Paskolos šiuo metu siūlomos dar geresnėmis sąlygomis

paskolosInternete geriausios paskolos pasiūlymo ieškantys vartotojai turėtų rinktis specializuotų portalų pateikiamą informaciją, nes ten nurodomi ir geriausi kreditų bendrovių pasiūlymai tiek pagal įvairias akcijas, tiek ir pagal palūkanų normą. Ieškantiems kredito nereikėtų paskubomis skolintis iš neaiškių bendrovių ar tų kredito įstaigų, kuriose siūlomos aukštos palūkanos. Visada verta tinkamai apžvelgti visas skolinimosi sąlygas bei būsimus įsipareigojimus, nes nuo to priklauso kaip pavyks tas skolas grąžinti. Kreditai turintiems skolų galbūt ir neišduodami, tačiau vis tiek verta pabandyti laimę laikantis įstatymų. Internete visos paskolos dabar siūlomos tik tiems, kurie gali sau leisti skolintis, o tai reiškia, kad negaunantys pajamų apie kreditavimą turėtų tiesiog pasvajoti – jo niekas nesiūlys.

Kai kurios paskolos išduodamos ir specifiniams tikslams.

Kiekvienas asmuo skolinasi vis kitam tikslui, tačiau dabar itin populiaru rinktis tokias paskolas, kuriomis dengiamos skolos. Dabar kreditų bendrovės siūlo būtent refinansavimo paskolas, kurios ir skirtos skolų dengimui. Jeigu norėtumėte sumažinti savo skolas, tai tokius kreditus ir turėtumėte rinktis, nes tai tiesiog jų paskirtis. Tiesa, pabrėžti reikia ir tai, kad refinansavimui skirti kreditai dažniausiai siūlomi pigiau nei įprastos vartojimo paskolos. Tai reiškia, kad refinansavimui skirti kreditai dažniausiai siūlomi su mažesne metine palūkanų norma, o tai naudinga tiems, kurie nori vėliau mokėti daug mažesnes įmokas.

Visiems asmenims, kuriems tenka skolintis internetu, reikia žinoti, kad kreditus dabar galima gauti ne tik paprastose paskolų bendrovėse – jas siūlo ir fiziniai asmenys, kurie investuoja į kreditus per tarpusavio skolinimo platformas.

Visos paskolos išduodamos pagal griežtai kontroliuojamą tvarką.

Ko gero žinote, kad Lietuvoje paskolų rinka yra reguliuojama? Tai reiškia, kad kreditoriai dabar negali nustatyti norimų palūkanų – jie turi spraustis į ribas. Šiuo metu daugiausiai kreditoriai gali reikalauti iki 75 procentų metinių palūkanų. Tas pats taikoma ir sutelktinio finansavimo platformų operatoriams. Jeigu ieškote geriausių skolinimosi sąlygų, tai minėtas platformas tikrai turėtumėte išbandyti. Ten siūlomi tiek paprasti vartojimo kreditai, tiek ir refinansavimo paskolos. Tiesa, kalbant apie refinansavimą, turėkite galvoje, kad dauguma kreditorių, išduodant tokias paskolas, nori, jog klientas jiems kažką įkeistų.

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos ilgiems terminams

Ieškote geriausių paskolų pasiūlymų? Labiausiai domina kreditai internetu? Šiuo metu paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos praktiškai visiems asmenims, kurių kreditingumo įvertinimas parodo teigiamą finansinę situaciją. Tai reiškia, kad jeigu turite ne vieną skolą, kurią grąžinate sunkiai, vadinasi naujo kredito gauti negalėsite. Be abejo, reikia atminti, kad vartojimo paskolų išdavimas yra griežtai reguliuojama, tad yra ir kitų aspektų, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį. Norint pasiskolinti kuo mažesnėmis palūkanomis, teks šiek tiek paplušėti ieškant pasiūlymų. Mat, geriausi siūlomi tik tiems, kurių ekonominė padėtis yra puiki.

