Kokią įtaką turi plaukų dažai ir kaip elgtis po jų naudojimo?

Šiais laikais norint tam tikrų pokyčių reikia įdėti labai nedaug pastangų, kad tikslas būtų pasiektas. Vos viena kita aprangos detalė ar aksesuaras gali pakeisti mūsų įvaizdį, nuotaiką labai greitai gali pakelti raudonas lūpdažis, kvapai taip turi magiškų galių, o profesionalūs plaukų dažai suteiks Jums ne tik naują įvaizdį, bet gali pakelti savivertę, pasitikėjimą savimi, paslėpti trūkumus bei pabrėžti privalumus. Be viso to galėsite pamiršti, kas yra tie nemaloniai styrantys žili plaukai arba neiššukuojamos garbanos.

Profesionalų sukurti plaukų dažai gali padėti Jūsų plaukams atsigauti bei juos atstatyti. Žinoma, dažytus plaukus taip pat reikalinga tinkamai prižiūrėti, kad jie greitai neprarastų savo žvilgesio, spalvos, glotnumo bei apimties. Būtinai rinkitės tik dažytiems plaukams skirtą šampūną bei kondicionierių. Juose dažniausiai bus daugiau maitinamųjų, drėkinamųjų bei spalvą išsaugojančių medžiagų. Vasaros metu plaukus stenkitės apsaugokite nuo ultravioletinių saulės spindulių, kurie labai greitai gali pakeisti Jūsų plaukų struktūrą. Nepamirškite ir palepinti savo plaukų. Bent kartą per savaitę palepinkite juos maitinamąja ir /arba spalvą palaikančia plaukų kauke. Stenkitės kruopščiai rūpintis ir plaukų galiukais, kad jie nesausėtų, nesišakotų ar lūžinėtų. Tad įsigykite specialų plaukų galiukams skirtą maitinamąjį aliejuką arba serumą. Kuo rečiau naudokite plaukų džiovintuvą, ypač su karšta oro srove. Vasarą tegul jie džiūsta natūraliai ir tik esant neišvengiamai būtinybei imkite į rankas plaukų džiovintuvą.

 

Tinkamai prižiūrimi dažyti plaukai teiks džiugesį ilgiau ir rezultatu mėgausitės daugiau dienų. Gera žinia dar ir ta, kad šiuolaikiniai plaukų dažai yra sukurti taip, kad jais naudotis galite ir pačios namuose. Žinoma, jeigu į pagalbą pasikviesite sesę, draugę ar kaimynę, tai visas procesas vyks dar sklandžiau. Tik tuo atveju, jeigu norite itin stipriai nušviesinti plaukus, geriau šį veiksmą būtų patikėkite profesionaliam specialistui. Kitais atvejai tikrai drąsiai pirkite plaukų dažus patikimoje elektroninėje parduotuvėje ir mėgaukitės nauja, dar ryškesne, sodresne bei sveikai atrodančia plaukų spalva. Šiais laikais pasitaiko itin reti atvejai, kai numatyta plaukų dažų spalva neatitinka Jūsų lūkesčių. Profesionalūs plaukų dažai sukurti taip, kad jais lengvai bei be didelio vargo pasinaudosite savo namuose.

Ilgalaikis lakavimas – misija įmanoma

Turbūt nėra moterų, kurios nemėgsta grožio procedūrų. Gal ne visos turi laiko vaikščioti iš vieno grožio salono į kitą, tačiau visos mėgsta pasigražinti ir pasilepinti. Todėl vis daugiau įvairių grožio procedūrų moterys ir merginos išbando namuose. Viena tokių – ilgalaikis lakavimas, kuris vis dažniau atliekamas nebe salone. Pasirodo, tai ne taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iki šiol to nebandžiusioms namuose.

Kuo pasirūpinti?

Norint atlikti gelinį lakavimą namuose nerekia jokių specialių įgūdžių ar žinių. Žinoma, norinčioms galima pasimokyti mokymuose, kurių internete yra gausu. Reikia tik išsirinkti tuos, kurie atrodo įdomiausi ir naudingiausi. O pasimokius, pirmiausia reikės pasirūpinti visomis reikalingomis priemonėmis. Jų galima įsigyti specializuotose parduotuvėse, tokiose kaip Groziobaze.lt, kur parduodama viskas, ko gali prireikti ilgalaikiam lakavimui namuose.

