būtini ir kaip jie turi atrodyti, kokiu funkcionalumu pasižymėti?

  • Būtinas rašomasis stalas, kuris turi pasižymėti ergonomiškumo funkcijomis. Tai reiškia, kad geriausi stalai yra tie, kurie gali galimybę keisti savo aukštį. Tokiu atveju vienas baldas bus perkamas ilgiems metams, kadangi augant vaikui – aukštinama stalo pozicija.
  • Lygiai taip pat svarbu įsigyti ir ergonomiškas kėdes, kurios butų pritaikytos prie vaiko pozicijos. Turi būti patogu padėti rankas, atremti galvą, žinoma, minkšta turi būti nugaros padėti ir t.t.
  • Taip pat reikalingas ir didelė, erdvi spinta, kurioje dažniausiai bus laikomi drabužiais, patalynė ir kiti daiktai, kuriais dažniausiai rūpinasi tėveliai. Vaikai yra augantys organizmai, tad visiškai natūralu kad daiktų jie turi labai daug, štai todėl siūlome rinktis ypač erdve spintas. Labai puikiai apsitarnauja tokios, kurios yra montuojamos sienose. Jos nėra labai didelės, tačiau ypač talpios.
  • Taip pat vaikai turėti turėti lentynas arba spintas, galima rinktis ir dėžes, kurioje jie laikys savo žaislus. Tėveliai daro klaidą nepirkdami tokio baldo, kadangi galiausiai vaikai neišmoksta tinkamai po žaisimo susitvarkyti. O tai reikia daryti iškart, kai tik vaikas geba suprasti, kas tvarkymas yra ir jo atsakomybė.

Baldų daug, tačiau svarbiausia, kad kartą juos pagaminus pagal individualius užsakymus – galėsite ilgus metus nesukti galvos dėl jų, kadangi jie tarnaus puikiai.

 

Jungiklių svarba interjere: mažos detalės veda iki didelio rezultato

jungikliai

Nors jungiklių pasirinkimas ir neatrodo labai svarbus iš pirmo žvilgsnio, visgi šios nedidelės detalės gali padėti sukurti interjerą, kurio iš tiesų norite.

Kaip išsirinkti jungiklius? Į ką atkreipti dėmesį?

Renkantis jungiklius ieškokite tokio funkcionalumo, kuris jūsų namams tiktų geriausiai. Gal jums reikia jungiklių, kurie bent kažkiek šviestų tamsoje? Tai pravartus pasirinkimas koridoriuje, laiptinėje, tualete – erdvėse, kuriose netikėtai atsiduriame naktį ir sunkiai orientuojamės.

Nuspręskite, kur jums pakaks paprastų paspaudžiamų jungiklių, o kur su ratuku ir galimybe reguliuoti šviesotamsą. Kuriais atvejais jus domins nuotolinio valdymo arba sensoriniai jungikliai? Ar pakaks paprastų, ar sąveikaujančių su išmania namo sistema? Visa tai turi būti gerai apgalvota. Nuspręsti nesunku, svarbu bent kartą to savęs paklausti. Tiesa, pigiausi kiniški jungikliai gali būti nekokybiški, todėl visuomet orientuokitės į kuo kokybiškesnius produktus, nes jie bus ilgaamžiai.

Kaip derinti jungiklių ir interjero spalvas

Jeigu nutarėte atsakingai rinktis jungiklius ir juos paversti gražaus interjero dalimi, reikės derinti ne tik formas, bet ir spalvas. Derindami jungiklių spalvas interjere remkitės tokiais principais:

  • Arba derinkite visus jungiklius tarpusavyje, arba kiekvieną jungiklį prie aplinkos, kurioje jis bus.
  • Galite jungiklius visada rinktis tokios pačios spalvos, kokios ir siena. Tuomet niekada neprašausite, tai bus „saugus“ pasirinkimas.
  • Jungiklius derinkite prie kitos vyraujančios detalių spalvos. Pagrindinės ir antros spalvos santykis gali būti parenkamas pagal spalvų skalę per kontrastą – priešingas spalvas. Pvz., prie geltonos dera mėlyna, prie oranžinės violetinė ir t. t.
  • Tamsiam ir ankštam interjerui visada geriausia rinktis baltą spalvą – kuo jos daugiau aplinkoje, tuo šviesesnė bus erdvė.
  • Jeigu įrenginėjate jungiklius dirbtuvėse, garaže ar kitoje erdvėje, kur nuolat liečiama nešvariais pirštais, galite rinktis praktiškesnes spalvas – pilką, juodą, rudą.

Šviesos jungiklyje – interjero elementas ir praktiškas sprendimas

Planuodami jungiklių pirkimą, turėkite omenyje dvi jungiklio funkcijas: estetinę ir praktinę. Kuri jums svarbesnė? Tobulas jungiklis talpina savyje abi ir kasdien mums tarnauja buitį darydamas lengvesne.

Pagal savo poreikius pasirinkite jungiklius, kurie tinkamai reguliuotų šviesą. Tačiau vien gero pasirinkimo neužteks – dar reikia ir tinkamai nuspręsti, kur jungikliai bus sumontuoti. Pasirinkite juos gražius, puošiančius interjerą, ir montuokite juos ten, kur jų labiausiai reikia. Įprasta atėjus į erdvę jungiklio ieškoti dešinėje pusėje, nes taip veikia mūsų vakarietiškas mąstymas, kuriame įprasta skaitymo kultūra iš kairės į dešinę. Jungiklių ieškome vidutiniame aukštyje – nuo nuleistos rankos aukščio iki smakro. Neleiskite jungiklių žemiau ir nekelkite į palubę. Gerai, jeigu namuose visi jungikliai yra panašiame aukštyje, tuomet atėję iš kitos erdvės, iškart suprasime, kur turėtų būti kitas jungiklis. Nepatogu, kai jungikliai yra per žemai, o namuose gyvena mažų vaikų.

Neslėpkite jungiklių už sofos ar kitų baldų, kur nepatogu įkišti ranką. Be to, jeigu jungikliai turi bent šiokią tokią šviesą, jie turi būti taip sumontuoti, kad tamsoje būtų tikrai pastebimi.

USB rozetė

Moderniems namams būtina turėti ne tik patogiose vietose sumontuotus šviesos jungiklius, bet ir bent vieną USB rozetę. Dabartinės technologijos lemia tai, kad mums nuolat prireikia prisijungimo prie elektros energijos per USB jungtį.