Dažniausiai erekcijos sutrikimai

Impotencija – didelė problema. Ar paskutiniu metu ji išaugo, ar tiesiog vis daugiau vyrų garsiau kalba apie tai, kad seksas jiems tapo neįmanomas? Bet kuriuo atveju – spręsti problemą reikia ir kuo greičiau pamačius disfunkciją tai bus daroma – tuo paprasčiau bus galima susitvarkyti su šia gyvenimo neganda. Nes ji tokia ir yra.

Deja, erekcijos sutrikimai yra dažna XXI amžiaus problema. O kaip su jais kovoti?

Kas yra impotencija?

Impotencija yra būklė, kuomet vyrui nepavyksta pasiekti arba išlaikyti varpos kietumo, kad pavyktų lytinis aktas. Ypač dažnai impotencija sutrinka jau lytinių santykių metu. Tai yra, vyrams dažniausiai pavyksta varpą sukietinti, tačiau sekso metu – subliūkšta dar iki baigimo, taigi, lytinis kartas yra nepavykęs. Džiugu, kad yra daug metodų, kurie gali padėti ne tik rasti problemos priežastį, tačiau ir ją panaikinti.  Svarbiausia informaciją apie erekcijos sutrikimus aptarsime straipsnyje.

Kodėl atsiranda erekcijos sutrikimai?

Vakarų medicina išskiria dviejų tipų erekcijos sutrikimus.

1.     Jie gali būti organinės kilmės.

2.     Psichologinės kilmės.

Tiek vieno tipo, tiek kito problemai spręsti – yra daug metodų. Juos reikia aptarti su mediku. Nors internete galima rasti labai daug patarimų, kurie turėtų padėti gerinti potenciją, tad gydymas bus sėkmingesnis, jeigu bus kompleksinis. Erekcijos stiprinimas namų sąlygomis be gydytojo įsikišimo.

Dažniausiai organinės kilmės erekcijos sutrikimus iššaukia šios priežastys:

·       Tai gali būti per žemas testosterono lygis. Tai yra gana dažna priežastis.

·       Taip pat galimos problemos ir po varpos operacijų.

·       Žinoma, tuomet, kai vyras vartoja antidepresantus.

·       Arba kitus vaistus.

·       Taip pat galimas ir akytkūnių pažeidimas.

·       Dažna problema yra varpos akytkūnius maitinančių kraujagyslių spindžio susiaurėjimas.

Ne ką mažiau dėmesio reikia skirti ir psichologinėms problemoms, kurios veikia ne tik erekciją, tačiau ir apskritai sekso kokybę.

Šiuo atveju išskirtume žemiau pateiktas priežastis.

·       Dažnai įtaką daro nesėkmingi lytiniai santykiai, kurie buvo patirti anksčiau.

·       Žinoma, kyla problemos ir tokiu atveju, kai partnerė yra nesupratinga.

·       Galimas nerimas prieš lytinį aktą taip pat blogina potenciją.

·       Įtaką daro ir depresija.

·       Jeigu vyras jaučia lėtinį nuovargį.

·       Įtampa.

·       Stresas.

·       Ir panašios priežastys.

Nors daugeliui žmonių atrodo, kad susitvarkyti su psichologinėmis problemomis yra kur kas paprasčiau nei su fizinėmis – tai nėra tiesa. Kad ir kokia yra erekcijos problemų priežastis – jai šalinti reikia gydymo ir medikų patarimų.

Erekcijos stiprinimo galimybės

Labai dažnai nemažai laiko reikia problemos radimui. Kai ji jau tiksliai yra žinoma – didžiojo dalis darbo – atlikta. Galiausiai, pasikartosime, kad geriausia problemas yra šalinti su specialistais. Taip, jau geriau pabandyti pačiam nei nedaryti nieko, tačiau faktas, jog kompleksinis gydymas, kuris apima daugiau metodų – visada veiksmingesnis ir greitesnis.

Erekcijos sutrikimai yra nustatomi remiantis vyro pateiktais simptomais, taip pat atlikus echoskopiją, dažnai pirmiausia daromas testosterono, glikemijos tyrimas ir panašiai.

Gydymo metodai, kurie dažniausiai yra taikomi – pateikti žemiau.

1.     Pirmiausia dažnai išbandomas medikamentinis gydymas. Tiek tokiu atveju, kai problema yra fizinė, tiek tokiu atveju, kai jos kilmė yra psichologinė. Pavyzdžiui, jeigu vyras serga depresija – jis turi gydyti šią ligą. Taip, vaistai nuo depresijos taip pat gali būti impotencijos priežastis, tačiau juos vartoti vardan gydymo yra būtina.

2.     Taip pat dažnai siūlomi vaistai, kurie gali sumažinti nerimą prieš lytinį aktą. Ne visi renkasi vaistus. Kai kurie vyrai džiaugiasi, kad tam puikiai padeda ir meditaciją. Kiekvienas randa jam tinkamą metodą, kuris gali padėti nusiraminti.

