Profesionalūs šaldytuvai – nelengvas „riešutėlis“ renkantis

Kiekvienų namų virtuvėje neabejotinai rastume šaldytuvą. Tai – buitinės technikos prietaisas, būtinas užtikrinti komfortiškas gyvenimo sąlygas. Pastarieji, tik šį kartą jau kur kas „kietesni“ – profesionalūs šaldytuvai – stovi ir restoranų, kavinių ar kitų maitinimo įstaigų patalpose, kuriose yra ruošiamas maistas. Pastarųjų įsigijimas taip pat priverčia gerai pasukti galvą. Akivaizdu, jog tiek eiliniai žmonės, tiek ir maisto gamybos srityje dirbantys asmenys nori investuoti tik į geriausiai savo funkcijas atliksiantį variantą.

Profesionalūs šaldytuvai nuo „mėgėjiškų“ skiriasi jau vien savo dydžiu. Visiškai logiška, kai lyginame daiktus, kuriuose laikomas maistas, skirtas keliems ir keliasdešimčiai žmonių. Domintis šio tipo šaldytuvais, nerasite ir žinomiausių prekinių ženklų pavadinimų. O tai iš tiesų gali apsunkinti paieškas. Statistika liudija, jog dalis žmonių, pirkdami vieną ar kitą buities prietaisą, pastaruoju kriterijumi būtent ir vadovaujasi. Vadinasi, prieš nusprendžiant, kurį profesionalų šaldytuvą pirkti, reikės atlikti namų darbus ir šiek tiek pasidomėti kiekviena firma bei šių produkcija.

Audores.lt internetinėje parduotuvėje, kurioje galima įsigyti ne tik šaldytuvus, bet ir įvairią kitą maitinimo įrangą, rasite patogų produktų išdėstymą pagal kelis kriterijus, galinčius gerokai palengvinti paiešką. Tai – gamintojas, talpa, kaina.

Gamintojas. Kaip minėjome, prekinis ženklas vaidina svarbų vaidmenį renkantis vieną ar kitą produktą. Nereikia skubėti argumentuoti, jog už vardą mokėti neverta. Buitinės technikos srityje už ženklus niekas tikrai nemoka: papildomai kainuoja investicijos į gamybos procesą, darbuotojų kompetenciją ir kita.

Talpa. Verslas verslui nelygu: virtuvėje gali suktis ir viena šeimininkė (ši tendencija itin aktuali supaprastinus maisto gaminimo tvarką namuose), ir visa komanda su šefu priešakyje. Savaime suprantama, tokiu atveju skiriasi ir aktuali šaldytuvo talpa. Kuo talpesnis šaldytuvas, tuo jo ir kaina didesnė, o ir patalpoje šis užima daugiau vietos. Tad šį parametrą būtina iš anksto įvertinti: kam įsigyti brangų „gremėzdą“, jei to iš tikrųjų nereikia?

Kaina. Piniginis klausimas svarbus tiek eiliniam žmogui, tiek ir, savaime suprantama, verslininkui. Tiesa, šiuo atveju reikėtų suprasti, jog kaina tiesiogiai susijusi su jau minėta šaldytuvo talpa, energijos efektyvumo bei klimatine klasėmis, įvairiomis technologijomis, suteikiančiomis įrenginio veikimui didesnio efektyvumo ir panašiai.

Taisyti ar ne: mikrobangių remontas

mikrobangių remontas Mikrobangų krosnelės šiuo metu yra daugelio žmonių namuose, tad nieko keisto, kad joms skiriamas gana didelis dėmesys. Daugelis žmonių šiuo metu sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę be mikrobangų krosnelės, kuri padeda greitai ir paprastai pagaminti skaniausius patiekalus. Visgi, kaip ir visa kita technika, taip ir ši genda, tad niekas nėra nuo to apsaugotas. Mikrobangių remontas gali padėti greitai išspręsti iškilusias problemas.

Mikrobangų krosnelės gana retai pasižymi tam tikrais gedimais, tačiau taip tikrai pasitaiko. Kuo greičiau atrasite tas problemas – tuo greičiau jas galėsite išspręsti ir galiausiai vėl sėkmingai naudotis įranga.