Kaip bebūtų, skolintis internetu nėra jau labai sudėtinga. Pats procesas yra ganėtinai paprastas. Paskolos gavėjas turi užpildyti informaciją paskolos paraiškoje. Tada tuos duomenis reikia patvirtinti. Kai kreditorius gauna sutikimą duomenų tvarkymui, atliekamas patikrinimas. Patikrinimo metu kreditorius peržiūri informaciją, esančią specialiuose registruose bei įvairiose informacinėse sistemose. Vertinamos pajamos bei turimi įsipareigojimai kitoms finansų įstaigoms ir ne tik.

Atnaujinta 2020-05-25

Greitųjų kreditų pliusai: galimybės, kuriomis verta pasinaudoti

Jeigu pritrūkote pinigų – nepergyvenkite. Pirmiausia reikia nurimti ir suprasti, kad visada egzistuoja išeitis, tik reikia mokėti jos ieškoti. Greitieji kreditai daugeliui žmonių yra ištiesę pagalbos ranką, tad jeigu ir Jums jos reikia – pasinaudokite galimybe. Greitųjų kreditų atsiliepimai yra labai teigiami ir daugelis žmonų džiaugiasi, kad tai pagalba, kuri kainuoja nedaug, o suteikiama labai patraukliomis sąlygomis.

  • NEDIDELĖS PALŪKANOS.

Greitųjų kreditų kompanijos skolina pačiomis patraukliausiomis sąlygomis. Nedidelės palūkanos – pagrindinis pliusas, kuris ir skatina žmones įvertinti galimybes. Žinoma, skirtingos kompanijos skolina ir skirtingomis palūkanomis, tad būtinai įvertinkite galimybes ieškodami Jums labiausiai tinkamos paskolos.

  • PASISKOLINTI GALI BEVEIK VISI.

Labai didelis pliusas yra tai, kad gauti paskolą gali visi, kuriems joms reikia. Taip pat pliusas yra tai, kad pasiskolinti gali ir bedarbiai asmenys. Labai išpopuliarėjo paskolos su užstatu, kurių metu palikdami transporto priemonę arba nekilnojamą turtą kaip užstatą galėsite sėkmingai gauti Jums reikalingą pinigų suma.

  • GRĄŽINIMO GALIMYBĖS LABAI LANKSČIOS.

Kai kurie žmonės skolinasi labai impulsyviai ir tik paskui pamato, kad jiems niekaip nepavyksta pinigų grąžinti laiku. Štai čia ir pasimato dar vienas didelis pliusas. Jeigu Jums nepavyksta pinigų grąžinti laiku, tokiu atveju siūlome pasinaudoti galimybe prasitęsti paskolą. Žinoma, toks prasitęsimas kainuoja, tačiau kai tai yra vienintelė galimybė – ja pasinaudoti verta.

  • PLATUS ĮMONIŲ PASIRINKIMAS.

Greitųjų kreditų atsiliepimai yra labai teigiami, tačiau ne visos įmonės gali paskolinti vienodomis sąlygomis. Kadangi egzistuoja labai plati įmonių pasiūla – palyginus nesunkiai atrasite tai, kas Jums tinka. Juolab, šuo metu naudojantis interneto pagalba palyginti įmones yra paprasta kaip niekada, tad būtinai pasinaudokite galimybe.

  • PIRMA PASKOLA NEMOKAMAI.

Didžioji dalis įmonių sutinka pirmą kartą paskolinti be jokių palūkanų. Tikrai taip. Tai reiškia, kad galėsite grąžinti lygiai tokią pat sumą kokią ir pasiskolinote. Tokiu atveju baimę keliančios palūkanos paprasčiausiai Jums nebus aktualios.

 

Jeigu Jums reikia pinigų – nepergyvenkite. Paprasčiausiai susikaupkite, nurimkite ir palyginę skirtingas įmones pasirinkite tą kompaniją, kurios pasiūlymas Jums labiausiai tinka.

