Kaip atliekama blakių paieška?

Net jeigu tai skamba visiškai neįtikėtinai ir netikroviškai, blakės iš tikrųjų egzistuoja labai plačiais mastais. Teigiama, įvairiais būdais yra klausomasi bene kiekvieno įtakingo asmens ar stambios įmonės vadovo. Ir pats paprasčiausias būdas tai padaryti – tai blakė.
Įprastai blakių nuėję į parduotuvę nenusipirksite, tačiau neprofesionalių jų galima visai pigiai įsigyti rinkoje ar užsakyti pas bet kurį radiotechniką išmanantį žmogų. Paprastai blakės gali būti įvairių dydžių, formų ir skirtingo galingumo. Priklausomai nuo to, kam jos panaudojamos, kartais gali atnešti labai daug žalos verslui ar karjerai. O kartais gali padėti apsaugoti nuo nesąžiningų partnerių ar siekiančių jais tapti.
Blakės yra toks nedidelis aparačiukas, kurį nesudėtinga tiesiog padėti bet kur, priklijuoti po stalu, įmontuoti stalinėje lempoje, rašiklyje ar USB rakte. Taip pat pasinaudojant tam tikrais prietaisais, pavyzdžiui, dūmų detektoriumi ar judesio davikliu, kurie nesukels jokių įtarimų. Kartais blakes paslepia rozetėje ar šviesos jungiklyje, nors šiuo metu ne visada yra tam būtinybė. Sakoma, jog prisijungus prie telefono linijos, įmanoma pasiklausyti bet kurio mobiliojo telefono ir be blakės pagalbos.
Tačiau blakės yra visgi yra labai paplitusios, o tai reiškia, kad kelia didelį pavojų verslams ir kitiems asmenims. Todėl blakės paieška ir aptikimas laiku yra labai svarbus https://detective.lt/paslaugosverslui/pasiklausymo-irangos-aptikimas/.
Blakės paieška gali būti dvejopa. Paprasčiausias būdas aptikti blakę – fiziškai apžiūrint patalpas, elektros prietaisus, įrenginius, elektros instaliaciją, net telefoną ar kompiuterį. Taip pat ir automobilį.
Kitas būdas – specialių detektorių pagalba, kurie fiksuoja vienokias ar kitokias bangas, kuriuos skleidžia slaptieji pasiklausymo įrenginiai. Tačiau kartais blakę galima surasti tik fiziškai, kadangi kai kurios iš jų sumontuojamos ir duomenis perduoda naudojant laidus. Tokiu atveju detektorius šių prietaisų neaptinka.