„iPad Mini 4“ kaina ir pranašios funkcijos

iPad Mini 4 kaina

Kiekvienas „Apple“ produkcijos mėgėjas turėtų turėti kompaktiškąją ir puikiu funkcionalumu pasižyminčią „iPad Mini 4“ planšetę. Nors pastarasis modelis išoriškai atrodo kaip ir trečiosios kartos „iPad Mini“, tačiau jame yra atlikti reikšmingi vidiniai atnaujinimai, o ekrano patobulinimai yra akivaizdūs. Tai stulbinanti pažanga, kurios negalime ignoruoti – atsižvelgiant į tai, kad didžioji dalis vartotojų didžiausią dėmesį skiria vizualiniams aspektams.

Dabartinė „iPad Mini 4“ kaina yra vidutinė, lyginant su kitais „Apple“ kuriamais įrenginiais. Jei iki šiol išmanieji telefonai jums buvo pernelyg maži, o nešiojami kompiuteriai nesuteikdavo norimo mobilumo, tuomet šios kompanijos kuriamos planšetės turėtų tapti puikiu pasirinkimu. Šio modelio dydis nesukels nepatogumų ją nešiojantis kartu su savimi, o ekrano įstrižainė bus pakankama, kad galėtumėte mėgautis efektyviu darbu – ką jau kalbėti apie tai, kad tai taps idealia laisvalaikio praleidimo priemone.

Pastarojoje planšetėje yra įmontuotas „Apple“ 64 bitų A8 procesorius, o tai neabejotina pažanga, lyginant su ankstesniais modeliais. Kompanijos teigimu, šio procesoriaus pagalba planšetės veikimo greitis padidėja net iki 30 proc., todėl bet kurios naudojamos programėlės taip pat veikia kur kas greičiau. „Mini 4“ modelyje yra 2GB RAM. Dėl šios priežasties sumažėja netinkamo programėlių veikimo tikimybė tuomet, kai vienu metu vykdysite daug užduočių.

Grafinių elementų perteikimas taip pat pagerėjo net iki 60 proc., todėl neįmanoma rasti žaidimo, skirto iOS, kuris galėtų sulėtinti šį „iPad Mini 4“. Labai svarbu ir tai, kad dabar planšete galėsite naudotis net iki 10 valandų – tai puikiai išpildytas „Apple“ kompanijos pažadas. Negalima nepaminėti, kad „Wi-Fi“ veikimo greitis taip pat gerokai išaugo, o tai reiškia, kad bevieliu internetu galėsite naudotis sklandžiau ir greičiau.

Akivaizdu, kad „iPad Mini 4“ kaina tobulai atitinka tai, ką siūlo ši „Apple“ kompanijos kuriama planšetė. Daug naudingų funkcijų, didelis greitis, puiki vaizdo kokybė ir tobulas dizainas – viskas, ko gali prireiki šiuolaikiniam technologijas mėgstančiam vartotojui. Visą reikiamą informaciją apie „Apple iPad Mini 4“ ir šios kartos modelių kainas galite rasti šiame puslapyje.