Paskolos šiuo metu siūlomos dar geresnėmis sąlygomis

paskolosInternete geriausios paskolos pasiūlymo ieškantys vartotojai turėtų rinktis specializuotų portalų pateikiamą informaciją, nes ten nurodomi ir geriausi kreditų bendrovių pasiūlymai tiek pagal įvairias akcijas, tiek ir pagal palūkanų normą. Ieškantiems kredito nereikėtų paskubomis skolintis iš neaiškių bendrovių ar tų kredito įstaigų, kuriose siūlomos aukštos palūkanos. Visada verta tinkamai apžvelgti visas skolinimosi sąlygas bei būsimus įsipareigojimus, nes nuo to priklauso kaip pavyks tas skolas grąžinti. Kreditai turintiems skolų galbūt ir neišduodami, tačiau vis tiek verta pabandyti laimę laikantis įstatymų. Internete visos paskolos dabar siūlomos tik tiems, kurie gali sau leisti skolintis, o tai reiškia, kad negaunantys pajamų apie kreditavimą turėtų tiesiog pasvajoti – jo niekas nesiūlys.

Kai kurios paskolos išduodamos ir specifiniams tikslams.

Kiekvienas asmuo skolinasi vis kitam tikslui, tačiau dabar itin populiaru rinktis tokias paskolas, kuriomis dengiamos skolos. Dabar kreditų bendrovės siūlo būtent refinansavimo paskolas, kurios ir skirtos skolų dengimui. Jeigu norėtumėte sumažinti savo skolas, tai tokius kreditus ir turėtumėte rinktis, nes tai tiesiog jų paskirtis. Tiesa, pabrėžti reikia ir tai, kad refinansavimui skirti kreditai dažniausiai siūlomi pigiau nei įprastos vartojimo paskolos. Tai reiškia, kad refinansavimui skirti kreditai dažniausiai siūlomi su mažesne metine palūkanų norma, o tai naudinga tiems, kurie nori vėliau mokėti daug mažesnes įmokas.

Visiems asmenims, kuriems tenka skolintis internetu, reikia žinoti, kad kreditus dabar galima gauti ne tik paprastose paskolų bendrovėse – jas siūlo ir fiziniai asmenys, kurie investuoja į kreditus per tarpusavio skolinimo platformas.

Visos paskolos išduodamos pagal griežtai kontroliuojamą tvarką.

Ko gero žinote, kad Lietuvoje paskolų rinka yra reguliuojama? Tai reiškia, kad kreditoriai dabar negali nustatyti norimų palūkanų – jie turi spraustis į ribas. Šiuo metu daugiausiai kreditoriai gali reikalauti iki 75 procentų metinių palūkanų. Tas pats taikoma ir sutelktinio finansavimo platformų operatoriams. Jeigu ieškote geriausių skolinimosi sąlygų, tai minėtas platformas tikrai turėtumėte išbandyti. Ten siūlomi tiek paprasti vartojimo kreditai, tiek ir refinansavimo paskolos. Tiesa, kalbant apie refinansavimą, turėkite galvoje, kad dauguma kreditorių, išduodant tokias paskolas, nori, jog klientas jiems kažką įkeistų.

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos ilgiems terminams

Ieškote geriausių paskolų pasiūlymų? Labiausiai domina kreditai internetu? Šiuo metu paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos praktiškai visiems asmenims, kurių kreditingumo įvertinimas parodo teigiamą finansinę situaciją. Tai reiškia, kad jeigu turite ne vieną skolą, kurią grąžinate sunkiai, vadinasi naujo kredito gauti negalėsite. Be abejo, reikia atminti, kad vartojimo paskolų išdavimas yra griežtai reguliuojama, tad yra ir kitų aspektų, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį. Norint pasiskolinti kuo mažesnėmis palūkanomis, teks šiek tiek paplušėti ieškant pasiūlymų. Mat, geriausi siūlomi tik tiems, kurių ekonominė padėtis yra puiki.

Kaip bebūtų, skolintis internetu nėra jau labai sudėtinga. Pats procesas yra ganėtinai paprastas. Paskolos gavėjas turi užpildyti informaciją paskolos paraiškoje. Tada tuos duomenis reikia patvirtinti. Kai kreditorius gauna sutikimą duomenų tvarkymui, atliekamas patikrinimas. Patikrinimo metu kreditorius peržiūri informaciją, esančią specialiuose registruose bei įvairiose informacinėse sistemose. Vertinamos pajamos bei turimi įsipareigojimai kitoms finansų įstaigoms ir ne tik.

Atnaujinta 2020-05-25

Kas uždirbs iš jūsų paskolos

vartojimo paskolaKai žmonėms vartojimo paskola tampa dideliu sunkumu ir jie nesugeba grąžinti jos lengvai kaip planavo, prasideda visokios kalbos, kad čia neva iš žmogaus kažkas pelną didžiulį darosi. Tačiau iš tiesų vartojimo paskola leidžia uždirbti daug kam.

