Kokį apatinį trikotažą rinktis dėvint suknelę?

Ruošiantis kokiai nors ypatingai šventei ar progai, didžiausias moterų ir merginų galvos skausmas – apranga. Daugybė aplankytų parduotuvių, suknelių nuomos salonų, o tinkamo varianto vis tenka ieškoti toliau. Ne paslaptis, kad siekiant gražiai atrodyti ar įtilpti į numatytą dydį, kartais tenka įveikti nemenkus iššūkius. Labai dažnai pritrūksta vos kelių centimetrų arba tereikia atsikratyti vos poros nereikalingų kilogramų. O jeigu laiko tam visiškai nėra?

Priklausomai nuo aprangos, kartais ir tinkamas rūbo dydis atrodo ne taip gražiai, kaip norėtųsi. Išryškėjusios liemenėles ar kelnaičių linijos priverčia atsisakyti net ir pačios tobuliausios suknelės. Ypatingai dažnai tai visiškai priverčia atsisakyti aptemtos suknelės, nors pasirinkus tinkamus apatinius, poros papildomų kilogramų ar keleto centimetrų problema gali būti išspręsta akimirksniu! Formuojantis apatinis trikotažas – tai greitas ir efektyvus sprendimas https://www.vova-lingerie.eu/lt/klasika/i-shape.

Kas tai yra formuojantys apatiniai?

Klaidinga manyti, kad formuojantis apatinis trikotažas yra skirtas išskirtinai apkūnioms moterims. Tai skirtingų modelių ir spalvų apimtis koreguojantis apatinis trikotažas, kurio pagalba greitai ir paprastai galima „atsikratyti“ ne tik nepageidaujamų poros kilogramų.

Dėka šių apatinių galima užmiršti bet kokias nepageidaujamas apatinio trikotažo išryškinamas linijas, kurios atsiranda net ir neturint viršsvorio. Taip pat ir tiems atvejams, kuomet rūbo audinys yra plonytis, šie apatiniai yra vienas geriausių būdų paslėpti persišviečiančius apatinius.

Formuojančių apatinių tipai

Formuojantys apatiniai gali būti kelnaičių, korseto tipo, formuojantys šortai ar apatinė formuojanti suknelė. Kiekvienas iš jų gali būti skirti skirtingoms kūno vietoms formuoti, o kartais tiesiog paryškinti viso kūno siluetą. Vieni jų formuoja pilvo, krūtinės sritį, tuo tarpu kiti – sėdmenis bei klubus. Renkantis šį apatinį trikotažą būtina į tai atsižvelgti ir rinktis tai, ko labiausiai reikia.