Kokio dydžio kreditą galima gauti?

Nors ir ne pats lengviausias daugeliui žmonių šis laikotarpis, tačiau žmonių noras turėti savo būstą ar įsigyti pirkinius, kuriuos buvo suplanavę anksčiau, nedingo. Gal kiek jaučiamas kredito paraiškų skaičiaus sumažėjimas, tačiau tikriausiai tik dėl to, kad ženkliai apribotas fizinis paslaugų teikimas kredito įstaigose. Jeigu anksčiau buvo patogiau nueiti į susitikimą, aplankant kelias įstaigas iš eilės, tai šiuo metu ypatingai padidėjęs paslaugų aktyvumas internetu.

Nors didesni kreditai internetu Kaune ir kituose miestuose veikiančių bendrovių neišduodami, tačiau užpildyti paraišką internetu galima iš bet kurios pasaulio vietos. Žinoma, čia nekalbame apie greitųjų kreditų bendroves ar bankų išduodamas nedideles paskolas, kurios suteikiamos nuotoliniu būdu.

Priklausomai nuo to, kokio pobūdžio paskola yra reikalinga – būstui, vartojimui ar verslui, kredito suma skaičiuojama taikant tam tikrus kriterijus. Kredito unijos kreditus suteikia išskirtinai savo regionui priklausantiems ir ten savo gyvenamąją vietą deklaravusiems klientams. Tarkime, Kauno kredito unija paskolas suteikia Kauno miesto bei rajono, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko ir aplink esančių miestų gyventojams. Visa išsami informacija pateikiama jų interneto svetainėje.

Paskolų būstui, verslui ar vartojimo kreditai išduodami laikantis visų Lietuvos Banko patvirtintų atsakingo skolinimosi nuostatų. Todėl kredito dydis privatiems asmenims priklauso nuo pajamų bei turimų įsipareigojimų. Vartojimo paskola gali būti suteikta nuo 30-15 000 eurų, būstui 3 000-300 000 eurų.  O verslui – pagal įmonės tam tikrus kriterijus, kurie kiekvienoje bendrovėje gali būti vertinami, atsižvelgiant į vidines taisykles. Kredito unijoje išduodama suma gali siekti 10 000-150 000 eurų.

Kiekviena kredito įstaiga nurodo, kokią maksimalią sumą gali suteikti atsižvelgiant į paskolos tipą. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad tokia suma suteikiama kiekvienam, visos paraiškos svarstomos individualiai.

Ar visada bloga kredito istorija uždaro duris paskoloms?

automobilio lizingas

Pritrūkus pinigų daugelis žmonių nežino kur galima kreiptis, kad jų problemos labai greitai ir paprastai būtų išspręstos. Galima tik pasidžiaugti, kd šiuo metu egzistuoja labai daug pasirinkimo alternatyvų ir kiekvienas norintis gali susirasti tai, kas jam labiausiai tinka. Automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija – galimi. Svarbiausia susirasti tokią įmonę, kurios pasiūlymai gebėtų būti patys geriausi ir leistų lanksčiai gauti tokią pinigų sumą, kokios jus labiausiai reikia. Paskola23.lt – geriausias pasirinkimas ieškantiems kokybės už priimtiną kainą.

Net ir turint labai blogą kreditorių istoriją nereikia pergyventi. Žinoma, gyventi be finansinių problemų yra kur kas paprasčiau, tad kiekvienas atsakingas žmogus, kuris nori nepergyventi dėl pinigų trūkumo – turėtų pasisegti visada mokesčius mokėti laiku ir tuo pačiu paskolas grąžinti efektyviai. Visgi, jeigu pinigų vis labiau trūksta ir paprasčiausiai nebežinote, kokis išeitis šiuo atveju yra geriausias ir kas gali padėti sėkmingai susitvarkyti su problemomis – tokiu atveju geriausia yra paskolas teikiančio įmonės, kurios labai lanksčios ir tas jų lankstumas užtikrina, kad kiekvienas asmuo gaus reikalingą pinigų sumą ir tuo pačiu sėkmingai susitvarkys su savo finansinėmis problemomis.

