Malibų laivo nuoma: ką reikėtų žinoti?

malibu laivas

Šiltuoju metų sezonu vis ieškome galimybės praleisti daugiau laiko arčiau vandens telkinių. Lietuvoje itin populiarios vandens pramogos. Viena tokių – Malibų laivo nuoma. Tai nedidelis laivas, kuris gali būti naudojamas įvairioms šventėms ir laisvalaikiui. Pasiplaukioti šiuo laivu – puiki minties, jeigu ieškote, kaip įsimintinai praleisti laiką.

Kada verta nuomoti laivą?

Lietuvoje malibų laivo nuoma siūloma kurortuose bei tokiose vietose kaip vandens batutų parkas. Dažnai tėveliai, vaikus palikę batutų parke, pasirenka pasiplaukioti po vandens telkinį laivu ir pasimėgauti kraštovaizdžiu. Tačiau tai nereiškia, kad norint plaukti laivu, teks važiuoti tolimus atstumus iki kurortinių miestų. Pasidomėję pasiūlymais, neabejotinai rasite laivo nuomą ir savo mieste. Netgi Vilniaus širdyje, prie Baltojo tilto, gyventojai kviečiami plaukti nuomojamais laivais.

Taip pat laivo nuoma yra populiarus pasirinkimas įvairių švenčių metu. Labai dažnai laivo nuoma pasirenkama kaip smagi pramoga švenčiant gimtadienius, išleistuves, o labiausiai – mergvakarių šventės organizavimui. Dažniausiai plaukimo metu ne tik mėgaujamasi vandens gaiva, bet ir organizuojamos įvairios vakarėlio pramogos: žaidimai, užduotys ir viktorinos.

Kas įskaičiuota į laivo nuomos kainą?

Priklausomai nuo to, kokiam laikui laivą nuomosite, jo kaina gali svyruoti nuo 100 eurų už dvi valandas iki kelių šimtų eurų už paros laiko nuomą. Dažniausiai malibų laivas yra nedidelis ir jame telpa ribotas žmonių skaičius. Priklausomai nuo laivo tai gali būti 7-10 ar daugiau žmonių. Kiekvienu atveju reikėtų iš anksto pasidomėti, kiek žmonių tiūlps Jums patikusiame laive. Dažniausiai nuo to priklauso ir nuomos kainą.

Ko tikėtis išsinuomavus laivą? Pirmiausia, tai profesionalaus kapitono. Laivo tikrai nereikės vairuoti patiems. Jus plukdys patyręs kapitonas, kuris pasidalins įdomiais faktais apie laivybą ir galbūt parodys išskirtinių apylinių vandens telkinyje.

Laive Jus pasitiks patogios sėdynės, garso aparatūrą ir, žinoma, gelbėjimo liemenės. Laive yra įrengtas tualetas, todėl turėtų kilti nepatogumų net jeigu Jums reikalinga kiek ilgesnė nuoma nei valandai laiko.

Kuo pasirūpinti patiems?

Užregistravę laivo nuomos paslaugą, pagalvokite, kuo reikėtų pasirūpinti patiems. Tai yra tai, ko Jums reikės plaukimo metu: gėrimai, maistas, papildoma šiltesnė apranga, jeigu plaukimas bus ilgesnis. Taip pat nepamirškite pasirūpinti ir nuomos sutartimi. Nesvarbu, ar Jus domina malibų laivo nuoma trumpam, ar kelioms valandoms, visuomet reikėtų pagalvoti apie savo saugumo užtikrinimą.

Ilgalaikė auto nuoma Kaune: kada ją rinktis?

automobilių nuoma Kaune

Be automobilių nuomos šiandien neįsivaizduojama visa puokštė įvairių verslo krypčių, kuriose labai svarbus tikslumas, punktualumas ir greitis. Todėl daugelis auto nuoma Kaune ir kituose miestuose užsiimančių kompanijų savo klientams siūlo ne tik trumpalaikę, bet ir ilgalaikę nuomą. Dažniausiai ja pasinaudoja juridiniai asmenys, ieškantys geriausio pasirinkimo savo veiklos organizavimui ir įmonės įvaizdžiui pabrėžti.

Kada apsimoka ilgalaikė nuoma?

Daugelis įmonių ilgalaikę nuomą siūlo pasirinkti tuomet, kai žinote, kad transporto priemonės Jums reikės ilgiau nei 3 mėnesiams. Tai vienas dažniausių laiko terminų, dėl kurio labiau apsimoka rinkti ilgalaikės nei trumpalaikės nuomos sutartį. Todėl dažniausiai ilgalaikė nuoma domina įmones, kurios automobilio pirkti nenori, tačiau joms svarbu turėti pakankamai naują, solidžiai atrodančią transporto priemonę. Žinoma, profesionalūs automobilių nuomos punktai, tokie kaip Transrenta.lt siūlo ilgalaikę automobilių nuomą ir fiziniams asmenims įvairiuose miestuose. Tai taip pat puikus sprendimas tais atvejais, kai ieškote apynaujo automobilio, tačiau nenorite už jį mokėti ilgus metus lizingo sutartyje numatytos kainos. Ilgalaikė nuoma tuo ir pagrįsta, jog galite pasinaudoję paslauga pakeisti sutartį bei automobilį.

Kokio pasiūlymo tikėtis?

Profesionalia auto nuoma Kaune ar kituose didžiuosiuose miestuose užsiimančios kompanijos pateikia platų automobilių nuomai pasirinkimą. Dažnai manoma, kad automobiliai gali būti nuomojami tik iš riboto transporto priemonių sąrašo, tačiau taip nėra. Štai automobilių nuomos punkte Transrenta.lt ilgalaikei nuomai siūlomas platus transporto priemonių pasirinkimas. Čia rasite ne tik įprastus sedano automobilius, bet ir hečbekus ar visureigius. Profesionalus konsultantas visada patars, kokį automobilį rinktis būtų protingiausia.

Su visais aptarnavimais?

Vienas svarbiausių veiksnių, dėl kurių ilgalaikė auto nuoma taip vertinama rinkoje – yra aukščiausios kokybės aptarnavimas. Dažnai trumpalaike automobiliu nuoma gali užtikrinti tik automobilio draudimą, retais atvejais pagalbą kelyje. Tačiau ilgalaikė auto nuoma Kaune ar kitame dideliame mieste dažniausiai yra ne tik paties automobilio nuoma, bet ir viso paslaugų paketo suteikimas. Profesionalios įmonės nuomodamos automobilį ilgesniam kaip 3 mėnesių laikotarpiui, į paslaugų sutartį gali pasiūlyti įtraukti nuolatinę automobilio techninę priežiūrą, plovimo paslaugas, pagalbą kelyje, vairuotojo ir keleivio draudimą bei daugybę kitų papildomų paslaugų. Labai patogu tai, kad už visas šias paslaugas nereikės mokėti atskirai. Jeigu pasirinksite ilgalaikės nuomos sutartį su papildomomis paslaugomis, kiekvieną mėnesį patogiai atliksite vieną mokėjimą, kuris padengs visas Jums teikiamas paslaugas. Daugiau nereikės galvoti apie atskirus mokėjimus draudimui, autoservisui, plovyklai ir kitiems paslaugų tiekėjams.