Dantų implantacija – viskas, ką būtina žinoti

Kiekvienas žmogus supranta, kad prasta dantų ir dantenų būklė sukelia nepaprastai daug problemų. Ankščiau taisyklinga dantų priežiūra atrodė kaip labai įkyrus procesas, bet dabar puikiai suprantame, kad tik nepriekaištinga dantų sveikata ir burnos higiena padės mums prižiūrėti savo dantis ir išlaikyti gražią, baltą šypseną. Tačiau net ir patys rūpestingiausi žmonės dėl tragiškų, nenumatytų aplinkybių praranda savo natūralius dantis. Tai neigiamai paveikia burnos sveikatą bei formą, o šią žalą sustabdo tik tinkami dantų implantai.

Dantų implantacija – tai efektyviausias būdas atstatyti pažeistus ar prarastus dantis. Šios procedūros dėka žmonės visame pasaulyje dirbtinai atstato prarastus dantis bei išlaiko gerą burnos sveikatą. Jei praradote dalį danties, visą dantį ar net kelis, kuo greičiau kreipkitės į odontologą. Jis padės jums dirbtinai atstatyti pažeistus dantis ir išlaikysite sveiką veido formą.

Jei netekote danties ar keleto dantų, dėl per ilgo delsimo ims mažėti jūsų kaulai. Jei atidėliosite apsilankymą pas odontologą, jūsų burnos būklė pamažu ims blogėti. Dantų implantacija turi būti atlikta kaip įmanoma greičiau, kol dantų praradimas dar nepaveikė jūsų sveikatos ir veido formos. Naujos, dirbtinės dantų šaknys sustabdys šį procesą ir išsaugos gražią veido formą.

Dantų implantacijos metu, prarasto danties plote į žandikaulį įsukamas varžtelis, kuris bus dirbtine danties šaknimi. Prarasto danties plote pritvirtintas varžtelis sustabdo burnos deformacijos procesą. Odontologas labai atidžiai atlieka šią procedūrą, kad dirbtinės šaknies pritvirtinimas neturėtų jokios įtakos dantų bei dantenų sveikatai ir higienai. Sėkminga dantų implantacija užtikrins, kad metalinis sraigtelis nesukelia jokių nepatogumų ar diskomforto. Dirbtinė šaknis apsaugo burnos sveikatą nuo deformacijos bei įvairiausių dantų ir dantenų ligų, kurios ištinka žmones, praradusius savo natūralius dantis.

Metalinis sraigtelis, atstojantis danties šaknį yra gaminamas iš titano. Šis metalas neturi jokio neigiamo poveikio žmogaus organizmui, todėl po sėkmingos dantų implantacijos sraigtelis be jokio vargo suaugs su žandikauliu. Jei nauja, dirbtinė šaknis taisyklingai užgyja, kiek vėliau pritvirtinamas danties protezas.

Jei neseniai praradote dantį ir norite kuo skubiau atlikti implantaciją odontologijos klinikoje, pirma privalote pasikalbėti su dantų gydytoju. Jis įvertins jūsų dantų ir dantenų sveikatą, burnos higienos būklę ir bendrą organizmo būklę. Visi šie tyrimai bei jų rezultatai padės odontologams sukurti unikalų gydymo planą. Jei po procedūros nepadaroma žala dantenoms bei šalia esantiems dantims, tinkamai prižiūrėkite savo naują implantą. Jei norite išvengti netikėtų komplikacijų, pasirūpinkite nepriekaištinga burnos higiena, nes tai vienintelis būdas užtikrinti gerą dirbtinės šaknies būklę. Jei nepamiršite apie šias kasdienes procedūras, kurios padeda užtikrinti gerą dantų sveikatą, titaninis sraigtelis be jokių komplikacijų priaugs prie žandikaulio. Dantų implantacija suteikia galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą tiems, kurie prarado savo natūralius dantis.

Ieškote kokybiškos dantų implantacijos paslaugos? Nebūtina važiuoti į Vilnių!
Apsilankykite odontologijos klinikoje Klaipėdoje!