Kaip pasirinkti gofruoto kartono dėžes pakavimui?

gofruoto kartono dezesInternetu dabar galima įsigyti praktiškai visas buityje reikalingas prekes, tačiau vartotojai skundžiasi, kai kurie pardavėjai užsakytus daiktus pristato su įvairiausiais pakuočių bei vidiniais siuntų pažeidimais. Dėl to pardavėjams siūloma atidžiau rinktis pakavimo medžiagas, nes kitu atveju bus patiriami gana nemenki nuostoliai – pirkėjai nepriims prekių arba tiesiog reikalaus pinigų grąžinimo. Jeigu esate prekybininkams, kuris visas savo prekes parduoda internetu, tai tuomet vertėtų pasidomėti kokias pakavimo medžiagas naudoti būtų geriausia ir saugiausia. Tai ypač liečia gofruoto kartono dėžes pakavimui naudojančius prekybininkus. Mat, šios dėžės nėra pats geriausias pasirinkimas, nes ne visuomet jos apsaugos tiek nuo vidinių, tiek ir išorinių pažeidimų.

Gofruoto kartono dėžes saugiau naudoti būtų jas apsaugant specialiomis priemonėmis.

Pakavimo medžiagų el. parduotuvėse jūs galite įsigyti įvairių dydžių bei storių gofruoto kartono dėžes, tačiau nepamirškite, kad jos nelabai bus tinkamos sunkių ir labai lengvai dūžtančių daiktų pakavimui. Tai liečia jų naudojimą be apsauginių medžiagų. Norint naudoti tokias dėžes visų kategorijų daiktų pakavimui, reikėtų iš anksto įsigyti ir kitas medžiagas – pakavimo plėvelę arba paprastą lipnią juostą. Tokiomis priemonėmis jūs galėtumėte sutvirtinti dėžės pagrindą ir tuomet ji atlaikytų net ir labai didelį krūvį.

Perkantiems pakavimo medžiagas siūloma dairytis elektroninėje erdvėje, nes ten pakavimo medžiagų pasirinkimas yra milžiniškas. Kainos yra gerokai mažesnės, todėl net ir papildomos apsauginės priemonės jūsų neprivers smarkiai išlaidauti.

Dabar gofruoto kartono dėžes siūloma rinktis ir pagal turimų prekių svorius.

Labai svarbu parėžti, kad visos gofruoto kartono dėžės yra gaminamos tuo pačiu principu, tik vienos yra storesnės, o kitos – plonesnės. Aiškiau kalbant, jeigu jūsų parduodami daiktai yra sunkūs, tai tuomet reikėtų rinktis tas dėžes, kurios yra iš kelių sluoksnių. Tai liečia netgi ir itin smulkių, bet brangių daiktų pakavimą. Jeigu jums reikia mažų dėžučių juvelyrinių dirbinių pakavimui ar kažkokių daiktų apsaugojimui, tai gofruoto kartono dėžes siūloma rinktis pagal esamą kartono sluoksnių skaičių – kuo jų bus daugiau, tuo labiau tikėtina, kad dėžė apsaugos siuntą nuo vidinių pažeidimų.