Kokią įtaką turi plaukų dažai ir kaip elgtis po jų naudojimo?

Šiais laikais norint tam tikrų pokyčių reikia įdėti labai nedaug pastangų, kad tikslas būtų pasiektas. Vos viena kita aprangos detalė ar aksesuaras gali pakeisti mūsų įvaizdį, nuotaiką labai greitai gali pakelti raudonas lūpdažis, kvapai taip turi magiškų galių, o profesionalūs plaukų dažai suteiks Jums ne tik naują įvaizdį, bet gali pakelti savivertę, pasitikėjimą savimi, paslėpti trūkumus bei pabrėžti privalumus. Be viso to galėsite pamiršti, kas yra tie nemaloniai styrantys žili plaukai arba neiššukuojamos garbanos.

Profesionalų sukurti plaukų dažai gali padėti Jūsų plaukams atsigauti bei juos atstatyti. Žinoma, dažytus plaukus taip pat reikalinga tinkamai prižiūrėti, kad jie greitai neprarastų savo žvilgesio, spalvos, glotnumo bei apimties. Būtinai rinkitės tik dažytiems plaukams skirtą šampūną bei kondicionierių. Juose dažniausiai bus daugiau maitinamųjų, drėkinamųjų bei spalvą išsaugojančių medžiagų. Vasaros metu plaukus stenkitės apsaugokite nuo ultravioletinių saulės spindulių, kurie labai greitai gali pakeisti Jūsų plaukų struktūrą. Nepamirškite ir palepinti savo plaukų. Bent kartą per savaitę palepinkite juos maitinamąja ir /arba spalvą palaikančia plaukų kauke. Stenkitės kruopščiai rūpintis ir plaukų galiukais, kad jie nesausėtų, nesišakotų ar lūžinėtų. Tad įsigykite specialų plaukų galiukams skirtą maitinamąjį aliejuką arba serumą. Kuo rečiau naudokite plaukų džiovintuvą, ypač su karšta oro srove. Vasarą tegul jie džiūsta natūraliai ir tik esant neišvengiamai būtinybei imkite į rankas plaukų džiovintuvą.

 

Tinkamai prižiūrimi dažyti plaukai teiks džiugesį ilgiau ir rezultatu mėgausitės daugiau dienų. Gera žinia dar ir ta, kad šiuolaikiniai plaukų dažai yra sukurti taip, kad jais naudotis galite ir pačios namuose. Žinoma, jeigu į pagalbą pasikviesite sesę, draugę ar kaimynę, tai visas procesas vyks dar sklandžiau. Tik tuo atveju, jeigu norite itin stipriai nušviesinti plaukus, geriau šį veiksmą būtų patikėkite profesionaliam specialistui. Kitais atvejai tikrai drąsiai pirkite plaukų dažus patikimoje elektroninėje parduotuvėje ir mėgaukitės nauja, dar ryškesne, sodresne bei sveikai atrodančia plaukų spalva. Šiais laikais pasitaiko itin reti atvejai, kai numatyta plaukų dažų spalva neatitinka Jūsų lūkesčių. Profesionalūs plaukų dažai sukurti taip, kad jais lengvai bei be didelio vargo pasinaudosite savo namuose.

Vyrų plaukų priežiūra: kai visi nori būti gražūs

vyrų plaukaiKalbant apie plaukų priežiūrą dažniausiai minimos moterys, kurios nori, kad jų plaukai būtų ilgi, vešlūs ir atrodytų puikiai. Visgi, nors vyrai minimi kur kas rečiau, tačiau jie lygiai taip pat nori atrodyti puikiai ir kad jų plaukai būtų tankūs bei žvilgantys. Vyrų plaukų priežiūra daugeliui atrodo paprastesnė, kadangi vyrų plaukai dažniausiai kur kas trumpesni, tačiau tuo pačiu manoma, kad jiems reikia kur kas mažiau priemonių.

Vyrų plaukų priežiūrai dažniausiai naudojamos konkrečios priemonės, kurios skirtos užtikrinti, kad plaukai būtų švelnūs ir kad jie augtų.

Dažniausios plaukų priežiūros priemonės yra šios:

  • Šampūnas. Žinoma, be jo nei vienas žmogus negalėtų džiaugtis nuostabiai plaukais. Paprasčiausiai nors šiais laikais dažnai kalbama apie tai, kad natūralios priemonės yra geriausias būdas susitvarkyti su plaukais, tačiau plauti galvą soda tikrai nėra geras sprendimas.
  • Dar viena priemonė, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų plaukučiai atrodys puikiai – balzamas, kuris turėtų būti naudojamas po kiekvieno plovimo. Jis ne tik dažnai pagyvina plauką ir kartais paskatina jo augimą, tačiau tuo pačiu padeda plaukams nesivelti, atrodyti puikiai.
  • Kaukės. Jeigu norite, kad Jūsų plaukučiai atrodytų puikiai, tokiu atveju reguliariai turėtų būti naudojamos plaukų kaukės, kurias reikia tepti ant drėgnų plaukų.

Taip pat visada naudinga ir natūralias priemones, kurios padeda užsitikrinti, kad plaukai atrodys puikiai. Natūralios priemonės puikiai tinka tiek vyriškų, tiek moteriškų plaukų priežiūrai. Geriausias variantas yra tuomet, kai pavyksta suderinti natūralias, namuose atrandamas bei pirktines kosmetikos priemones.

  • Alyvuogių aliejus. Tai greičiausias būdas sugrąžinti nuostabius plaukus. Jis veikia lygiai taip pat kaip ir geriausios plaukų kaukės. Minusas tik tas, kad aliejų reikia ant plaukų laikyti ilgą laiko tarpą, tad daugeliui tai sukelia nepatogumus.
  • Svogūnų sultis. Jeigu turite pleiskanų, tokiu atveju svogūnų sultys yra geriausias ir paprasčiausias būdas norint jų atsikratyti. Kvapas tikrai nemalonus, tad įsigyti šampūnus nuo pleiskanų tikrai yra geresnis pasirinkimas. Tiesa, geriausią rezultatą pavyks pasiekti tokiu atveju, kai kartu naudosite kelias skirtingas priemones.
  • Apie alų turbūt yra girdėjęs ne vienas. Juk siūloma įsigyti ir šampūnus, kurie yra pagaminti alaus mielių pagrindu. Tai puiki priemonė, kuri gali padėti paskatinti Jūsų plaukų augimą.
  • Grietinė. Dar viena puiki priemonė, kuri gali suteikti Jūsų plaukams kur kas daugiau žvilgesio yra grietinė. Svarbiausia naudoti kuo ekologiška, kad jūsų plaučiai atrodyti nuostabiai ir gyvybingi.
  • Kiaušinis. Galiausiai, visų plaukų geriausias vaistas – kiaušinis. Jeigu norite, kad jūsų plaukučiai atrodytų puikiai, tokiu atveju siūlome įsigyti kiaušinius, kurie leidžia atgaivinti net ir labai pavargusius plaukus ir prikelti juos naujam gyvenimui.

Jeigu norite, kad Jūsų plaukai atrodytų puikiai, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti kokybiškas priemones, kurios padės išgauti tokį rezultatą. Atraskite tokias priemones, kurios geriausiai tinka Jūsų plaukams.