Ilgalaikė auto nuoma Kaune: kada ją rinktis?

automobilių nuoma Kaune

Be automobilių nuomos šiandien neįsivaizduojama visa puokštė įvairių verslo krypčių, kuriose labai svarbus tikslumas, punktualumas ir greitis. Todėl daugelis auto nuoma Kaune ir kituose miestuose užsiimančių kompanijų savo klientams siūlo ne tik trumpalaikę, bet ir ilgalaikę nuomą. Dažniausiai ja pasinaudoja juridiniai asmenys, ieškantys geriausio pasirinkimo savo veiklos organizavimui ir įmonės įvaizdžiui pabrėžti.

Kada apsimoka ilgalaikė nuoma?

Daugelis įmonių ilgalaikę nuomą siūlo pasirinkti tuomet, kai žinote, kad transporto priemonės Jums reikės ilgiau nei 3 mėnesiams. Tai vienas dažniausių laiko terminų, dėl kurio labiau apsimoka rinkti ilgalaikės nei trumpalaikės nuomos sutartį. Todėl dažniausiai ilgalaikė nuoma domina įmones, kurios automobilio pirkti nenori, tačiau joms svarbu turėti pakankamai naują, solidžiai atrodančią transporto priemonę. Žinoma, profesionalūs automobilių nuomos punktai, tokie kaip Transrenta.lt siūlo ilgalaikę automobilių nuomą ir fiziniams asmenims įvairiuose miestuose. Tai taip pat puikus sprendimas tais atvejais, kai ieškote apynaujo automobilio, tačiau nenorite už jį mokėti ilgus metus lizingo sutartyje numatytos kainos. Ilgalaikė nuoma tuo ir pagrįsta, jog galite pasinaudoję paslauga pakeisti sutartį bei automobilį.

Kokio pasiūlymo tikėtis?

Profesionalia auto nuoma Kaune ar kituose didžiuosiuose miestuose užsiimančios kompanijos pateikia platų automobilių nuomai pasirinkimą. Dažnai manoma, kad automobiliai gali būti nuomojami tik iš riboto transporto priemonių sąrašo, tačiau taip nėra. Štai automobilių nuomos punkte Transrenta.lt ilgalaikei nuomai siūlomas platus transporto priemonių pasirinkimas. Čia rasite ne tik įprastus sedano automobilius, bet ir hečbekus ar visureigius. Profesionalus konsultantas visada patars, kokį automobilį rinktis būtų protingiausia.

Su visais aptarnavimais?

Vienas svarbiausių veiksnių, dėl kurių ilgalaikė auto nuoma taip vertinama rinkoje – yra aukščiausios kokybės aptarnavimas. Dažnai trumpalaike automobiliu nuoma gali užtikrinti tik automobilio draudimą, retais atvejais pagalbą kelyje. Tačiau ilgalaikė auto nuoma Kaune ar kitame dideliame mieste dažniausiai yra ne tik paties automobilio nuoma, bet ir viso paslaugų paketo suteikimas. Profesionalios įmonės nuomodamos automobilį ilgesniam kaip 3 mėnesių laikotarpiui, į paslaugų sutartį gali pasiūlyti įtraukti nuolatinę automobilio techninę priežiūrą, plovimo paslaugas, pagalbą kelyje, vairuotojo ir keleivio draudimą bei daugybę kitų papildomų paslaugų. Labai patogu tai, kad už visas šias paslaugas nereikės mokėti atskirai. Jeigu pasirinksite ilgalaikės nuomos sutartį su papildomomis paslaugomis, kiekvieną mėnesį patogiai atliksite vieną mokėjimą, kuris padengs visas Jums teikiamas paslaugas. Daugiau nereikės galvoti apie atskirus mokėjimus draudimui, autoservisui, plovyklai ir kitiems paslaugų tiekėjams.

 

Automobilių nuoma – paprasta, greita, patogu

nuomaSparčiai populiarėjanti automobilių nuomos paslauga siūlo vis geresnes nuomos sąlygas. Į Google paiešką vis dažniau vedamas ne tik lietuviams įprastas „automobilių nuomos“ raktažodis, bet ir angliškas „rental cars in Lithuania“, rodantis, kad automobilių nuoma aktuali ir čia viešintiems svečiams iš užsienio. Siekdamos atitikti individualius poreikius, nuomos bendrovės siūlo lanksčius sprendimus tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai, naujus ir techniškai tvarkingus automobilius bei talpius mikroautobusus.

 

Nevaržykite savo norų – rinkitės naujus ir patogius automobilius

Jei vertinate kokybę ir malonų aptarnavimą, rinkitės patikimą ir rinkoje ne vienerius metus sėkmingai dirbančią automobilių nuomos bendrovę, kuri siūlo naujus automobilius ir teikia paslaugas visoje Lietuvoje (nuomos paslaugomis svarbu naudotis ne tik viename, bet daugelyje didžiųjų miestų). Antra, įsitikinkite, kad nuomos bendrovė suteiks galimybę keliauti visoje Lietuvoje ir užsienyje (jei ši paslauga jums aktuali). Svečiams iš užsienio, žinoma, svarbi galimybė bendrauti su nuomos bendrove užsienio kalba ir būti tikriems, kad su išsinuomotu automobiliu galės pasiekti ir aplankyti tas Lietuvos vietas, kurios jiems yra aktualios.