Svarbu įvertinti ne tik tai, kad automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija yra suteikiami, tačiau papildomai įvertinti ir dar daugiau kriterijų, kurie gali padėti apsispręsti, ar konkrečios įmonės pasiūlymai jums tinka, ar nelabai. Svarbiausia drąsiai lyginti ir derinti kuo daugiau galimybių, kd galiausiai asmens, kuriam reikia pinigų automobiliui, galiausiai būtų ramus, kad sąlygos bus labai lanksčios ir bus paprasta ne tik pasiskolinti, tačiau tuo pačiu ir pinigus grąžinti.

Lygiai taip pat visada naudinga skaityti kitų žmonų paliktus konkurentus, kurie padės susidaryti nuomonę, ko tiksliai galima tikėtis ir kokio tipo produkcija bus gaunama. Svarbiausia – lyginti alternatyvas ir džiaugtis,kad šiuo metu gali pasiskolinti beveik visi, kuriems tik reikia pinigų ir kurie nori būti ramūs, kad gauta pinigų suma bus labai paprastai grąžinama.

Pasirinkus geriausius – būsite patenkintas rezultatu!

 

Greitųjų kreditų pliusai: galimybės, kuriomis verta pasinaudoti

Jeigu pritrūkote pinigų – nepergyvenkite. Pirmiausia reikia nurimti ir suprasti, kad visada egzistuoja išeitis, tik reikia mokėti jos ieškoti. Greitieji kreditai daugeliui žmonių yra ištiesę pagalbos ranką, tad jeigu ir Jums jos reikia – pasinaudokite galimybe. Greitųjų kreditų atsiliepimai yra labai teigiami ir daugelis žmonų džiaugiasi, kad tai pagalba, kuri kainuoja nedaug, o suteikiama labai patraukliomis sąlygomis.

  • NEDIDELĖS PALŪKANOS.

Greitųjų kreditų kompanijos skolina pačiomis patraukliausiomis sąlygomis. Nedidelės palūkanos – pagrindinis pliusas, kuris ir skatina žmones įvertinti galimybes. Žinoma, skirtingos kompanijos skolina ir skirtingomis palūkanomis, tad būtinai įvertinkite galimybes ieškodami Jums labiausiai tinkamos paskolos.

  • PASISKOLINTI GALI BEVEIK VISI.

Labai didelis pliusas yra tai, kad gauti paskolą gali visi, kuriems joms reikia. Taip pat pliusas yra tai, kad pasiskolinti gali ir bedarbiai asmenys. Labai išpopuliarėjo paskolos su užstatu, kurių metu palikdami transporto priemonę arba nekilnojamą turtą kaip užstatą galėsite sėkmingai gauti Jums reikalingą pinigų suma.

  • GRĄŽINIMO GALIMYBĖS LABAI LANKSČIOS.

Kai kurie žmonės skolinasi labai impulsyviai ir tik paskui pamato, kad jiems niekaip nepavyksta pinigų grąžinti laiku. Štai čia ir pasimato dar vienas didelis pliusas. Jeigu Jums nepavyksta pinigų grąžinti laiku, tokiu atveju siūlome pasinaudoti galimybe prasitęsti paskolą. Žinoma, toks prasitęsimas kainuoja, tačiau kai tai yra vienintelė galimybė – ja pasinaudoti verta.

  • PLATUS ĮMONIŲ PASIRINKIMAS.

Greitųjų kreditų atsiliepimai yra labai teigiami, tačiau ne visos įmonės gali paskolinti vienodomis sąlygomis. Kadangi egzistuoja labai plati įmonių pasiūla – palyginus nesunkiai atrasite tai, kas Jums tinka. Juolab, šuo metu naudojantis interneto pagalba palyginti įmones yra paprasta kaip niekada, tad būtinai pasinaudokite galimybe.

  • PIRMA PASKOLA NEMOKAMAI.

