Greitųjų kreditų pliusai: galimybės, kuriomis verta pasinaudoti

Jeigu pritrūkote pinigų – nepergyvenkite. Pirmiausia reikia nurimti ir suprasti, kad visada egzistuoja išeitis, tik reikia mokėti jos ieškoti. Greitieji kreditai daugeliui žmonių yra ištiesę pagalbos ranką, tad jeigu ir Jums jos reikia – pasinaudokite galimybe. Greitųjų kreditų atsiliepimai yra labai teigiami ir daugelis žmonų džiaugiasi, kad tai pagalba, kuri kainuoja nedaug, o suteikiama labai patraukliomis sąlygomis.

  • NEDIDELĖS PALŪKANOS.

Greitųjų kreditų kompanijos skolina pačiomis patraukliausiomis sąlygomis. Nedidelės palūkanos – pagrindinis pliusas, kuris ir skatina žmones įvertinti galimybes. Žinoma, skirtingos kompanijos skolina ir skirtingomis palūkanomis, tad būtinai įvertinkite galimybes ieškodami Jums labiausiai tinkamos paskolos.

  • PASISKOLINTI GALI BEVEIK VISI.

Labai didelis pliusas yra tai, kad gauti paskolą gali visi, kuriems joms reikia. Taip pat pliusas yra tai, kad pasiskolinti gali ir bedarbiai asmenys. Labai išpopuliarėjo paskolos su užstatu, kurių metu palikdami transporto priemonę arba nekilnojamą turtą kaip užstatą galėsite sėkmingai gauti Jums reikalingą pinigų suma.

  • GRĄŽINIMO GALIMYBĖS LABAI LANKSČIOS.

Kai kurie žmonės skolinasi labai impulsyviai ir tik paskui pamato, kad jiems niekaip nepavyksta pinigų grąžinti laiku. Štai čia ir pasimato dar vienas didelis pliusas. Jeigu Jums nepavyksta pinigų grąžinti laiku, tokiu atveju siūlome pasinaudoti galimybe prasitęsti paskolą. Žinoma, toks prasitęsimas kainuoja, tačiau kai tai yra vienintelė galimybė – ja pasinaudoti verta.

  • PLATUS ĮMONIŲ PASIRINKIMAS.

Greitųjų kreditų atsiliepimai yra labai teigiami, tačiau ne visos įmonės gali paskolinti vienodomis sąlygomis. Kadangi egzistuoja labai plati įmonių pasiūla – palyginus nesunkiai atrasite tai, kas Jums tinka. Juolab, šuo metu naudojantis interneto pagalba palyginti įmones yra paprasta kaip niekada, tad būtinai pasinaudokite galimybe.

  • PIRMA PASKOLA NEMOKAMAI.

Didžioji dalis įmonių sutinka pirmą kartą paskolinti be jokių palūkanų. Tikrai taip. Tai reiškia, kad galėsite grąžinti lygiai tokią pat sumą kokią ir pasiskolinote. Tokiu atveju baimę keliančios palūkanos paprasčiausiai Jums nebus aktualios.

 

Jeigu Jums reikia pinigų – nepergyvenkite. Paprasčiausiai susikaupkite, nurimkite ir palyginę skirtingas įmones pasirinkite tą kompaniją, kurios pasiūlymas Jums labiausiai tinka.

Konsultacija dėl kredito: ar (ir kam) reikalinga?

paskola be uzstatoGreitieji kreditai – tai dideliu populiarumu pasižyminti finansinė paslauga, kuria naudojasi daugybė žmonių su pačiais įvairiausiais poreikiais. Vieniems prireikia pasiskolinti būsto pirkimui arba turimo remontui, kitiems – naujam automobiliui, tretiems – įvairioms paslaugoms. Nereikia nė sakyti, kad pati „patogiausia“ yra paskola be uzstato, kurios gavimui nereikalaujama įkeisti turto. Tokios paskolos ir kreditai yra suteikiami ne tik įmonių biuruose, bet ir internetu, kur paraiškos teikimas trunka vos keliolika minučių. Žinoma, tie, kuriems aktuali, tarkime, paskola be uzstato kaune ar paskola be uzstato klaipedoje, visuomet gali kreiptis tiesiai į skolinančią įmonę ir sulaukti kompetetingų konsultantų pagalbos. Visgi, kai omenyje turimos paskolos be uzstato atsiliepimai rodo, kad žmogui, planuojančiam gauti vieną tokių, tikrai yra ką atsiminti.

