Hialurono injekcijos atjaunina mūsų odą ir suteikia jai gyvybės

Hialurono injekcijos

Jau seniai žinoma, kad hialurono rūgštis turi didžiulį teigiamą poveikį mūsų sąnariams, tačiau taip pat hialurono injekcijos yra labai plačiai naudojamos ir mūsų odos priežiūrai. Pagrindinė šių injekcijų efektyvumo priežastis yra tai, kad hialurono rūgštis yra natūrali ir būtina mūsų odos sudedamoji dalis, padedanti išsaugoti tinkamą odos būklę ir jauną bei gražią jos išvaizdą. Ši medžiaga efektyviai skatina kolageno gamybą ir padeda neprarasti vandens, būtino mūsų odos drėkinimui.

Estrogenai yra dar vienas svarbus veiksnys, kurį lemia hialurono rūgšties gamyba. Dėl šios priežasties jaunos moterys ir merginos įprastai turi labai gražią ir jauną odą. Laikui bėgant šios rūgšties natūrali gamyba sulėtėja, todėl po menopauzės moterys pastebi dažniau atsirandančias odos raukšles, įvairius įlinkimus, dėmeles ir odos išsausėjimą. Ne veltui pastaruoju metu grožio srities specialistai labai didelį dėmesį skiria šių procedūrų taikymui.

Dabar hialurono injekcijos plačiai taikomos kosmetologijoje – nuo lūpų ir skruostų tobulinimo, iki raukšlių mažinimo. Hialurono rūgštis taip pat yra populiari įvairių drėkinamųjų kosmetikos priemonių sudedamoji dalis. Atlikti tyrimai parodė, kad reguliarios kosmetinės procedūros, pasitelkiant hialurono rūgštį, gali labai efektyviai padėti gydant odos žaizdas ir nudegimus, taip pat sumažinant randus ir pagreitinant odos gijimo procesus. Taigi, tai yra viena iš efektyviausių priemonių, galinčių suteikti jauną išvaizdą.

Tai gyvybės eleksyras

Prieš kurį laiką buvo bandoma išsiaiškinti, kodėl Japonijos kaime, pavadinimu Yuzurihara, gyvenantys žmonės pasižymėjo kur kas ilgesne gyvenimo trukme. Šis kaimas yra įsikūręs vos keli kilometrai nuo Tokijo, todėl akivaizdu, jog neigiamas aplinkos poveikis šiame regione turėtų būti panašus, kaip ir Japonijos sostinės gyventojams. Tačiau daugiau nei 10 proc. šio kaimelio gyventojų buvo perkopę 85 metus. Dauguma jų atrodė kur kas jaunesni, pasižymėjo stipria sveikata ir aktyviai užsiėmė žemdirbyste bei kitomis kasdienėmis veiklomis.

Išsiaiškinta, kad jų ilgaamžiškumas yra nulemtas daržovių, kurių sudėtyje yra daug hialurono rūgšties, reguliariu vartojimu. Ir nors puikiai suprantama, kad nėra jokių stebuklingų preparatų, kurie galėtų visiškai pažaboti senėjimo procesus, hialurono injekcijos šiuo metu išlieka viena iš pranašiausių procedūrų, gerinančių mūsų odos būklę.