Didžioji dalis įmonių sutinka pirmą kartą paskolinti be jokių palūkanų. Tikrai taip. Tai reiškia, kad galėsite grąžinti lygiai tokią pat sumą kokią ir pasiskolinote. Tokiu atveju baimę keliančios palūkanos paprasčiausiai Jums nebus aktualios.

 

Jeigu Jums reikia pinigų – nepergyvenkite. Paprasčiausiai susikaupkite, nurimkite ir palyginę skirtingas įmones pasirinkite tą kompaniją, kurios pasiūlymas Jums labiausiai tinka.

Greitieji kreditai jūsų jaukesniems namams

Žmonės, ypač lietuviai nuo seno garbino namus ir netgi kol dar vyravo pagonių tikėjimas, tikėjo, kad yra net atskiras Dievas namams, kuris prižiūri, kad namuose būtų gerą, jauku, neužpultų jokios negandos. Ir iš tiesų, be namų retas, turbūt, kuris įsivaizduotumėte pilnavertį gyvenimą. Gyvenimas ir taip mėgsta padraskyti nervus, o namai, tai vienintelė vieta, kuriuose tu gali atsipūsti, pabėgti nuo visko ir vėl pasijausti žmogumi, o dar kai namuose laukia šeima, tai yra neapsakomas jausmas, kokią palaimą namai gali suteikti. Tačiau nieko šiame pasaulyje nėra amžino, viskas sensta, nebetenka savo išvaizdos ir namai taip pat. Bet juk norisi gyventi namuose, kuriuose viskas atrodo tvarkingai ir jauku, o, kad būtų būtent taip, namams yra reikalingi remontai, kurie kainuoja ne pačius mažiausius pinigus, tačiau nesijaudinkite, greitieji kreditai padės jums turėti jaukius ir šiltus namus.

Remontas, kaip jau daugelis žinote, nėra pats pigiausias malonumas. Kainuoja tiek statybinės medžiagos, kuriuos yra pakankamai brangios, tiek pačių remontininkų darbas. Be to, juk nesamdysite pačio pigiausio žmogaus, kuris, greičiausiai, profesionalumu nepranoksta net aštuntoko ir jau po kelių dienų pradės matytis pirmieji defektai. Kiekvienas žmogus savo namams nori geriausiai, nes tai yra jo palaimos oazė ir jo šeimai taip pat. Jeigu neturite pakankamai finansinių išteklių, ne bėda, greitieji kreditai jums parūpins visą jums reikalingą pinigų sumą iš karto, o atidavinėti turėsite tik nedidelėmis mėnesinėmis įmokomis.

Dažnai žmonės tokiuose dalykuose mėgina sutaupyti pirkdami brokuotas medžiagas arba samdydami kuo pigesnius darbininkus, nesuvokdami, kad tai finansiškai yra kur kas brangiau. Juk jeigu defektai pradeda matytis iš karto po atliktų darbų, tai reiškia, kad visas remontas nelaikys ilgiau dviejų metų. Taigi, šykštus moka du kartus. Štai čia jau yra jūsų pasirinkimas ar jūs darysite remontą kas dvejus metus, ar pasidarysite vieną kokybišką, kuris laikys gal net dešimt metų. Neapleiskite savo namų, kurie jums suteikia šitiek palaimos bei poilsio, nes, kad ir kaip nenorėtumėte tikėti, tik namai jums padeda atgauti visas dvasines jėgas.

Žmonės bijo, kad remontas jiems brangiai atsieis, tačiau nenori išleisti didesnės pinigų sumos kokybiškam remontui ir mėgina kaip įmanoma labiau sutaupyti, nesuprasdami, kad tokiu būdu jie tik finansiškai pralošia. Visi nori gyventi gražiuose ir jaukiuose namuose ir jeigu jūs neturite pakankamai pinigų, nemėginkite apsieiti pačiomis pigiausiomis priemonėmis. Greitieji kreditai siūlo ypač palankias sąlygos, todėl nedvejokite ir pasinaudokite jomis.