Ar paklausus kreditas be užstato?

Vienos laikinosios sostinės kreditų bendrovės konsultantė Aušra, paklausta, ar įmonės biure sulaukia daug klientų, besidominčių paskolomis, atsako: „Be jokios abejonės, susidomėjimas greitaisiais kreditais ir jų teikimo sąlygomis yra didžiulis. Štai, bendrovėje, kurioje dirbu, žmogus gali gauti ir kreditą, įkeisdamas turtą, ir paskola be uzstato. Tiesa, kai aktuali būtent pastaroji – paskola be uzstato kaune įsikūrusiame biure sulaukiame ypač daug ja suinteresuotų žmonių. Daugeliui imponuoja galimybė gauti kreditą iš karto, „neįkeičiant“ savo būsto ar kito turto. Tiesa, tam, kad būtų suteikta būtent tokia paskola, potencialus klientas turi gauti solidžias mėnesines pajamas. Kitais žodžiais tariant, be užstato kreditai ir paskolos teikiami tiems žmonėms, kurių „aukštas mokumas“. Tačiau tai nereiškia, kad žmogus, gaunantis vidutinį ar minimalų atlyginimą, negali gauti kredito. Užstatas – tai tarytum kredito bendrovės „apsidraudimas“, kai skolinama didelė pinigų suma. Kreditams nedidelėms sumoms užstato principas gali būti ir netaikomas. Iš tiesų, daug kas priklauso nuo individualios situacijos: nuo to, kokias pajamas gauna potencialus paskolos gavėjas, kokio dydžio kreditas jam aktualus, per kiek laiko žada jį grąžinti. Nors internete, pasinaudojus paskolos skaičiuokle, galima susidaryti bendrą vaizdą apie savo galimybes gauti vienokio ar kitokio dydžio kreditą (su užstatu ar be jo), atvykę į kredito bendrovės biurą visuomet gauna išsamią ir, mano akimis, labai naudingą konsultaciją apie savo realią padėtį paskolos atžvilgiu.“.

Skirtingi klientų įpročiai

Ar daug žmonių Lietuvoje naudojasi „realiomis“, ne virtualiomis, greitųjų paskolų įmonių paslaugomis? Aušra sako, kad įvairiuose miestuose situacija skirtinga. „Na, tarkime, kai kalba pasisuka apie skolinimąsi, didmiesčių gyventojai turi kur kas didesnę pasirinkimo laisvę. Tiems, kam reikalinga būtent paskola be uzstato klaipedoje, Kaune, Vilniuje gali rinktis iš daugybės įmonių, teikiančių tokią finansinę paslaugą. Kiek teko pastebėti, jie neskuba į įmonių biurus, kol nesusirenka visos reikalingos informacijos internete. Konsultacijos prireikia specialių poreikių turintiems klientams arba tiems, kurie neranda atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Vis dėlto, didmiesčių gyventojai mieliau skolinasi internetu. Turbūt dėl kur kas labiau įtempto ir greito gyvenimo ritmo. Nors ir atrodo, kad tie, kam aktuali paskola be uzstato vilniuje, turi galimybę atvykti į kelias dešimtis skirtingų teikėjų biurų šiame mieste… Tiesa, negalima užmiršti ir to, kad internetu dažnai skolinasi ir tie žmonės, kuriems tai tenka daryti nebe pirmą kartą. Su užstato ar be jo, kreditų teikimo sistema nenaujiems klientams puikiai žinoma, tad jie, taupydami savo laiką, paraišką teikia internetu. Na, o tie, kurie yra suinteresuoti konkrečiai paskola be uzstato, ir skolinasi pirmą kartą, dar pakankamai dažnai pasirodo biure, tikėdamiesi konsultacijos ar tiesiog norėdami iki galo išsiaiškinti savo galimybes. Mano manymu, tokia iniciatyva gauti kuo daugiau žinių paskolos klausimu yra labai sveikintina!”.

Viskas, ką būtina žinoti apie paskolas

paskolosReikia pripažinti, kad šiais laikais labai mažai būsto ar, pavyzdžiui, automobilio pirkimų įvyksta be paskolos. Vargiai rastume žmogų, galintį sau leisti įsigyti brangų pirkinį be lizingo ar pasiskolinimo. Paskolos kreditai studijoms, kelionėms, remontui… Pasiskolinti, iš esmės, galima bet kam, tačiau ar jau esame pakankamai drąsūs, kad leistume sau pildyti bet kokius daugiau išlaidų reiškiančius įgeidžius, pasinaudodami paprasta, greita ir patikima kreditų paslauga?