3.     Žinoma, taip pat reikia išbandyti ir psichoterapija. Jos metu dažniausiai bendraujama su seksologu. Kai matyti, kad poveikio nėra – galima imtis kitų priemonių.

4.     Visada geriausia yra padėti nuo specialių gelių, kurie gali padėti ne tik varpai tapti kietesnei, tačiau ir išlaikyti erekciją ilgesnį laiko tarpą.

Pasikartosime, kad kuo greičiau priemonių bus imtasi – tuo ir poveikis bus greitesnis. Nereceptiniai vaistai erekcijai gerinti, žemiausiomis kainomis Lietuvoje tik Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje!

Vyrų plaukų priežiūra: kai visi nori būti gražūs

vyrų plaukaiKalbant apie plaukų priežiūrą dažniausiai minimos moterys, kurios nori, kad jų plaukai būtų ilgi, vešlūs ir atrodytų puikiai. Visgi, nors vyrai minimi kur kas rečiau, tačiau jie lygiai taip pat nori atrodyti puikiai ir kad jų plaukai būtų tankūs bei žvilgantys. Vyrų plaukų priežiūra daugeliui atrodo paprastesnė, kadangi vyrų plaukai dažniausiai kur kas trumpesni, tačiau tuo pačiu manoma, kad jiems reikia kur kas mažiau priemonių.

Vyrų plaukų priežiūrai dažniausiai naudojamos konkrečios priemonės, kurios skirtos užtikrinti, kad plaukai būtų švelnūs ir kad jie augtų.

Dažniausios plaukų priežiūros priemonės yra šios:

  • Šampūnas. Žinoma, be jo nei vienas žmogus negalėtų džiaugtis nuostabiai plaukais. Paprasčiausiai nors šiais laikais dažnai kalbama apie tai, kad natūralios priemonės yra geriausias būdas susitvarkyti su plaukais, tačiau plauti galvą soda tikrai nėra geras sprendimas.
  • Dar viena priemonė, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų plaukučiai atrodys puikiai – balzamas, kuris turėtų būti naudojamas po kiekvieno plovimo. Jis ne tik dažnai pagyvina plauką ir kartais paskatina jo augimą, tačiau tuo pačiu padeda plaukams nesivelti, atrodyti puikiai.
  • Kaukės. Jeigu norite, kad Jūsų plaukučiai atrodytų puikiai, tokiu atveju reguliariai turėtų būti naudojamos plaukų kaukės, kurias reikia tepti ant drėgnų plaukų.

Taip pat visada naudinga ir natūralias priemones, kurios padeda užsitikrinti, kad plaukai atrodys puikiai. Natūralios priemonės puikiai tinka tiek vyriškų, tiek moteriškų plaukų priežiūrai. Geriausias variantas yra tuomet, kai pavyksta suderinti natūralias, namuose atrandamas bei pirktines kosmetikos priemones.

  • Alyvuogių aliejus. Tai greičiausias būdas sugrąžinti nuostabius plaukus. Jis veikia lygiai taip pat kaip ir geriausios plaukų kaukės. Minusas tik tas, kad aliejų reikia ant plaukų laikyti ilgą laiko tarpą, tad daugeliui tai sukelia nepatogumus.
  • Svogūnų sultis. Jeigu turite pleiskanų, tokiu atveju svogūnų sultys yra geriausias ir paprasčiausias būdas norint jų atsikratyti. Kvapas tikrai nemalonus, tad įsigyti šampūnus nuo pleiskanų tikrai yra geresnis pasirinkimas. Tiesa, geriausią rezultatą pavyks pasiekti tokiu atveju, kai kartu naudosite kelias skirtingas priemones.
  • Apie alų turbūt yra girdėjęs ne vienas. Juk siūloma įsigyti ir šampūnus, kurie yra pagaminti alaus mielių pagrindu. Tai puiki priemonė, kuri gali padėti paskatinti Jūsų plaukų augimą.
  • Grietinė. Dar viena puiki priemonė, kuri gali suteikti Jūsų plaukams kur kas daugiau žvilgesio yra grietinė. Svarbiausia naudoti kuo ekologiška, kad jūsų plaučiai atrodyti nuostabiai ir gyvybingi.
  • Kiaušinis. Galiausiai, visų plaukų geriausias vaistas – kiaušinis. Jeigu norite, kad jūsų plaukučiai atrodytų puikiai, tokiu atveju siūlome įsigyti kiaušinius, kurie leidžia atgaivinti net ir labai pavargusius plaukus ir prikelti juos naujam gyvenimui.

Jeigu norite, kad Jūsų plaukai atrodytų puikiai, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti kokybiškas priemones, kurios padės išgauti tokį rezultatą. Atraskite tokias priemones, kurios geriausiai tinka Jūsų plaukams.