Viskas, ką būtina žinoti apie paskolas

paskolosReikia pripažinti, kad šiais laikais labai mažai būsto ar, pavyzdžiui, automobilio pirkimų įvyksta be paskolos. Vargiai rastume žmogų, galintį sau leisti įsigyti brangų pirkinį be lizingo ar pasiskolinimo. Paskolos kreditai studijoms, kelionėms, remontui… Pasiskolinti, iš esmės, galima bet kam, tačiau ar jau esame pakankamai drąsūs, kad leistume sau pildyti bet kokius daugiau išlaidų reiškiančius įgeidžius, pasinaudodami paprasta, greita ir patikima kreditų paslauga?

Ką verta įsidėmėti prieš kreipiantis dėl kredito?

Daugelis žmonių, dar iki kreipdamiesi dėl paskolos, gali ilgai svarstyti – ar tikrai verta skolintis? Kaip bebūtų, dažniausiai tenka pripažinti, kad kitos išeities paprasčiausiai nėra. Toli gražu ne visi turi santaupų ar gali neskaičiuoti pinigų „iki atlyginimo“. Dėl to, kai ateina metas išleisti kiek daugiau brangiam pirkiniui, investuoti į sveikatą, buitį, laisvalaikį, susimąstoma – galbūt metas pasidomėti kredito sąlygomis ir paskolų įmonių reikalavimais potencialiems savo klientams? Jie, tarp kito, yra visai paprasti. Paskolos kreditai teikiami asmenims, sulaukusiems pilnametystės, 21, o kai kur ir 25 metų amžiaus. Kitas reikalavimas – jie privalo būti oficialiai dirbantys. Vienoje iš paraiškos formos dalių būtent ir prašoma nurodyti kas mėnesį gaunamas pajamas, jų dydį, be to, pažymėti bet kokius turimus finansinius įsipareigojimus kitoms kredito bendrovėms ar bankams. Visa tai reikalinga tam, kad greitųjų paskolų teikėja galėtų susidaryti įspūdį apie potencialaus savo klientumo „mokumą“. Žmogus, gaunantis kad ir didesnes pajamas, bet bent pusę jų atiduodantis bankams ar lizingui, praranda šansą gauti gauti maksimalaus dydžio kreditą. Kaip bebūtų, visa tai tik gelbsti realistiškai vertinant savo finansinę situaciją ir galimybes išmokėti didelę paskolą. Paskolos skaiciuokle – būtent tas įrankis, kuris gali praversti sprendžiant, kokio dydžio kreditą imti. Vienos skaičiuoklės skirtos nustatatyti, kokio dydžio paskola gali būti skirta žmogui, gaunančiam vienokio ar kitokio dydžio pajamas, kitos, savo ruožtu, parodo, per kiek laiko tektų išmokėti, pavyzdžiui, pasiskolintus 1000 eurų. Skaičiuoklė parodo ne tik kredito atidavimo laiką, bet ir mėnesinę įmoką. Taigi, galima nesunkiai įsivaizduoti palūkanų normą. Žinoma, visuomet egzistuoja paskolos akcijos tikimybė, t.y. galimybė kreditą gauti nemokamai. Tai reiškia paskolą be palūkanų (arba su už simbolinį mokestį) ir šia nuolaida didžiojoje dalyje kreditų įmonių gali pasinaudoti visiškai nauji klientai.