Ką verta įsidėmėti prieš kreipiantis dėl kredito?

Daugelis žmonių, dar iki kreipdamiesi dėl paskolos, gali ilgai svarstyti – ar tikrai verta skolintis? Kaip bebūtų, dažniausiai tenka pripažinti, kad kitos išeities paprasčiausiai nėra. Toli gražu ne visi turi santaupų ar gali neskaičiuoti pinigų „iki atlyginimo“. Dėl to, kai ateina metas išleisti kiek daugiau brangiam pirkiniui, investuoti į sveikatą, buitį, laisvalaikį, susimąstoma – galbūt metas pasidomėti kredito sąlygomis ir paskolų įmonių reikalavimais potencialiems savo klientams? Jie, tarp kito, yra visai paprasti. Paskolos kreditai teikiami asmenims, sulaukusiems pilnametystės, 21, o kai kur ir 25 metų amžiaus. Kitas reikalavimas – jie privalo būti oficialiai dirbantys. Vienoje iš paraiškos formos dalių būtent ir prašoma nurodyti kas mėnesį gaunamas pajamas, jų dydį, be to, pažymėti bet kokius turimus finansinius įsipareigojimus kitoms kredito bendrovėms ar bankams. Visa tai reikalinga tam, kad greitųjų paskolų teikėja galėtų susidaryti įspūdį apie potencialaus savo klientumo „mokumą“. Žmogus, gaunantis kad ir didesnes pajamas, bet bent pusę jų atiduodantis bankams ar lizingui, praranda šansą gauti gauti maksimalaus dydžio kreditą. Kaip bebūtų, visa tai tik gelbsti realistiškai vertinant savo finansinę situaciją ir galimybes išmokėti didelę paskolą. Paskolos skaiciuokle – būtent tas įrankis, kuris gali praversti sprendžiant, kokio dydžio kreditą imti. Vienos skaičiuoklės skirtos nustatatyti, kokio dydžio paskola gali būti skirta žmogui, gaunančiam vienokio ar kitokio dydžio pajamas, kitos, savo ruožtu, parodo, per kiek laiko tektų išmokėti, pavyzdžiui, pasiskolintus 1000 eurų. Skaičiuoklė parodo ne tik kredito atidavimo laiką, bet ir mėnesinę įmoką. Taigi, galima nesunkiai įsivaizduoti palūkanų normą. Žinoma, visuomet egzistuoja paskolos akcijos tikimybė, t.y. galimybė kreditą gauti nemokamai. Tai reiškia paskolą be palūkanų (arba su už simbolinį mokestį) ir šia nuolaida didžiojoje dalyje kreditų įmonių gali pasinaudoti visiškai nauji klientai.

Atsakomybė renkantis

Užsukę į greitųjų paskolų įmonės interneto svetainę, kur pateikiama visa reikalinga informacija apie kreditus, veikiausiai pamatysite atskirą kategoriją, skirtą priminti apie klientų atsakomybę. Kodėl negalima ignoruoti tos teksto dalies? Visų pirma, kreditai, kad ir greitieji, suteikiami internetu ar netgi be palūkanų, yra finansiniai įsipareigojimai. Nereikėtų užmiršti, kad pasirašydami sutartį, sutinkate paskolą dalimis atiduoti per iš anksto sutartą laiką. Įmonė, įsipareigojusi suteikti paskolą, tokio paties pareigingumo – t.y. grąžinti kreditą pagal sutarties sąlygas – tikisi ir iš kliento. Dėl to visuomet verta atsakingai rinktis, kokią sumą pinigų skolinsitės, per kiek laiko ją grąžinsite. Net jei suprastumėte, kad tam tikro dydžio mėnesio įmokos jums per didelės, už grąžinimo termino pratęsimą turėsite susimokėti. Tai nėra nemokama paslauga. Dėl to, kaip ir minėta, reikėtų atsakingai vertinti savo finansines galimybes. Jei skaičiuoklės duomenų nepakanka, nepabijokite pasikonsultuoti su kredito įmonių darbuotojais. Galbūt jie padės jums adekvačiai įvertinti savo mokumą ir pasirinkti taip, kad ateityje nereikėtų gailėtis. Ir vis dėlto, kai kalbama apie paskolos ėmimą, dauguma kredito bendrovių yra itin lanksčios savo klientų atžvilgiu. Svarbiausia – norėti bendrauti ir bendradarbiauti.