Čiužiniai ir geras miegas

Nuo pat kūdikystės vaiko organizmas formuojasi, todėl labai svarbu parinkti tinkamą čiužinį. Tik pailsėjęs vaikas būna žvalus ir laimingas, o kokybiškas miegas, kai stubras ilsisi taisyklingoje padėtyje, lemia vaiko sveikatą.
Renkantis čiužinį vaikui, svarbu atkreipti į anatomines zonas bei čiužinio sudėtį. Patartina rinktis čiužinius iš natūralių pluoštų, kurių gamyboje nėra naudojami klijai, formaldehidas ar kitos medžiagos kenkiančios žmogaus sveikatai. Vaikams, turintiems alergijų natūralūs čiužiniai netinka. Tinkamiausias pasirinkimas alergiškiems vaikams yra HR putų poliuretano, viskoelastinis ar lateksinis čiužinys, nes juose nesiveisia dulkių erkutės.
Vienas geriausių vaikiškų čiužinių yra „Visco storr“ čiužinys. Tai antibakterinis čiužinys su anatominėmis zonomis, garantuojantis kokybišką poilsį. „Visco storr“ čiužinio unikali perforacija užtikrina geriausią įmanomą pagrindo ventiliaciją. Dvipusis čiužinys su skirtingo minkštumo pusėmis idealiai tinka kintant vaiko svoriui. Čiužinys yra tvirtas, stabilus, ilgaamžis bei palaiko vaiko stuburą taisyklingoje padėtyje. Čiužinys suteikia tvirtą atramą, todėl gulint išvengiamas perkritimo efektas.Čiužinys „Visco storr“ sukurtas saugiam kasdieniniam poilsiui.
„Visco storr“ čiužinys yra didelio tankio, o tai reiškia, kad ilgai tarnaus. Čiužinys pagamintas iš putų poliuretano, kuris užtikrina gerą oro apykaitą, jame nesikaupia dulkių erkutės bei kiti alergenai.
Suteikite galimybę vaiko kūnui ilsėtis miegant. Juk miegas yra neišvengiama organizmo būsena, kuri svarbi žmogaus gyvybei palaikyti. Kuo geresnis miegas, tuo geresnė vaiko sveikata bei savijauta.