Atsakomybė renkantis

Užsukę į greitųjų paskolų įmonės interneto svetainę, kur pateikiama visa reikalinga informacija apie kreditus, veikiausiai pamatysite atskirą kategoriją, skirtą priminti apie klientų atsakomybę. Kodėl negalima ignoruoti tos teksto dalies? Visų pirma, kreditai, kad ir greitieji, suteikiami internetu ar netgi be palūkanų, yra finansiniai įsipareigojimai. Nereikėtų užmiršti, kad pasirašydami sutartį, sutinkate paskolą dalimis atiduoti per iš anksto sutartą laiką. Įmonė, įsipareigojusi suteikti paskolą, tokio paties pareigingumo – t.y. grąžinti kreditą pagal sutarties sąlygas – tikisi ir iš kliento. Dėl to visuomet verta atsakingai rinktis, kokią sumą pinigų skolinsitės, per kiek laiko ją grąžinsite. Net jei suprastumėte, kad tam tikro dydžio mėnesio įmokos jums per didelės, už grąžinimo termino pratęsimą turėsite susimokėti. Tai nėra nemokama paslauga. Dėl to, kaip ir minėta, reikėtų atsakingai vertinti savo finansines galimybes. Jei skaičiuoklės duomenų nepakanka, nepabijokite pasikonsultuoti su kredito įmonių darbuotojais. Galbūt jie padės jums adekvačiai įvertinti savo mokumą ir pasirinkti taip, kad ateityje nereikėtų gailėtis. Ir vis dėlto, kai kalbama apie paskolos ėmimą, dauguma kredito bendrovių yra itin lanksčios savo klientų atžvilgiu. Svarbiausia – norėti bendrauti ir bendradarbiauti.

Visada yra išeičių grąžinant skolas

greitas kreditasKiekvienas greitas kreditas, anot vartojimo paskolas teikiančių įmonių, turi būti grąžinamas laiku, o jeigu nėra galimybės padengti sąskaitos už kiekvieną mėnesio įmoką, tai nedelsiant būtina kreiptis į kreditorių dėl tolimesnių derybų. Tai ir yra didžiausia klaida, kad klientai vengia bendravimo, nors juo jie kaip reikiant supaprastintų skolų grąžinimą ir neliktų jokių teisinių pasekmių. Tiesa, ne su visomis greitųjų kreditų bendrovėmis galima susitarti dėl skolos grąžinimo galimybių keitimo – kai kurios reikalauja padengti visą skolą su susikaupusiais delspinigiais. Tokiais atvejai reikia pasitelkti kitus būdus, kurie neretai padeda išsikapstyti iš duobės. Kartais klientai nė nepagalvoja apie esamas skolinimosi sąlygas t.y. jau turimus įsipareigojimus. Tad, išlipti iš skolų galima ir kitais būdais.

Kai kurie asmenys dažnai skolinasi neperžiūrėdami kokias palūkanas teks mokėti kreditoriui. Kai jau įklimpstama į skolas, tai tokie asmenys galvoja, kad išeičių jau nebėra. Jums reikia žinoti, kad kiekviena ilgalaikė paskola gali būti grąžinama lengviau. Tarkime, jūs pasiskolinote iš kažkurios bendrovės nė nežiūrėdami kokias palūkanas mokate, todėl tikėtina, kad mokate labai dideles. Jums reikia peržiūrėti palūkanų sumą. Jeigu matote, kad kažkur yra kita įmonė, kuri skolina pigiau, tai jums būtina kreiptis į ją ir teirautis ar ji nesuteikia refinansavimo galimybės. Daugelis kreditų bendrovių suteikia refinansavimo galimybę, todėl jums reikia tik pasidomėti ja.

Ta galimybė reiškia, jog jums teks perkelti savo ilgalaikę paskolą kitur – ten kur pigiau. Tikėtina, kad nauja bendrovė sutiks duoti ilgesnį terminą, mažesnes palūkanas ir t.t. Tokiu atveju galėsite matyti kokias naujas įmokas mokate, o jos ko gero bus daug mažesnės nei anksčiau. Tai jums padės jas mokėti lengviau.

Kitą vertus, jeigu papuolėte į situaciją, kuomet kažkurį mėnesį negalite sumokti įmokos, jums reikia žiūrėti ar kreditorius nesuteikia galimybės atidėti įmokos už simbolinį mokestį. Jeigu jūs iš anksto kreipsitės į kreditorių su prašymu palaukti, tai tikėtina, kad jis leis pratęsti terminą. Jums reikės sumokėti mažą mokestį arba kreditorius tiesiog pakeis įmokų mokėjimo grafiką.