Lengvųjų automobilių nuoma Vilniuje

Vilnius, lyginant su kitais Lietuvos miestais – tai pati populiariausia turistų kryptis. Kasmet Vilnių aplanko daugiau nei 1 mln. svečių, iš kurių per 80 proc. yra užsieniečiai. 2019 metais šis skaičius sostinėje išsaugo daugiau nei 10 proc., lyginant su praėjusiais metais.

Drauge su augančiu turistų ir kitų atvykstančių svečių skaičiumi, auga ir automobilių nuomos Vilniuje paklausa. Teikiantys automobilių nuomos paslaugas, labai dažnai sulaukia užklausų, kuomet ieškoma išsinuomoti mašiną parai Vilniaus mieste. Tačiau poreikis nuomotis automobilį yra ne tik tokiam trumpam laikui. Kartais automobilis reikalingas ir savaitei, dviems ar mėnesiui. Kai kurie keliauja, kitiems – tai susisiekimo priemonė, atostogų Lietuvoje metu. Nemažai atvejų, kuomet automobilis nuomojamas ir užsieniečiams, kurie atvyksta į Lietuvą darbo reikalais.

Išsinuomoti mašiną Vilniuje nekyla jokių bėdų, nes šių paslaugų pasiūla yra išties nemaža. Tik nuomojantis reikėtų atkreipti dėmesį į nuomos paslaugos teikimo sąlygas. Vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į kainą, tačiau ir į tai, ką už tą kainą suteikia paslaugos davėjas.

Automobilio nuomos didžiausią ir pagrindinę kainos dalį sudaro paties automobilio nuoma. Bet reikia neužmiršti, kad nuomojantis pigesnį automobilį, nereikia tikėtis labai aukštos klasės automobilio. Kadangi kaina priklauso būtent nuo to – ekonominės klasės automobilis bus visuomet pigesnis už prestižinės klasės automobilį. Žinoma, nuo to priklauso ir automobilio komplektacija, patogumas ir komfortas.

Tačiau be to, į kainą dar įeina ir automobilio draudimas, kuris dažniausiai galioja avarijos ar vagystės atveju. Taip pat čia įskaičiuotas ir keleivių draudimas bei Casco su ribota asmenine atsakomybe.

Norint išsinuomoti automobilį, tai visiškai nesudėtinga, tereikia turėti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei banko kortelę savo vardu.