Pirmiausia, reikėtų įsigyti tai, be ko procedūros atlikti būtų neįmanoma. Tai yra nagų lakų rinkinys, lako bazė ir UV lempa  nagams. Pastarosios gali būti įvairios,  tad prieš renkantis pasidomėkite jų charakteristikomis. Specializuotose parduotuvėse yra parduodama įranga  tieks skirta procedūroms namuose, tiek profesionalių meistrių darbe. Rinkitės paprastesnį variantą, kuris bus nebrangus ir patogus naudoti. Taip pat  nepamirškite pagalbinių darbo priemonių, kurių gali prireikti: tai dildė, nagų lako valiklis su acetonu, priemonės nago pašiaušimui ir valymui, nagų nuriebalintojas ir kt.

Kaip lakuoti?

Nagų lakavimas su geliniais lakais ar su įprastais niekuo nesiskiria. Svarbiausia – lakuoti atsargiai ir kruopščiai. Stenkitės, kad lako nepatektų ant odos ir kad neužlakuotumėte nago odelės viršuje. Nes tokiu atveju lakas greitai gali atšokti nuo nago arba imti skilinėti.

Be to, prieš tai, kai atliekamas ilgalaikis lakavimas, reikėtų pasidaryti manikiūrą. Tai reiškia, kad nagams reikėtų suteikti norimą formą, taip pat reikėtų juos sušildyti ir suminkštinti mirkant vonelėje. Prieš manikiūrą nuvalykite nagų paviršių ir nuriebalinkite.

Kokių klaidų vengti?

Jeigu viską atliksite tinkamai, galėsite džiaugtis tvarkingais ir gražiais nagais bent kelias savaites. Kad išvengtumėte klaidų, reikėtų šiek tiek plačiau pasidomėti įsigytų priemonių ir įrangos naudojimo taisyklėmis. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį, kad lakai, kuriuos perkate, būtų pritaikyti būtent ilgalaikiam  lakavimui ir kad juos būtų galima naudoti su Jūsų išsirinkta lempa. 

Dažniausiai nepageidaujami rezultatai pasimato ne tuomet, kai ilgalaikis lakavimas atliktas netinkamai, o tada, kai  pasirenkama nekokybiška įranga arba priemonės. Todėl visuomet pirkite viską iš specializuotų  pardavėjų, kurie parduoda tik patikrintas ir kokybiškas prekes.

Vyrų plaukų priežiūra: kai visi nori būti gražūs

vyrų plaukaiKalbant apie plaukų priežiūrą dažniausiai minimos moterys, kurios nori, kad jų plaukai būtų ilgi, vešlūs ir atrodytų puikiai. Visgi, nors vyrai minimi kur kas rečiau, tačiau jie lygiai taip pat nori atrodyti puikiai ir kad jų plaukai būtų tankūs bei žvilgantys. Vyrų plaukų priežiūra daugeliui atrodo paprastesnė, kadangi vyrų plaukai dažniausiai kur kas trumpesni, tačiau tuo pačiu manoma, kad jiems reikia kur kas mažiau priemonių.

Vyrų plaukų priežiūrai dažniausiai naudojamos konkrečios priemonės, kurios skirtos užtikrinti, kad plaukai būtų švelnūs ir kad jie augtų.

Dažniausios plaukų priežiūros priemonės yra šios:

  • Šampūnas. Žinoma, be jo nei vienas žmogus negalėtų džiaugtis nuostabiai plaukais. Paprasčiausiai nors šiais laikais dažnai kalbama apie tai, kad natūralios priemonės yra geriausias būdas susitvarkyti su plaukais, tačiau plauti galvą soda tikrai nėra geras sprendimas.
  • Dar viena priemonė, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų plaukučiai atrodys puikiai – balzamas, kuris turėtų būti naudojamas po kiekvieno plovimo. Jis ne tik dažnai pagyvina plauką ir kartais paskatina jo augimą, tačiau tuo pačiu padeda plaukams nesivelti, atrodyti puikiai.
  • Kaukės. Jeigu norite, kad Jūsų plaukučiai atrodytų puikiai, tokiu atveju reguliariai turėtų būti naudojamos plaukų kaukės, kurias reikia tepti ant drėgnų plaukų.

Taip pat visada naudinga ir natūralias priemones, kurios padeda užsitikrinti, kad plaukai atrodys puikiai. Natūralios priemonės puikiai tinka tiek vyriškų, tiek moteriškų plaukų priežiūrai. Geriausias variantas yra tuomet, kai pavyksta suderinti natūralias, namuose atrandamas bei pirktines kosmetikos priemones.