  • Mikrobangės neįsijungia. Jeigu ji neįsijungia – gali būti labai daug skirtingų priežasčių, kurios sukėlė šį gedimą. Šiuo atveju geriausia yra kreiptis pas profesionalus, kurie patys apžiūrės techniką ir įvertins kas jai gali būti.
  • Sugedo srovės tiekėjas. Jam sugedus galima greitai išspręsti problemą. Mikrobangių remontas nėra brangus tik labai svarbu kuo skubiau kreiptis į specialistus.
  • Perdegė vidinis saugiklis. Taip dažniausiai nutinka tokiu atveju, kai įranga yra naudojama labai dažnai ir nustatant ilgus laiko tarpus. Rekomenduojame saikingai naudotis krosnelę.
  • Sugedo vidiniai durų jungikliai. Sugedus jungikliams jie bus labai greitai ir paprastai pataisyti. Nuo durelių gedimų nėra niekas apsaugotas ir kai kuri technika tikrai ne tokia kokybiška, kad atlaikyti nuolatinius darinėjimus.
  • Nebeveikia aukštos štampo schemos. Jas sutvarkyti gali tik tie asmenys, kurie puikiai išmano veikimo mechanizmus ir žino ką padaryti, kad jie veiktų puikiai.
  • Nebeatsidaro durelės. Netgi dureles galima paprastai ir gana greitai pakeisti. Kad ir kokios durelės įmontuotos Jūsų technikoje – specialistas pasirinks atitinkama ir jas įmontuos.

Problemų gali būti labai daug ir jos gali būti labai įvairios. Svarbiausia jas kuo greičiau pastebėti, kad vėliau problemos išsprendimas būtų greitas, paprastas ir patogus. Kadangi daug profesionalų siūlo savo paslaugas – greitai atrasite geriausius specialistus. Mikrobangių remontas – tiesus kelias į sėkmingą įrangos naudojimą.

Informacija, kurią turite žinoti apie džiovykles

dziovyklesDžiovyklės nėra itin dažnas lietuvių pasirinkimas. Kadangi nemaža dalis tautiečių gyvena nuosavuose namuose – kiemuose galima džiovinti skalbinius. Žinoma, pasaulis labai intensyviai juda į priekį ir šiuo metu noras po skalbimo greitai apsirengti reikalingą drabužį – didelis. Tokiu atveju į pagalbą ir atskuba džiovyklės, kurios veikia tyliai, pigiai ir kokybiškai. Tai bene greičiausias būdas susitvarkyti su purvinais drabužiais ir be jokio vargo vėl juos dėvėti. Svarbiausia, kad platus džiovyklių pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas atras tai, ko ieško.

Lygiai taip pat kaip ieškodami kitų prietaisų lyginate įvairiausius pasirinkimus tikėdami, kad pavyks atrasti patį geriausią – taip ir džiovyklės derinamos, lyginamos ir vertinamos tam tikrais kriterijais. Pirmasis ir bene pats svarbiausias kriterijus yra dydis. Dažniausiai džiovyklės yra standartinio dydžio, kaip ir skalbimo mašinos. Tas dydis įprastai būna 85 x 60 x 60. Žinoma, galima atrasti pačių įvairiausių dydžių, kaip ir pačių įvairiausių modelių džiovyklių.

Kuomet ieškote Jums labiausiai tinkamos džiovyklės – nepamirškite, kad taip pat reikia pagalvoti apie tai, kur ją laikysite. Kol vieni laiko džiovykles ant skalbimo mašinos, tuo tarpu kiti jas stato greta, taigi tuo pačiu jų matmenys gali labai kardinaliai skirtis. Labai dažnai patalpa, kurioje laikote skalbimo įrangą ir nulemia, kokio dydžio džiovyklės bus pasirenkamos.

Dydis labai dažnai nulemia ir įrangos talpą, kurioje bus džiovinami drabužiai. Įvertinkite kaip dažnai naudojate ir kokį kiekį drabužių įprastai planuojate džiovinti vieno skalbimo metu. Nepatogu, kai skalbimo mašina yra labai didelė, tačiau džiovyklė – maža. Tokiu atveju išdžiovinti reikia per kelis kartus,o tai labai nepatogu. Naudinga, kai skalbimo mašinos ir džiovyklės matmenys ir talpa yra panašios.

Įvertinkite ir tai, koks yra Jūsų pasirinktos įrangos džiovinimo greitis. Daugelis skuba, todėl neturi laiko būti namuose, kol įranga veikia. Tokiu atveju siūlome rinktis tokią, kuri turi kuo daugiau komandų, kurias galima reguliuoti pagal savo poreikius bei galimybes.

Gyvenimas gali būti paprastas. Tereikia jį tokiu padaryti. Technika labai prie to prisideda.