Kredito teikėjas ir jo akcininkai

Pirmiausia paneikime, kad nedidelė vartojamoji paskola apyvartinėms lėšoms sukrauna turtus kredito teikėjams. Kodėl taip nėra? Todėl, kad kai teikiamos labai mažos paskolos, tai didžiulės jų palūkanos vis tiek nesuneša tiek daug pelno. Štai, kai iš banko imama didelė paskola būstui, tuomet nuo jos mokamos mažos palūkanos, tačiau jos iš tikro sudaro tiek pat, arba keletą kartų daugiau, kiek ir kainuoja paskolos iš greitųjų kreditų palūkanos. Taigi, kredito tiekėjai uždirba, bet ne pralobsta. Kartu reikėtų paminėti, kad ir visi įmonės akcininkai gauna atitinkamai savo procentus. Ar tai būtų bankas, ar greitųjų kreditų bendrovė, ar būtų kreditas automobilio pirkimui ir išperkamosios nuomos apmokėtojas.

Valstybė

Gal apie tai nepagalvojate, tačiau tada, kai kažkur suteikiama vartojimo paskola busto remontui ar kam nors kitam, uždirba ir valstybė. Pirmiausia, dėl to, kad nuo tų sumų tam tikrus mokesčius jau turės mokėti kredito teikėjas, bent jau pelno mokestį tai tikrai. Antra, vartojimo paskola ar kreditas busto irengimui kažkur cirkuliuos mokesčių pavidalu prekių ir paslaugų sektoriuje. Tarkime, kažkas pas jus namuose darys remontą, už savo darbus mokės mokesčius. Arba, jūs pirksite kažkokias medžiagas – jų prekyba irgi yra apmokestinta, taigi, tie mokesčiai plauks į mūsų biudžetą.

Sektoriai, kuriuose išleisite pinigus

Taip pat ir jūs juk kažkur išleisite gautus pinigus, kad ir kokios vartojimo kredito palūkanos bus. Jeigu skolinotės būsto įrengimui – tai iš to uždirbs statybinių medžiagų ar interjero prekių prekybininkai, o po to ir realaus remonto darytojai. Jeigu skolinotės mašinos pirkimui, tai jos pardavėjai uždirbs. Taigi, sektorių, kur jūs išleisti galėtumėte pinigus, pilna. Belieka rinktis vartojimo paskolą ir ją išleisti. Tiesa, kai po 2008 m. Ekonominės krizės visiems buvo labai sunku, o valdžia per metinį pranešimą išreiškė poziciją, jog mūsų šalyje atsigavo ekonomika ir daugiau buvo apyvartinių lėšų, kilo tikras sąmyšis. Juk žmonės kaip tik tada neleido pinigų. Tačiau, paaiškėjo, pinigų jie nors ir neleido, tačiau visgi sąmyšis kilo tiesiog dėl to, kad buvo paimta labai daug paskolų, ir šios tapo tomis apyvartinėmis lėšomis. Taigi, vartojimo kredito skaičiuoklė neparodys, kaip jūs pagerinsite šalies ekonomiką, tačiau iš esmės paskolos šiek tiek pradeda išsiūbuoti situaciją.

Galbūt ir jūs pats

O galų gale, gal jūs pats uždirbsite iš savo paskolos? Gal jūs skolinatės, nes norite įrengti sau darbo vietą? Tada paskola bus kaip investicija į ją. O gal skolinatės mokslams – vėlgi, investuosite į save patį. Gal skolinatės, nes norite turėti bazinius pinigus, prieš išvykstant dirbti į užsienį? Elgiatės teisingai, nes iš šios paskolos pats tik uždirbsite. Taigi, uždirbti iš greitojo kredito gali labai daug kas: kredito teikėjai, kredito teikėjų įmonės akcininkai, valstybė, sektoriai, kur išleisite pinigus, ir jus pats. Tad pasakymas, kad pasiėmus paskolą pralobsta tik kreditų teikėjai, yra pasakomas per daug atsainiai, gerai nepagalvojus, kas vyksta. Tad ir jūs pats turėtumėte matyti šias puses bei drąsiau priimti sprendimus, kurie atrodo rizikingi, tačiau teisingi ir protingi.

Skubus kreditas bedarbiams negali būti suteikiamas

kreditasNe visos paskolos internetu bedarbiams gali būti suteikiamos – jeigu jų nemokumas yra akivaizdus, jiems apskritai nederėtų bandyti skolintis nei iš bankų, nei iš greitųjų paskolų įmonių. Greitos paskolos internetu yra suteikiamos atsakingiems asmenims, tad pirmiausia jums patiems reikėtų įsitikinti, kad jūs toks iš tiesų esate. Atsakingo skolinimosi savybės yra paprastos – turite gauti pakankamai pajamų, jūsų kredito istorija bei reitingas turi būti įvertinti teigiamai, o taip pat negalite būti prisiėmę tiek daug įsipareigojimų, jog juos vos grąžintumėte iš gaunamų pajamų.

