Kur ieškoti kokybiškų padangų traktoriui?

Teisingas padangų pasirinkimas visada buvo ir išlieka raktas į bet kurios transporto priemonės, ypač žemės ūkio technikos, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Kadangi su traktoriumi tenka dirbti, esant skirtingoms oro sąlygoms ir esant didelėms apkrovoms, ūkininkai kelia didesnius reikalavimus padangoms. Be to, traktoriaus tarnavimo laikas labai priklauso nuo padangų kokybės.

Traktorių padangos turėtų užtikrinti maksimalų sukibimą su dirvožemiu, užtikrinti minimalų slėgį ir gerai išsivalyti. Jos turi būti patvarios ir atlaikyti dideles šonines apkrovas. Prikabinama įranga, priklausomai nuo jos paskirties, taip pat kelia daug reikalavimų padangoms: atsparumą pradūrimui, galimybę dirbti su minimaliu spaudimu dirvožemiui.

Taip pat būtina, kad padangos užtikrintų įrangos veikimą dideliu greičiu, galėtų būti naudojamos plačiame temperatūrų diapazone, būtų kuo stabilesnės judant ir tuo pat metu sukurtų patogias sąlygas vairuotojui ir ilgai tarnautų.

Tarp padangų gamintojų, kaip ir kitų produktų, yra gerai žinomų pavadinimų – prekės ženklų. Gamintojai atidžiai stebi vienas kito pasiekimus ir nesuteikia konkurentui galimybės būti geresniam. Galite pasakyti, kad visos padangos yra vienodos, jei lyginsite to paties kainų diapazono padangas. Pardavėjai naudoja tokią taktiką: geriausia padanga yra sandėlyje. Todėl klausimas, kuris gamintojas yra geriausias, nepadės priimti teisingo sprendimo. Visi gamintojai siūlo įvairias padangas įvairiomis kainomis, kad apimtų visą rinką, o tai aiškiai byloja apie jų kokybę. Ne kiekvienas vartotojas yra pasirengęs pirkti brangias padangas, kaip ir ne visi vairuoja prabangų traktorių. Nė vienas padangų pardavėjas interneto amžiuje neparduos pigaus produkto brangiai, nes yra rizika prarasti klientą visam laikui, todėl traktorių padangos internetu yra gera galimybė sužinoti padangų charakteristikas ir pasilyginti kainas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad renkantis padangas traktoriams reikia atsižvelgti į:

  • traktoriaus modeliui tinkamą padangų dydį.
  • visas technines charakteristikas.
  • eksploatavimo sąlygas: dirvožemio tipą, greitį, padangų ir žemės slėgį.