Malibų laivo nuoma: ką reikėtų žinoti?

malibu laivas

Šiltuoju metų sezonu vis ieškome galimybės praleisti daugiau laiko arčiau vandens telkinių. Lietuvoje itin populiarios vandens pramogos. Viena tokių – Malibų laivo nuoma. Tai nedidelis laivas, kuris gali būti naudojamas įvairioms šventėms ir laisvalaikiui. Pasiplaukioti šiuo laivu – puiki minties, jeigu ieškote, kaip įsimintinai praleisti laiką.

Kada verta nuomoti laivą?

Lietuvoje malibų laivo nuoma siūloma kurortuose bei tokiose vietose kaip vandens batutų parkas. Dažnai tėveliai, vaikus palikę batutų parke, pasirenka pasiplaukioti po vandens telkinį laivu ir pasimėgauti kraštovaizdžiu. Tačiau tai nereiškia, kad norint plaukti laivu, teks važiuoti tolimus atstumus iki kurortinių miestų. Pasidomėję pasiūlymais, neabejotinai rasite laivo nuomą ir savo mieste. Netgi Vilniaus širdyje, prie Baltojo tilto, gyventojai kviečiami plaukti nuomojamais laivais.

Taip pat laivo nuoma yra populiarus pasirinkimas įvairių švenčių metu. Labai dažnai laivo nuoma pasirenkama kaip smagi pramoga švenčiant gimtadienius, išleistuves, o labiausiai – mergvakarių šventės organizavimui. Dažniausiai plaukimo metu ne tik mėgaujamasi vandens gaiva, bet ir organizuojamos įvairios vakarėlio pramogos: žaidimai, užduotys ir viktorinos.

Kas įskaičiuota į laivo nuomos kainą?

Priklausomai nuo to, kokiam laikui laivą nuomosite, jo kaina gali svyruoti nuo 100 eurų už dvi valandas iki kelių šimtų eurų už paros laiko nuomą. Dažniausiai malibų laivas yra nedidelis ir jame telpa ribotas žmonių skaičius. Priklausomai nuo laivo tai gali būti 7-10 ar daugiau žmonių. Kiekvienu atveju reikėtų iš anksto pasidomėti, kiek žmonių tiūlps Jums patikusiame laive. Dažniausiai nuo to priklauso ir nuomos kainą.

Ko tikėtis išsinuomavus laivą? Pirmiausia, tai profesionalaus kapitono. Laivo tikrai nereikės vairuoti patiems. Jus plukdys patyręs kapitonas, kuris pasidalins įdomiais faktais apie laivybą ir galbūt parodys išskirtinių apylinių vandens telkinyje.

Laive Jus pasitiks patogios sėdynės, garso aparatūrą ir, žinoma, gelbėjimo liemenės. Laive yra įrengtas tualetas, todėl turėtų kilti nepatogumų net jeigu Jums reikalinga kiek ilgesnė nuoma nei valandai laiko.

Kuo pasirūpinti patiems?

Užregistravę laivo nuomos paslaugą, pagalvokite, kuo reikėtų pasirūpinti patiems. Tai yra tai, ko Jums reikės plaukimo metu: gėrimai, maistas, papildoma šiltesnė apranga, jeigu plaukimas bus ilgesnis. Taip pat nepamirškite pasirūpinti ir nuomos sutartimi. Nesvarbu, ar Jus domina malibų laivo nuoma trumpam, ar kelioms valandoms, visuomet reikėtų pagalvoti apie savo saugumo užtikrinimą.