Kreditai paskolos yra suteikiamos visiems, kurie sugeba įvertinti savo galimybes. Jokiu būdu neturėtumėte skolintis, jeigu ir taip vargiai kapstotės iš padėties. Jeigu jums sunku apmokėti buitines išlaidas, tai naujas kreditas jums sukels papildomų rūpesčių, o ir šiaip neaišku ar jį gautumėte. Skolintis siūlome tik tada, kai tai galite daryti nesibaimindami įmokų dydžio. Turite gauti pakankamas pajamas visoms buities išlaidoms padengti. Jeigu tai jums pavyksta padaryti be jokių rūpesčių, skolintis galite drąsiai.

Greitųjų kreditų bendrovės visada suteikia naujiems klientams progą sutaupyti. Tai reiškia, kad naujokai gali matyti jiems siūlomus kreditus, kurie nekainuoja skolinantis mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui. Pirmu kreditu nemokamai naudojasi daug kas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad yra tokių nuolaidų, kuomet skolintojai leidžia ilgalaikės paskolos pirmą įmoką atidėti trims mėnesiams. Jeigu jūs ketinate mokėti ne kiekvieną mėnesį, o tiesiog po trijų mėnesių žadate grąžinti visą ilgalaikį kreditą, jums palūkanos dar nebus priskaičiuotos. Žinoma, turite skaičiuoti kiekvieną dieną – neperženkite trijų mėnesių ribos, o tada ir palūkanų nereikės mokėti jeigu sumokėsite visą skolą iškart.

Paskolų bendrovių internete galite ieškoti ir per specialias paieškos sistemas, ir per tam tikras interneto svetaines, kurios turi visas palyginimų sistemas. Tokiose svetainėse matysite kokias geriausias paskolas šiuo metu siūlo Lietuvoje veikiantys kredito teikėjai. Būtent tokiose svetainėse bus paprasčiau surasti jums labiausiai priimtiną variantą, kuris neprivers daug išlaidauti dėl prašomos palūkanų normos. Internetu visada pasiskolinsite greitai ir be jokių rūpesčių, tačiau kaip minėjome, skolinkitės tik esant reikalui ir galimybėms.

Visada yra išeičių grąžinant skolas

greitas kreditasKiekvienas greitas kreditas, anot vartojimo paskolas teikiančių įmonių, turi būti grąžinamas laiku, o jeigu nėra galimybės padengti sąskaitos už kiekvieną mėnesio įmoką, tai nedelsiant būtina kreiptis į kreditorių dėl tolimesnių derybų. Tai ir yra didžiausia klaida, kad klientai vengia bendravimo, nors juo jie kaip reikiant supaprastintų skolų grąžinimą ir neliktų jokių teisinių pasekmių. Tiesa, ne su visomis greitųjų kreditų bendrovėmis galima susitarti dėl skolos grąžinimo galimybių keitimo – kai kurios reikalauja padengti visą skolą su susikaupusiais delspinigiais. Tokiais atvejai reikia pasitelkti kitus būdus, kurie neretai padeda išsikapstyti iš duobės. Kartais klientai nė nepagalvoja apie esamas skolinimosi sąlygas t.y. jau turimus įsipareigojimus. Tad, išlipti iš skolų galima ir kitais būdais.

Kai kurie asmenys dažnai skolinasi neperžiūrėdami kokias palūkanas teks mokėti kreditoriui. Kai jau įklimpstama į skolas, tai tokie asmenys galvoja, kad išeičių jau nebėra. Jums reikia žinoti, kad kiekviena ilgalaikė paskola gali būti grąžinama lengviau. Tarkime, jūs pasiskolinote iš kažkurios bendrovės nė nežiūrėdami kokias palūkanas mokate, todėl tikėtina, kad mokate labai dideles. Jums reikia peržiūrėti palūkanų sumą. Jeigu matote, kad kažkur yra kita įmonė, kuri skolina pigiau, tai jums būtina kreiptis į ją ir teirautis ar ji nesuteikia refinansavimo galimybės. Daugelis kreditų bendrovių suteikia refinansavimo galimybę, todėl jums reikia tik pasidomėti ja.

Ta galimybė reiškia, jog jums teks perkelti savo ilgalaikę paskolą kitur – ten kur pigiau. Tikėtina, kad nauja bendrovė sutiks duoti ilgesnį terminą, mažesnes palūkanas ir t.t. Tokiu atveju galėsite matyti kokias naujas įmokas mokate, o jos ko gero bus daug mažesnės nei anksčiau. Tai jums padės jas mokėti lengviau.

Kitą vertus, jeigu papuolėte į situaciją, kuomet kažkurį mėnesį negalite sumokti įmokos, jums reikia žiūrėti ar kreditorius nesuteikia galimybės atidėti įmokos už simbolinį mokestį. Jeigu jūs iš anksto kreipsitės į kreditorių su prašymu palaukti, tai tikėtina, kad jis leis pratęsti terminą. Jums reikės sumokėti mažą mokestį arba kreditorius tiesiog pakeis įmokų mokėjimo grafiką.