Viskas, ką būtina žinoti apie paskolas

paskolosReikia pripažinti, kad šiais laikais labai mažai būsto ar, pavyzdžiui, automobilio pirkimų įvyksta be paskolos. Vargiai rastume žmogų, galintį sau leisti įsigyti brangų pirkinį be lizingo ar pasiskolinimo. Paskolos kreditai studijoms, kelionėms, remontui… Pasiskolinti, iš esmės, galima bet kam, tačiau ar jau esame pakankamai drąsūs, kad leistume sau pildyti bet kokius daugiau išlaidų reiškiančius įgeidžius, pasinaudodami paprasta, greita ir patikima kreditų paslauga?

Ką verta įsidėmėti prieš kreipiantis dėl kredito?

Daugelis žmonių, dar iki kreipdamiesi dėl paskolos, gali ilgai svarstyti – ar tikrai verta skolintis? Kaip bebūtų, dažniausiai tenka pripažinti, kad kitos išeities paprasčiausiai nėra. Toli gražu ne visi turi santaupų ar gali neskaičiuoti pinigų „iki atlyginimo“. Dėl to, kai ateina metas išleisti kiek daugiau brangiam pirkiniui, investuoti į sveikatą, buitį, laisvalaikį, susimąstoma – galbūt metas pasidomėti kredito sąlygomis ir paskolų įmonių reikalavimais potencialiems savo klientams? Jie, tarp kito, yra visai paprasti. Paskolos kreditai teikiami asmenims, sulaukusiems pilnametystės, 21, o kai kur ir 25 metų amžiaus. Kitas reikalavimas – jie privalo būti oficialiai dirbantys. Vienoje iš paraiškos formos dalių būtent ir prašoma nurodyti kas mėnesį gaunamas pajamas, jų dydį, be to, pažymėti bet kokius turimus finansinius įsipareigojimus kitoms kredito bendrovėms ar bankams. Visa tai reikalinga tam, kad greitųjų paskolų teikėja galėtų susidaryti įspūdį apie potencialaus savo klientumo „mokumą“. Žmogus, gaunantis kad ir didesnes pajamas, bet bent pusę jų atiduodantis bankams ar lizingui, praranda šansą gauti gauti maksimalaus dydžio kreditą. Kaip bebūtų, visa tai tik gelbsti realistiškai vertinant savo finansinę situaciją ir galimybes išmokėti didelę paskolą. Paskolos skaiciuokle – būtent tas įrankis, kuris gali praversti sprendžiant, kokio dydžio kreditą imti. Vienos skaičiuoklės skirtos nustatatyti, kokio dydžio paskola gali būti skirta žmogui, gaunančiam vienokio ar kitokio dydžio pajamas, kitos, savo ruožtu, parodo, per kiek laiko tektų išmokėti, pavyzdžiui, pasiskolintus 1000 eurų. Skaičiuoklė parodo ne tik kredito atidavimo laiką, bet ir mėnesinę įmoką. Taigi, galima nesunkiai įsivaizduoti palūkanų normą. Žinoma, visuomet egzistuoja paskolos akcijos tikimybė, t.y. galimybė kreditą gauti nemokamai. Tai reiškia paskolą be palūkanų (arba su už simbolinį mokestį) ir šia nuolaida didžiojoje dalyje kreditų įmonių gali pasinaudoti visiškai nauji klientai.

