Kam reikalingi naujagimio rubeliai isvirksciom siulem

Kodėl rubai naujagimiams gaminami išvirkščiomis siūlėmis? Negi negalima įsigyti paprasčiausius siaustinukus ir šliaužtinukus? Kodėl drabuziai kudikiams turi būti kitokie? Atsakymas į šį klausimą – mūsų tiriamąjame straipsnyje.

Su švelnia naujagimio odele reikia elgtis itin atidžiai, saugoti ją , todėl naujagimio rubeliai gaminami griežtai laikantis aukštų reikalavimų: natūralios medžiagos, saugūs dažikliai, be to, drabuziai naujagimiui gaminami nenaudojant jokių elementų, kurie galėtų sužaloti mažylio odą. Argi pačios paprasčiausios siūlės gali tapti vizito pas gydytoją priežastimi? Ir kodėl verta iš anksto pasirūpinti, kad naujagimio marškinėliai, šliaužtinukai, žodžiu, visi naujagimio rubai būtų išvirkščiomis siūlėmis, t. y. reikalingas kudikio kraitelis isvirksciom siulem?

Gydytoja pediatrė Emilija šiuo klausimu pateikia savo, kaip ekspertės, komentarą:

– žmogaus odą sudaro trys sluoksniai: epidermis, derma ir hipoderma. Epidermis – viršutinis apsauginis sluoksnis. Suaugusio žmogaus epidermis — tai tanki ir patvari penkių laiptelių struktūra, sauganti nuo pažeidimų, perkaitimo ir kitų nepageidautinų faktorių. Naujagimio epidermį sudaro tik trys sluoksniai. Be to, vaiko odoje yra didelis vandens kiekis ir daugybė kraujagyslių plonomis pralaidžiomis sienelėmis. Kartu su nesubrendusia imunine ir centrine nervų sistema tai sudaro sąlygas formuotis odos sudirginimui ir kontaktiniam dermatitui. Palaipsniui, maždaug 1 kūdikio gyvenimo mėnesį, formuojasi visi epidermio sluoksniai, padidėja jų sluoksnio storis, oda pasidaro nebe tokia „persišviečianti“, padidėja odos atsparumas išoriniam poveikiui.

Gydytoja pediatrė Viktorija:

– į mane dažnai kreipiasi dėl savo naujagimio odos būklės sunerimę tėvai. Mikro traumos, įvairūs suspaudimai, šerpetojimas — visos šios problemos dažniausiai iškyla dėl neteisingos odos priežiūros ir todėl, kad naudojami nekokybiški kūdikių rūbeliai. Didžiąją laiko dalį naujagimiai praleidžia miegodami ir net kai yra nubudę jie vis tiek būna gulimoje padėtyje. Jei rūbeliai naujagimiams netinkami, tai bet kokia iškili rūbų detalė spaudžiama vaiko svorio gali tapti odos pažeidimų priežastimi.

Pasitaiko, kad su įprastomis siūlėmis įsigyti vaikiski drabuzeliai gali būti absoliučiai neįmanomi vilkėti kūdikiui. Jie trina ir dirgina odą, o tai tampa nuolatinio vaiko irzlumo priežastimi. Nežiūrint specialistų patarimų bei mamų atsiliepimų daugeliui tėvų vis dar atrodo, kad visi tie „močiučių“ rūbeliai, kaip, pavyzdžiui, siaustinukai isvirksciom siulem – tai praeities atgyvena.

Tačiau šiuolaikinių gamintojų siūlomi naujagimio drabuzeliai isvirksciomis siulemis turi tokį platų anatomiškai teisingų rūbelių asortimentą, kad panašūs teiginiai netenka jokios prasmės.

Koks turi būti kudikio kraitelis isvirksciom siulem

Kokybiški vaikiski rubeliai su išvirkščiomis siūlėmis turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • siūlės turi būti plačios, lygaus vienodu dygsnio;
  • jei patemptume audinį sujungimo vietose iš vidinės pusės, siūlės neturi iširti;
  • kudikiu rubai turi būti itin kokybiški, juose negali būti neapkarpytų siūlų.

Išlindę siūlai byloja apie žemą gaminio kokybę ir gali tapti mažylio traumų priežastimi, jei patektų į kvėpavimo takus ar apsivynioti aplink kūdikio pirštelius.

Kudikiu rubeliai išorinėmis siūlėmis. Kur įsigyti

Pirmosios kūdikio gyvenimo savaitės pačios svarbiausios. Kiekviena mama intuityviai stengiasi apsaugoti savo mažylį nuo visų galinčių jam pakenkti veiksnių. Būtent dėl šios priežasties itin svarbu, kad naujagimio drabuzeliai būtų kokybiški ir maksimaliai patogūs, be jokių dirginančių elementų. Juk būtent naujagimių rūbeliai liečiasi prie kūdikio ir dieną, ir naktį. Jums reikalingas smelinukas isvirksciom siūlem? O gal tiesiog domina gražūs, stilingi ir kokybiški rubai kudikiams? Internetinėje vaikiškų drabužėlių parduotuvėje KIDY.eu Jūsų pasirinkimui nuostabūs vaikiski rubeliai.

Čia tik originalūs garsių Europos prekių ženklų gaminiai. Siūlomų prekių premium kokybė tikrai neleis Jums išlikti abejingu. Įvertinkite iš tiesų greitą prekių pristatymą į bet kurį pasaulio tašką!