Drabužių kūdikiams paieška ilga, bet rezultatas džiuginantis

drabuziai kudikiamsKažin ar kur vyksta paskaitų ciklas apie tai, kokie drabužiai kūdikiams tinkami, kokių geriau vengti ir pan. Tačiau informacija šia tema yra nepaprastai aktuali. Tokia aktuali, kad visas internetas mirga marga. O kuo pasitikėti?

Jeigu svarstote, ar pirkti aprangą internetu, ar visgi šį variantą palikti nuošalyje, tai žinokite, kad vieno ir neginčijamo atsakymo jums nepateiksime. Bet nenukabinkite nosies. Nes yra tam tikri principai, kuriais vadovaujantis paieška ir pasirinkimas tampa ne tokie chaotiški.

Kai kuriose srityse svarbiausia kaina, kitur – ne

Chaotiškumas gali būti susijęs ir su kainomis. Juk kyla nemenkas sąmyšis, kai kas nors brangsta. Sąmyšio būna ir tada, kai paskelbiama akcija. Imkite šešis už penkių kainą! Du už vieno kainą! Pirkite vieną, antras nemokamai! Finalinis išpardavimas! Vasaros išpardavimas! Žiemos išpardavimas! Rudens išpardavimas! Pavasario išpardavimas! Tiesa, nei pačios vasaros, nei žiemos, nei rudens, nei pavasario niekas neišparduoda. Užtat akcijas pavadina metų laikų vardu.

Grįžtam nuo metų laikų kaitos prie kainų tendencijų ir metamorfozių.

Kai kuriose srityse kaina atlieka tokį didelį vaidmenį, kad pavydėtų net Holivudo aktoriai. Kasdienė duona, degalai ar kiti dalykai dažnai aptariami būtent per kainos prizmę. Viskas natūralu, jokiu būdu nėra reikalo prieštarauti ir bandyti įtikinti, kad tai, ką sumokame, neverta dėmesio. Nes dėmesio verta.

Kaina yra kaina. Jos dalis tarp kitų kriterijų nemenka. Tačiau vis dažniau pripažįstama, kad pirmesnis – kitas kriterijus, kuris taip pat prasideda k raide. Ir jis yra… kokybė!

Ieškant kokybiškų drabužių

Kiekvienas sutiks, kad drabužiai kūdikiams turi būti kokybiški. O kokybė – tai visuma, susidedanti iš tam tikrų dėmenų. Pavyzdžiui, patogumas. Jis dažnai vertinamas kaip atskiras kriterijus, bet iš tiesų, logiškai mąstant, drabužių kokybė ir patogumas – ta pati tema. Pagalvokite: jei apranga nepatogi, ar galite teigti, kad ji kokybiška? Nelabai. Suprantama, viskas priklauso nuo konteksto. Jeigu paprastai dėvite M dydžio drabužius, o pasimatavę S dydžio sakote, kad nepatogu, tai anaiptol nereiškia, kad drabužiams trūksta kokybės.

Drabužiai kūdikiams – tai, ko ilgai ieškoma, bet pagaliau radus džiaugiamasi. O kartais kaip tik atvirkščiai – randama be ilgų paieškų.