Kaip išsirinkti nešiojamą žaidimų kompiuterį?

Tie laikai, kai žaidimams tikdavo tik stacionarūs kompiuteriai, baigėsi. Šiandien mobilumo ir naujų patirčių kompiuterinių žaidimų entuziastams suteikia vadinamieji žaidimų laptop’ai, planšetės ir net mobilieji telefonai. Tačiau pakalbėkime apie tai, kodėl žaidimams verta rinktis būtent nešiojamąjį kompiuterį.

Laisvė žaisti

Nešiojamieji kompiuteriai „nepririša“ žaidėjo prie darbo stalo, jais žaisti galima ir patogiai įsitaisius ant sofos, ir terasoje ar tiesiog važiuojant automobiliu. Nešiojamas kompiuteris užima palyginti nedaug vietos ir yra lengvas, todėl jį patogu pasiimti į keliones, o jaunesni žaidėjai itin vertina tai, kad tokį kompiuterį galima nusinešti pas draugus ir surengti tikrai kompiuterinių žaidimų vakarėlį.

Jei norite išvengti laidų, renkantis žaidimų nešiojamąjį kompiuterį atkreipkite dėmesį į jo baterijos talpą. Kuo didesnė baterija, tuo ilgiau kompiuteris galės veikti neprijungtas prie elektros lizdo. Tai užtikrina patogumą ir leidžia mėgautis visiška laisve žaidžiant žaidimus.

Optimali konfigūracija

Nešiojamieji kompiuteriai savo galingumu tikrai prilygsta stacionariems kompiuteriams, todėl jie puikiai tinka žaidimams. Renkantis svarbiausia atkreipti dėmesį į vaizdo plokštę, RAM atmintį ir procesorių (CPU). Tai esminiai parametrai, kurie reikalingi sklandžiam žaidimų veikimui. Didelė konfigūracijų įvairovė žaidėjams leidžia rinktis nešiojamuosius kompiuterius pagal poreikius – galingiausių kompiuterių reikia tiems, kurie mėgsta įspūdingus veiksmo žaidimus, su daugybe efektų.

Renkantis kompiuterį žaidimams, galioja paprasta taisyklė: kuo galingesnis, tuo geriau. Vis dėlto nuo kompiuterio parametrų priklauso ir jo kaina, tad jei norite pataupyti, įvertinkite, kokio tipo žaidimus planuojate žaisti ir pagal tai pasirinkite optimalią konfigūraciją. Permokėti už galimybes, kurių neišnaudosite, pavyzdžiui, jei mėgstate strateginius žaidimus, kuriems nereikia itin galingos vaizdo plokštės, tikrai neverta.

Ekranas vietoje monitoriaus

Žinoma, nešiojamieji kompiuteriai taip pat gali būti jungiami su monitoriumi, tačiau daugeliu atvejų patogu naudoti žaidimui jų ekraną. Žaidėjai dažnai pirmenybę teikia didesnei įstrižainei, pavyzdžiui, 17,3 colio. Toks kompiuteris svers daugiau, tačiau tikrai leis mėgautis visais žaidimo vaizdo efektais.