Automobilių nuoma – paprasta, greita, patogu

nuomaSparčiai populiarėjanti automobilių nuomos paslauga siūlo vis geresnes nuomos sąlygas. Į Google paiešką vis dažniau vedamas ne tik lietuviams įprastas „automobilių nuomos“ raktažodis, bet ir angliškas „rental cars in Lithuania“, rodantis, kad automobilių nuoma aktuali ir čia viešintiems svečiams iš užsienio. Siekdamos atitikti individualius poreikius, nuomos bendrovės siūlo lanksčius sprendimus tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai, naujus ir techniškai tvarkingus automobilius bei talpius mikroautobusus.

 

Nevaržykite savo norų – rinkitės naujus ir patogius automobilius

Jei vertinate kokybę ir malonų aptarnavimą, rinkitės patikimą ir rinkoje ne vienerius metus sėkmingai dirbančią automobilių nuomos bendrovę, kuri siūlo naujus automobilius ir teikia paslaugas visoje Lietuvoje (nuomos paslaugomis svarbu naudotis ne tik viename, bet daugelyje didžiųjų miestų). Antra, įsitikinkite, kad nuomos bendrovė suteiks galimybę keliauti visoje Lietuvoje ir užsienyje (jei ši paslauga jums aktuali). Svečiams iš užsienio, žinoma, svarbi galimybė bendrauti su nuomos bendrove užsienio kalba ir būti tikriems, kad su išsinuomotu automobiliu galės pasiekti ir aplankyti tas Lietuvos vietas, kurios jiems yra aktualios.

Greičiausiai, nereikia sakyti, kad atskirų vairuotojų vairavimo įpročiai gali gana stipriai skirtis. Automobilių nuomos bendrovės siekia prisitaikyti, todėl neribokite savo norų. Pvz., jei esate įpratę vairuoti automobilį su mechanine ar automatine pavarų dėže, prašykite būtent tokio automobilio nuomai. Taip pat pagalvokite apie tai, ar mėgstate didesnius ir talpesnius, ar mažesnius ir jaukesnius automobilius. Svarbu pagalvoti, ar keliausite vieni, ar su draugų kompanija. Jei planuojate ilgesnės trukmės išvyką su draugais ar šeimos nariais, greičiausiai, jums reikės ir gerokai talpesnio automobilio daiktams susidėti.

 

Lanksčios ir patogios automobilių nuomos sąlygos

Kaip ir minėjome, auganti konkurencija siūlo itin patogias nuomos sąlygas kiekvieno kliento poreikiams, todėl išsinuomoti automobilį šiandien yra itin paprasta ir lengva. Atsidarykite internetinės paieškos langą ir pasirinkite nuomos bendrovę, kurią galite surasti vesdami tiek lietuviškus raktažodžius, tiek „car rentals in Vilnius, Kaunas, Klaipėda“, tuomet pasirinkite norimą transporto priemonę, suveskite reikalingus asmens duomenis ir leiskitės į suplanuotą kelionę. Svarbu ir tai, kad nuomos kainos šiandien yra prieinamos praktiškai kiekvienam. Paprastai, automobilių nuomos kaina priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės modelio ir nuomos laikotarpio. Galime užtikrinti, kad bendraudami su profesionalų komanda, visuomet gausite malonų aptarnavimą ir atsakymus į savo klausimus.

 

Rudenį populiarėja mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaPasibaigus vasarai, daugelis paslaugų tiekėjų šiek tiek lengviau atsipučia, nes pats darbo įkarštis jau praeityje. Tačiau kai kurias paslaugas teikiantys verslininkai teigia, jog ruduo kaip tik gali būti itin aktyvus. Viena iš tokių sričių – automobilių nuoma. Jei vasarą čia ypač aktyviai nuomojami atviri kabrioleto tipo automobiliai, tai rudenį ir žiemą į populiarumo viršūnę kopia mikroautobusų nuoma.

Verslininkai teigia, jog ruduo yra tas laikas, kai mikroautobusiukas tampa pačia patogiausia transporto priemone. Pirmiausia ne tik todėl, kad tai automobilis su uždaru stogu, bet todėl, kad tai patikima transporto priemonė. Ruduo – tai metas, kai už lango siaučia vėjai ir drėgmė, todėl norisi keliauti su tokia transporto priemone, kuri įveikia visus šiuos aplinkos veiksnius. O štai mikroautobusas kaip tik ir gali būti puikus pasirinkimas nedidelėms atostogoms ar rudens derliaus paieškoms. Jei rudenį susiruošėte savaitgalį pakeliauti su šeima, mikroautobusas turėtų praversti. Su mikroautobusu pirmiausiai lengvai privažiuosite net ir tolimiausias vietoves. Tai ypač aktualu tiems keliauninkams, kuriems ruduo – tai uogų ir grybų metas. Anksti savaitgalio rytą galite sėsti į išnuomotą mikroautobusą ir keliauti rinkti miško gėrybių. Mikroautobusų nuoma užsiimantys verslininkai neslepia, jog būtent tokiam tikslui rudenį nuomojama labai daug transporto priemonių.

Be to, su mikroautobusu nebereikia jaudintis dėl nepalankių klimato sąlygų. Ypač jei nusprendėte pasivažinėti ne pačiais geriausiai keliais, dažnai keliaujant su paprastu lengvuoju automobiliu pirmosios bėdos ištinka vos palijus. Tuo tarpu mikroautobusui tai nebaisu. Net jei miško takai ir kiek šlapi ar klampūs, aukštas ir galingas mikroautobusas juos įveikia. Nereikia baimintis, kad užklimpsite viduryje miško ir teks stumti automobilį ar kasti jį iš purvo, kai lauke tikrai nepalankus oras.

Rudenį mikroautobusų nuoma populiari ne tik turistaujant ar grybaujant, bet ir švenčiant įvairias šventes. Vasarą limuzinais ir retro automobiliais keliaujantys vestuvininkai rudenį vis dažniau renkasi mikroautobusus. Taip keliauti ne tik patogiau, bet ir saugiau. Be to, nereikia jaudintis dėl vietos trūkumo ar nepatogaus įlipimo. Mikroautobusas manevringai juda, pasiekia įvairiausias šventės vietas ir leidžia atsipalaiduoti kelionės metu. Taigi tai puikus pasirinkimas tuomet, kai norisi patogumo, gerų emocijų ir šaunios kompanijos šventės metu.