Kam reikalingi gabionai ir kaip juos sumontuoti?

gabionaiTvorų pasirinkimo galimybės šiuo metu yra tikrai labai didelės, tad visada galima pasirinkti labiausiai tinkančią. Vis dėlto, kartais labiausiai pasiteisina gabionai, kurie užtikrina puikią garso izoliaciją, gerina teritorijos estetinį vaizdą, padeda sutvirtinti šlaitus, upių vagas, ir t.t. Gabionai yra specialūs krepšiai, sujungti spiralėmis bei sutvirtinti sąvaržomis bei viela. Tokios konstrukcijos stabilumą dar labiau sustiprina tam tikras pasirinktas užpildas, kuris gali būti labai įvairus. Jei planuojate teritorijoje įrengti gabionus, jums reikės pasirinkti patikimo gamintojo produkciją bei užtikrinti tinkamą tokios tvoros montavimą. Taigi, kaip tą padaryti?

Svarbiausios gabionų montavimo taisyklės

  • Pirmiausia jums reikės parinkti vietą, kurioje gabionai bus montuojami. Tai gali būti ir dalis tvoros, ir tam tikros uždaros poilsio vietos tvėrimas, ir t.t. Parinkę būsimą gabionų vietą žinosite, kokių matmenų siena bus reikalinga, taigi, galėsite pasirinkti optimalų reikalingų medžiagų kiekį;
  • Gabionai užpildomi įvairiomis medžiagomis. Tai gali būti skalda, akmenys, mediena, stiklo šukės ar kitos medžiagos, derančios prie konkrečios aplinkos vaizdo ir joje esančių statinių;
  • Pasirinkite tinkamiausią tvoros tinklą, kurį reikės sukarpyti ir paruošti krepšius. Kai tą atliksite, juos galėsite užpildyti pasirinktomis medžiagomis (jas taip pat galima derinti tarpusavyje). Paruošę užpildą viršutinę sienos dalį uždenkite tinklu, nes tai padės apsisaugoti nuo užpildo medžiagų išnešiojimo.

Betafence siūlo kokybiškus ir estetiškus gabionus

Betafence siūlomi gabionai išsiskiria unikaliu dizainu ir plačiomis pritaikymo galimybėmis.Ši produkcija užtikrina aukštą privatumo lygį, puikią garso izoliaciją, o naudojant įvairius užpildus juos visiškai nėra sudėtinga priderinti prie įvairių pastatų architektūros. Šie gabionai neretai naudojami tuomet, kai norima suformuoti sodą, gerinti parkų ir sodų kraštovaizdį, bei aptverti įvairias teritorijas. Visada galima pasirinkti reikalingą gabionų aukštį bei plotį, tad tokios tvoros montavimas yra galimas įvairiose teritorijose. Įdomu tai, kad Betafence yra pirmoji kompanija Europoje, gavusi CE žymę gabionams. Tai parodo, kad šios kompanijos siūlomos gabionų konstrukcijos yra saugios ir atitinkančios svarbiausius ES reikalavimus.

Montavimo darbus galite patikėti specialistams

Jei nesate užtikrinti, kad gabionus įstengsite sumontuoti savarankiškai, tiesiog galite kreiptis į specialistus, kurie šiuos darbus galės atlikti už jus. Tokiu atveju galėsite nesibaiminti, kad konstrukcija gali būti pernelyg nestabili, ar kad ji nebus pakankamai ilgaamžiška. Nors dažnai manoma, kad gabionų montavimas gali būti pernelyg brangus, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra, ir patyrusių meistrų atliktas darbas jūsų tikrai nenuvils.