Jei nesate apdovanoti puikia genetika ir stipriais dantimis

Kiekvieno žmogaus organizmas yra labai skirtingas. Taip pat labai skiriasi ir imuninės sistemos stiprumas. Ką jau kalbėti apie tai, kad tikrai nei vienas iš mūsų negalime pasigirti lygiai tokia pačia genetika – o tai yra ypač svarbus veiksnys. Todėl visiškai nenuostabu, kad vieni žmonės kur kas dažniau susiduria su įvairiomis dantų problemomis. Pavyzdžiui, turbūt ne kartą esate nusistebėję, kai vienas ar kitas jūsų aplinkos žmogus teigia pas odontologą nesilankęs bent penketą ar daugiau metų? Jei per tokį ilgą laiko tarpą jis nejautė ir vis dar nejaučia jokio dantų skausmo, o patys dantys atrodo tobulai – galite net neabejoti, kad tokio žmogaus genetika yra puiki, be to, nereikia pamiršti, kad jis taip pat labai didelį dėmesį skiria savo dantų priežiūrai. Kaip bebūtų, ne visiems pasiseka turėti stiprius ir sveikus dantis. Kartais net ir skiriant labai daug pastangų bei laiko, odontologo paslaugos tampa neišvengiamos, nes dantis pažeidžia kariesas ir kitos dantų problemos.

Apie dantų implantusBe to, kai kuriais atvejais dantų problemos būna labai rimtos. Tai reiškia, kad problemų nepadeda išspręsti elementarus karieso pažeistų dantų taisymas. Trumpiau tariant, jei dėl tam tikrų priežasčių prarandamas vienas ar netgi keli dantys, reikėtų pasidomėti apie dantų implantus, kurie pastaruoju metu sulaukia labai didelio vartotojų susidomėjimo.

Be abejo, implantai yra brangesnis sprendimas nei dantų protezavimas, tačiau jei norime didesnio komforto ir patogumo, neabejotinai turėtume rinktis dantų implantus. Juolab, kad šiomis dienomis pacientams siūlomi dantų implantai yra pačios aukščiausios kokybės, todėl jų „galiojimo“ terminas yra labai ilgas. Kai kurie vartotojai klaidingai mano, kad praėjus dešimčiai metų, dantų implantą reikia pakeisti nauju. Tačiau tai yra visiška netiesa. Tokios kalbos yra tik eilinis vartotojų tarpe sklandantis mitas. Dantų implantai gali tarnauti gerokai ilgiau nei dešimtmetį, todėl neretai jų apskritai vartotojams netenka keisti. Jei vadovaujamasi visomis iš anksto nustatytomis taisyklėmis ir laikomasi visų rekomendacijų, tuomet dantų implantai nekelia jokių problemų, suteikia didelį komfortą ir tarnauja daugybę metų.