Dantų implantacija – populiari odontologinė procedūra

Dantu implantacija kainos

Dantų implantacija – jau daugybę metų yra tapusi labai populiaria šiuolaikine odontologine procedūra, kuria kasdien pasinaudoja šimtai tūkstančių pacientų visame pasaulyje. Neabejojame, kad tie, kuriems yra bent kartą gyvenime tekę susidurti su rimtomis dantų problemomis, apie dantų implantaciją yra tekę girdėti. Be to, šiuolaikinės dantų implantus gaminančios kompanijos visuomet laikosi aukščiausio lygio tarptautinių standartų – o jų veiklą prižiūri specialios atsakingos institucijos.

Kaip jau supratote, tokios pasaulinio lygio kompanijos gamina ir tiekia įvairias svarbiausias dantų chirurgijoje naudojamas priemones. Kalbant apie dantų implantus, reikėtų paminėti, kad pats dantis nėra vadinamas implantu. Daugelis žmonių šią sąvoką supranta klaidingai, manydami, jog vizualiai matomas dantis yra implantas, kurį įstato profesionalūs odontologai dantų chirurginės operacijos metu. Taigi, implantu iš tikrųjų yra vadinamas varžtas, kuris įsukamas į žmogaus žandikaulį.

Priimta implantus gaminti iš titano. Ilgų ir daug metų vykdytų tyrimų metu buvo nustatyta, kad pastaroji medžiaga yra tinkamiausia tokioms procedūroms atlikti. Ji geriausiai prigyja žmogaus žandikaulyje ir nekelia komplikacijų. Kadangi dažniausiai dantų implantai yra gaminami iš titano medžiagos, jie nesukelia atmetimo reakcijos. Nesupraskite klaidingai, dantis, kurį matote paciento burnoje, nėra gaminamas iš minėtos medžiagos. Tokiu atveju jam pagaminti dažniausiai yra naudojama keramikinė medžiaga.

Kiekvienas gamintojas taiko skirtingas gamybos technologijas ir, be jokios abejonės, siekia patenkinti kuo didesnio vartotojų rato lūkesčius. Kadangi kompanijų yra labai daug, odontologai turi laisvę pasirinkti, kurių kompanijų gaminamą produkciją naudoti chirurginių operacijų metu. Daugelis žinomų gamintojų tokių priemonių gamyboje jau ėmė naudoti nanotechnologijas. Tokių technologijų dėka siekiama sumažinti gijimo laikotarpį ir pagerinti sąveiką tarp dantų implanto ir kaulo.

Jau ilgą laiką dantų implantacija yra pripažįstama viena iš tinkamiausių procedūrų, siekiant atstatyti prarastus dantis. Todėl jei jūs taip pat susidūrėte su tokiomis savo dantų problemomis ir šią akimirką svarstote, kokį sprendimą galėtumėte priimti, kad tinkamiausiai pašalintumėte bet kokias tokio pobūdžio dantų problemas, pasidomėkite dantų implantacija kainos ir lengvai pasirinksite tuos odontologus, kurie dantų implantaciją atlieka labai kokybiškai ir prieinamomis kainomis.