Greičiausiai, nereikia sakyti, kad atskirų vairuotojų vairavimo įpročiai gali gana stipriai skirtis. Automobilių nuomos bendrovės siekia prisitaikyti, todėl neribokite savo norų. Pvz., jei esate įpratę vairuoti automobilį su mechanine ar automatine pavarų dėže, prašykite būtent tokio automobilio nuomai. Taip pat pagalvokite apie tai, ar mėgstate didesnius ir talpesnius, ar mažesnius ir jaukesnius automobilius. Svarbu pagalvoti, ar keliausite vieni, ar su draugų kompanija. Jei planuojate ilgesnės trukmės išvyką su draugais ar šeimos nariais, greičiausiai, jums reikės ir gerokai talpesnio automobilio daiktams susidėti.

 

Lanksčios ir patogios automobilių nuomos sąlygos

Kaip ir minėjome, auganti konkurencija siūlo itin patogias nuomos sąlygas kiekvieno kliento poreikiams, todėl išsinuomoti automobilį šiandien yra itin paprasta ir lengva. Atsidarykite internetinės paieškos langą ir pasirinkite nuomos bendrovę, kurią galite surasti vesdami tiek lietuviškus raktažodžius, tiek „car rentals in Vilnius, Kaunas, Klaipėda“, tuomet pasirinkite norimą transporto priemonę, suveskite reikalingus asmens duomenis ir leiskitės į suplanuotą kelionę. Svarbu ir tai, kad nuomos kainos šiandien yra prieinamos praktiškai kiekvienam. Paprastai, automobilių nuomos kaina priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės modelio ir nuomos laikotarpio. Galime užtikrinti, kad bendraudami su profesionalų komanda, visuomet gausite malonų aptarnavimą ir atsakymus į savo klausimus.

 

Automobilių nuoma – patrauklių pasiūlymų ir atsakomybės derinys

nuoma

Automobilių nuoma – išpopuliarėjęs reiškinys. Kodėl išpopuliarėjęs? Priežastys visokios. Apie jas ir verta pakalbėti.

Patrauklūs pasiūlymai. Kad automobilių nuoma būtų naudinga, pirmiausia tenka pasistengti šios paslaugos teikėjams. Verslas nėra tik įmonė. Tai daug sprendimų, taikomų kasdien. Pavyzdžiui, jeigu dešimt metų siūlomas tik vienas automobilis, tai pagrindinis klausimas būtų ne „koks modelis?“, o „kaip pavyko išsilaikyti ir nebankrutuoti?“ (sunku įsivaizduoti, kad siūlant vieną automobilį pavyktų pritraukti klientų, tuo labiau kai mašinų parkas nuomos kompanijose paprastai būna didelis).

Patrauklūs pasiūlymai susiję ne tik su mašinų pasirinkimu, bet ir su specifinėmis sąlygomis bei, žinoma, kainomis. Automobilių nuoma – populiari paslauga, nes sąlygos dažnai palankios, o kainos – patrauklios.

Patogumas lankantis kitame mieste. Nuomos paslauga labai naudinga lankantis kitame mieste. Gal atostogaujate, o gal turite verslo susitikimą. Kad ir koks dabar mėnesis ar jūsų tikslas, išsinuomoti mašiną yra patogu.

Patogumas lankantis svečioje šalyje. Globalu – taip galima apibūdinti šią temą. Kelionės į užsienį – dažnas atostogų pasirinkimas, o lankantis svečioje šalyje praverčia transporto priemonė. Aišku, tai priklauso nuo konkretaus krašto, į kurį vykstate, bet kalbant apskritai nuoma verta dėmesio.

Jums gali kilti klausimas, kaip pasirinkti nuomos kompaniją. Kažkokio stebuklingo recepto nėra, tačiau vertėtų apsižiūrėti, kas rašoma paslaugą teikiančios įmonės interneto svetainėje. Taip pat turėtų praversti internete pateikti atsiliepimai.

Žvelgiant iš vartotojų pozicijos, negalima numoti ranka į sąlygas. Jeigu norima pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis, svarbu sužinoti, kokie reikalavimai ir papildomi punktai, apie kuriuos iš pradžių gal net nepagalvota. Tai svarbu, kad vėliau neiškiltų nesklandumų. Aišku, pati nuomos kompanija turėtų deramai informuoti, kokios ypatybės vyrauja šioje srityje ir į ką reikėtų atsižvelgti klientams.

Šiaip jau automobilių nuoma yra patrauklių pasiūlymų ir atsakomybės derinys. O ta atsakomybė – abipusė. Ir paslaugos teikėjui, ir klientui privalu vertinti padėtį atsakingai. Pavyzdžiui, užsukate į nuomos kompaniją ir norite išsinuomoti apynaujį prabangų sedaną. Tuomet puikiai žinote, kad toks automobilis – ne žaislas. (Tiesą sakant, joks automobilis nėra žaislas.)

Apibendrinant galima teigti, kad nuoma – tai daug privalumų. Bet tie privalumai neatsiejami nuo atsakomybės. Verslas turi būti sąžiningas, klientai taip pat. Tik tada, kai išpildoma sąžiningumo sąlyga, atsiranda visapusiškai puikių perspektyvų.