Profesionalūs šaldytuvai – nelengvas „riešutėlis“ renkantis

Kiekvienų namų virtuvėje neabejotinai rastume šaldytuvą. Tai – buitinės technikos prietaisas, būtinas užtikrinti komfortiškas gyvenimo sąlygas. Pastarieji, tik šį kartą jau kur kas „kietesni“ – profesionalūs šaldytuvai – stovi ir restoranų, kavinių ar kitų maitinimo įstaigų patalpose, kuriose yra ruošiamas maistas. Pastarųjų įsigijimas taip pat priverčia gerai pasukti galvą. Akivaizdu, jog tiek eiliniai žmonės, tiek ir maisto gamybos srityje dirbantys asmenys nori investuoti tik į geriausiai savo funkcijas atliksiantį variantą.

Profesionalūs šaldytuvai nuo „mėgėjiškų“ skiriasi jau vien savo dydžiu. Visiškai logiška, kai lyginame daiktus, kuriuose laikomas maistas, skirtas keliems ir keliasdešimčiai žmonių. Domintis šio tipo šaldytuvais, nerasite ir žinomiausių prekinių ženklų pavadinimų. O tai iš tiesų gali apsunkinti paieškas. Statistika liudija, jog dalis žmonių, pirkdami vieną ar kitą buities prietaisą, pastaruoju kriterijumi būtent ir vadovaujasi. Vadinasi, prieš nusprendžiant, kurį profesionalų šaldytuvą pirkti, reikės atlikti namų darbus ir šiek tiek pasidomėti kiekviena firma bei šių produkcija.

Audores.lt internetinėje parduotuvėje, kurioje galima įsigyti ne tik šaldytuvus, bet ir įvairią kitą maitinimo įrangą, rasite patogų produktų išdėstymą pagal kelis kriterijus, galinčius gerokai palengvinti paiešką. Tai – gamintojas, talpa, kaina.

Gamintojas. Kaip minėjome, prekinis ženklas vaidina svarbų vaidmenį renkantis vieną ar kitą produktą. Nereikia skubėti argumentuoti, jog už vardą mokėti neverta. Buitinės technikos srityje už ženklus niekas tikrai nemoka: papildomai kainuoja investicijos į gamybos procesą, darbuotojų kompetenciją ir kita.

Talpa. Verslas verslui nelygu: virtuvėje gali suktis ir viena šeimininkė (ši tendencija itin aktuali supaprastinus maisto gaminimo tvarką namuose), ir visa komanda su šefu priešakyje. Savaime suprantama, tokiu atveju skiriasi ir aktuali šaldytuvo talpa. Kuo talpesnis šaldytuvas, tuo jo ir kaina didesnė, o ir patalpoje šis užima daugiau vietos. Tad šį parametrą būtina iš anksto įvertinti: kam įsigyti brangų „gremėzdą“, jei to iš tikrųjų nereikia?

Kaina. Piniginis klausimas svarbus tiek eiliniam žmogui, tiek ir, savaime suprantama, verslininkui. Tiesa, šiuo atveju reikėtų suprasti, jog kaina tiesiogiai susijusi su jau minėta šaldytuvo talpa, energijos efektyvumo bei klimatine klasėmis, įvairiomis technologijomis, suteikiančiomis įrenginio veikimui didesnio efektyvumo ir panašiai.