Atsakomybė renkantis

Užsukę į greitųjų paskolų įmonės interneto svetainę, kur pateikiama visa reikalinga informacija apie kreditus, veikiausiai pamatysite atskirą kategoriją, skirtą priminti apie klientų atsakomybę. Kodėl negalima ignoruoti tos teksto dalies? Visų pirma, kreditai, kad ir greitieji, suteikiami internetu ar netgi be palūkanų, yra finansiniai įsipareigojimai. Nereikėtų užmiršti, kad pasirašydami sutartį, sutinkate paskolą dalimis atiduoti per iš anksto sutartą laiką. Įmonė, įsipareigojusi suteikti paskolą, tokio paties pareigingumo – t.y. grąžinti kreditą pagal sutarties sąlygas – tikisi ir iš kliento. Dėl to visuomet verta atsakingai rinktis, kokią sumą pinigų skolinsitės, per kiek laiko ją grąžinsite. Net jei suprastumėte, kad tam tikro dydžio mėnesio įmokos jums per didelės, už grąžinimo termino pratęsimą turėsite susimokėti. Tai nėra nemokama paslauga. Dėl to, kaip ir minėta, reikėtų atsakingai vertinti savo finansines galimybes. Jei skaičiuoklės duomenų nepakanka, nepabijokite pasikonsultuoti su kredito įmonių darbuotojais. Galbūt jie padės jums adekvačiai įvertinti savo mokumą ir pasirinkti taip, kad ateityje nereikėtų gailėtis. Ir vis dėlto, kai kalbama apie paskolos ėmimą, dauguma kredito bendrovių yra itin lanksčios savo klientų atžvilgiu. Svarbiausia – norėti bendrauti ir bendradarbiauti.

Visada yra išeičių grąžinant skolas

greitas kreditasKiekvienas greitas kreditas, anot vartojimo paskolas teikiančių įmonių, turi būti grąžinamas laiku, o jeigu nėra galimybės padengti sąskaitos už kiekvieną mėnesio įmoką, tai nedelsiant būtina kreiptis į kreditorių dėl tolimesnių derybų. Tai ir yra didžiausia klaida, kad klientai vengia bendravimo, nors juo jie kaip reikiant supaprastintų skolų grąžinimą ir neliktų jokių teisinių pasekmių. Tiesa, ne su visomis greitųjų kreditų bendrovėmis galima susitarti dėl skolos grąžinimo galimybių keitimo – kai kurios reikalauja padengti visą skolą su susikaupusiais delspinigiais. Tokiais atvejai reikia pasitelkti kitus būdus, kurie neretai padeda išsikapstyti iš duobės. Kartais klientai nė nepagalvoja apie esamas skolinimosi sąlygas t.y. jau turimus įsipareigojimus. Tad, išlipti iš skolų galima ir kitais būdais.

Kai kurie asmenys dažnai skolinasi neperžiūrėdami kokias palūkanas teks mokėti kreditoriui. Kai jau įklimpstama į skolas, tai tokie asmenys galvoja, kad išeičių jau nebėra. Jums reikia žinoti, kad kiekviena ilgalaikė paskola gali būti grąžinama lengviau. Tarkime, jūs pasiskolinote iš kažkurios bendrovės nė nežiūrėdami kokias palūkanas mokate, todėl tikėtina, kad mokate labai dideles. Jums reikia peržiūrėti palūkanų sumą. Jeigu matote, kad kažkur yra kita įmonė, kuri skolina pigiau, tai jums būtina kreiptis į ją ir teirautis ar ji nesuteikia refinansavimo galimybės. Daugelis kreditų bendrovių suteikia refinansavimo galimybę, todėl jums reikia tik pasidomėti ja.

Ta galimybė reiškia, jog jums teks perkelti savo ilgalaikę paskolą kitur – ten kur pigiau. Tikėtina, kad nauja bendrovė sutiks duoti ilgesnį terminą, mažesnes palūkanas ir t.t. Tokiu atveju galėsite matyti kokias naujas įmokas mokate, o jos ko gero bus daug mažesnės nei anksčiau. Tai jums padės jas mokėti lengviau.

Kitą vertus, jeigu papuolėte į situaciją, kuomet kažkurį mėnesį negalite sumokti įmokos, jums reikia žiūrėti ar kreditorius nesuteikia galimybės atidėti įmokos už simbolinį mokestį. Jeigu jūs iš anksto kreipsitės į kreditorių su prašymu palaukti, tai tikėtina, kad jis leis pratęsti terminą. Jums reikės sumokėti mažą mokestį arba kreditorius tiesiog pakeis įmokų mokėjimo grafiką.