Kaip naudoti dulkių siurblį robotą, kad jis tarnautų ilgai?

robotai dulkių siurbliai

Šis trumpas vadovas padės greitai įsibėgėti ir išsiaiškinti, kaip prailginti tokio protingo ir ištikimo namų asistento kaip Neatsvor robotų dulkių siurblių gyvenimą.

Prietaisą naudoti taip, kad sumažintumėte nusidėvėjimą ir lūžimo riziką, yra gana paprasta – tereikia atsargiai elgtis su operacija.

Kaip atsargiai naudoti robotą dulkių siurblį?

1. Sužinokite akumuliatoriaus tipą ir gamyklines rekomendacijas, kaip pirmą ir vėlesnius kartus įkrauti robotą dulkių siurblį.

2. Ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorius ir Ni-MH (nikelio metalo hidrido) akumuliatorius skiriasi savo savybėmis ir naudojimo taisyklėmis, būkite atsargūs!

3. Laikantis įkrovimo taisyklių, nustatoma, kiek laiko nereikės keisti valytuvo roboto akumuliatoriaus (įprastas tarnavimo laikas yra 2 metai).

4. Atostogų, komandiruočių ar ilgųjų savaitgalių metu išimkite akumuliatorių iš įrenginio dėklo – iš anksto įkraukite bent iki 40% ir padėkite į vėsią ir sausą vietą.

5. Nelaikykite akumuliatoriaus buitiniame buitiniame šaldytuve dėl didelės drėgmės, priešingai rekomendacijoms internete, o šaltuoju metų laiku nestatykite įkrovimo stotelės skersvėjyje šalia balkonų.

6. Laikykite roboto valiklio korpusą švarų, ypatingą dėmesį skirdami gnybtams, kontaktams ir jutikliams – jie visada turi būti švarūs!

7. Išvalykite šepečius nuo plaukų, kad sumažintumėte įrenginio ir jo akumuliatoriaus variklių apkrovą – per didelis šepečių užterštumas gali sukelti nepataisomą brangių komponentų būklę.

8. Tas pats pasakytina ir apie filtrus, kurie ilgainiui užsikemša ir sukelia darbo perkrovas.

9. Stenkitės neleisti robotui užbėgti į laidus, briaunas ir slenksčius, nors jis sugeba juos įveikti – tokios kliūtys gerokai sumažins roboto dulkių siurblio tarnavimo laiką.

10. Įjunkite jį kuo dažniau, nes nedideli įkrovimo-iškrovimo ciklai neleidžia sustingti cheminiams akumuliatoriaus elementams, o vėliau sumažėja talpa ir galia.

Kaip naudoti dulkių siurblį robotą, kad jis tarnautų ilgai?

Norint išvalyti arba pakeisti akumuliatorių, kai kuriuos iš šių elementų reikės išardyti robotą siurblį. Kaip tai padaryti, turi būti nurodyta gamintojo instrukcijose arba atitinkamus vadovus galite rasti svetainės skiltyje „Kaip pakeisti“.

Atminkite, kad kai kurie robotai turi programinės įrangos koregavimus naujai įdiegtai baterijai. Taip pat, jei jums reikia pataisyti roboto dulkių siurblio akumuliatorių savo rankomis, eikite į atsarginių baterijų skyrių, kur pasirenkate įrenginio gamintoją ir modelį.

Dulkių siurblių privalumai – robotai

Lyginant robotus dulkių siurblius su tradiciniais modeliais, taip pat galime išskirti šiuos privalumus:

  • Taupomas laikas. Su šiuo dulkių siurbliu galėsite atlikti kitas užduotis ar tiesiog atsipalaiduoti – visi darbai bus atlikti už Jus! Galima teigti, kad tai yra labiausiai pastebimas šių įrenginių privalumas, užburiantis tiek itin užimtus, tiek „baisus“ žmones.
  • Energijos taupymas. Valymas robotu dulkių siurbliu nereikalauja jokių fizinių pastangų, todėl jie ypač rekomenduojami turintiems judėjimo ar kitų sveikatos problemų.
  • Kompaktiškas dydis. Dėl mažesnio dydžio šie dulkių siurbliai gali lengvai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas, gali išvalyti kampus ar valyti po spintele. Jiems nereikia daug vietos saugojimui ir, jei reikia, galite lengvai perkelti juos į kitą kambarį.
  • Mažiau triukšmo. Dauguma robotų dulkių siurblių yra daug tylesni nei tradiciniai dulkių siurbliai – jų skleidžiamas triukšmas prilygsta įprastam pokalbiui ar foninei muzikai prekybos centruose.
  • Kuria technologijas. Robotas dulkių siurblys naudoja pažangias (kartais net aplinkai nekenksmingas) technologijas, kurių jo pirmtakai niekada neturėjo. Tai taikoma valymo galimybėms ir lengvesniam valdymui bei naudojimui. O svarbiausia – jų funkcionalumas nuolat tobulėja!

Informacijos šaltinis: https://neatsvor.lt