Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis pižamą vasarai?

Tinkamos moteriškos pižamos pasirinkimas yra labai svarbus, nes nuo to priklauso miego patogumas. Pasirinkus dirbtinės, orui nepralaidžios medžiagos pižamos komplektą miegoti bus labai karšta. Naktiniai drabužiai neturėtų būti pasirenkami atsitiktinai. Tad kokią pižamą rinktis vasarai?

Pižamos vasarai turėtų būti erdvios. Tai suteiks komfortą miegant net ir labai karštomis naktimis. Geriausia yra rinktis natūralius audinius, kurie nedirgina ir yra pralaidūs orui. Puikios yra medvilninės, lininės ar šilkinės pižamos ir jų komplektai. Komfortą vasaros naktimis taip pat suteiks ir viskozės ar liocelio turintys rinkiniai, kurie mažiau glamžysis ir bus patogūs prie kūno. Nedideli dirbtinių medžiagų priedai (apie 5 proc.) oro pralaidumo žymiai nesumažins. Tokios medžiagos audinį gali padaryti tvirtesniu ir ilgaamžiškesniu. Nusprendus pirkti pižamą iš 100 proc. natūralios medžiagos, pavyzdžiui šilko reikėtų atsižvelgti į tai, kad medžiaga turės mažiau elastingumo, todėl dydį reikėtų rinktis atidžiau.

Vasarai dažnai moterys renkasi pižamą su šortukais. Jos yra ypač patogios dėl savo laisvumo ir judesių nevaržymo miego metu. Neteisingas pižamos pasirinkimas karštomis naktimis gali sukelti nemigą, nuolatinį prabudimą dėl karščio ar odą dirginančios medžiagos. Galvojant apie miego aprangą derėtų prisiminti, kad net pati gražiausia, bet nepatogiausia pižama greičiausiai netaps mėgstamiausia. Todėl svarbu atkreipti dėmesį, kad jokios dekoracijos esančios ant audinio neerzins miego metu.

Pižama turi būti tokia, kad ją būtų malonu apsivilkti. Pavasarį ir vasarą yra populiariausios dviejų dalių pižamos. Drabužių prekių ženklai dabar siūlo labai didelį raštų, stilių bei spalvų pasirinkimą. Dabar ypač populiarios yra raštuotos pižamos, su juokingais užrašais ar animacinių filmukų personažais. Moterys, mėgstančios klasiką tikrai išsirinks iš klasikinių audinio spaudinių, taškuotų, juostuotų ar vienspalvių modelių.