  • Alyvuogių aliejus. Tai greičiausias būdas sugrąžinti nuostabius plaukus. Jis veikia lygiai taip pat kaip ir geriausios plaukų kaukės. Minusas tik tas, kad aliejų reikia ant plaukų laikyti ilgą laiko tarpą, tad daugeliui tai sukelia nepatogumus.
  • Svogūnų sultis. Jeigu turite pleiskanų, tokiu atveju svogūnų sultys yra geriausias ir paprasčiausias būdas norint jų atsikratyti. Kvapas tikrai nemalonus, tad įsigyti šampūnus nuo pleiskanų tikrai yra geresnis pasirinkimas. Tiesa, geriausią rezultatą pavyks pasiekti tokiu atveju, kai kartu naudosite kelias skirtingas priemones.
  • Apie alų turbūt yra girdėjęs ne vienas. Juk siūloma įsigyti ir šampūnus, kurie yra pagaminti alaus mielių pagrindu. Tai puiki priemonė, kuri gali padėti paskatinti Jūsų plaukų augimą.
  • Grietinė. Dar viena puiki priemonė, kuri gali suteikti Jūsų plaukams kur kas daugiau žvilgesio yra grietinė. Svarbiausia naudoti kuo ekologiška, kad jūsų plaučiai atrodyti nuostabiai ir gyvybingi.
  • Kiaušinis. Galiausiai, visų plaukų geriausias vaistas – kiaušinis. Jeigu norite, kad jūsų plaukučiai atrodytų puikiai, tokiu atveju siūlome įsigyti kiaušinius, kurie leidžia atgaivinti net ir labai pavargusius plaukus ir prikelti juos naujam gyvenimui.

Jeigu norite, kad Jūsų plaukai atrodytų puikiai, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti kokybiškas priemones, kurios padės išgauti tokį rezultatą. Atraskite tokias priemones, kurios geriausiai tinka Jūsų plaukams.

Norite būti sveiki ir gražūs? Rinkitės „Biosalą“!

ekologijaAtėjus metui, kai įvairių prekių gausoje žmonės tiesiog pasiklysta ir nebežino, kaip atskirti gėrį nuo blogio bei savo kūną apsaugoti nuo įvairių cheminių medžiagų, dažiklių, priedų ir kitų kenksmingų sudedamųjų dalių, būtina garsiai kalbėti apie sveiką gyvenseną, natūralius produktus, ekologiškų gaminių svarbą. Galima džiaugtis, kad vis dažniau atsidaro parduotuvės, siūlančios ekologiškus produktus, prekių gamintojai stengiasi nebenaudoti pavojingų preparatų. Norintiems vienoje vietoje rasti viską: nuo maisto prekių iki grožio priemonių, galime pasiūlyti internetinę parduotuvę Biosala, kurią itin pamėgo žmonės, norintys dar ilgai džiaugtis jaunyste ir gera savijauta.

Gyventi sveikai nėra sunku

Dažnai žmonės mano, kad natūralūs, ekologiški produktai kainuoja krūvas pinigų bei prisimena laikus, kai sąvoka „sveika gyvensena“ nė nebuvo vartojama ir teko masiškai naudoti tuos pačius gaminius, apie kurių naudą ar žalą niekas nekalbėjo. Būtent todėl jiems atrodo, kad tokių prekių pasirinkimas skurdus ir jiems vis tiek teks gręžiotis į įprastai naudojamų produktų lentynas. Biosala įrodo, kad tai tik mitas, kurį seniai pasivijo modernios technologijos bei žmonių sąmoningumas, kuris ekologišką gyvenimo būdą padarė prieinamą kiekvienam. Biosala parduotuvėse galite rasti be galo gausų pasirinkimą, kuris neapsiriboja tik keletu maisto produktų rūšių: pirkinių krepšelis čia apima ne tik visus būtinus reikmenis, bet ir saldumynus, kepiniams skirtus mišinius, greitai paruošiamas sriubas. Manote, kad šių gaminių negalima paruošti sveikai? Tai tik įsitikinimas, kurį suformavo greitą maistą ir pusfabrikačius siūlančios korporacijos. Taigi, Biosala už pakankamai prieinamą kainą suteiks galimybę gyventi sveikiau ir valgyti pilnavertį, naudingą maistą.

Natūrali kosmetika

Kiekvienam žmogui itin svarbu tinkamai prižiūrėti savo kūną, veido odą, plaukus. Biosala leidžia tai daryti nesibaiminant, kad jūsų kosmetika yra pagaminta naudojant chemines medžiagas ar yra išbandyta su gyvūnais. Čia gausu naujų, perversmą sukėlusių lietuvių gamintojų prekių, kurios leidžia pajusti tikrą uogų, vaisių, kvapą. Juk pačios geriausios priemonės yra atėjusios iš gamtos! Taigi, neieškokite stebuklų ten, kur jie sukuriami dirbtiniu būdų, laboratorijose ir pasikliaukite jau amžiais naudotomis, mūsų senelių išbandytomis formulėmis, pritaikytomis šiandieninėje kosmetikoje. Biosala – aukščiausios kokybės natūralūs produktai, saugantys ne tik žmogų ir jo sveikatą, bet ir aplinką.