Lovos internetu – rizika ar geras sprendimas?

lovos internetuMiegamojo lova – vienas iš svarbiausių baldų namuose, nes yra atsakinga už mūsų gerą savijautą, kokybišką poilsį ir sveikatą. Kalbant apie čiužinį, daugelis sutinka, kad geriausia čiužinį pirkti jį realiai išbandžius, o kaip yra su pačia lova?

Lovos internetu – žymiai saugesnis variantas, nes, vis dėlto, didesnę įtaką miego kokybei daro čiužinys: jis gali net pačią nepatogiausią lovą paversti patogia. Svarbiausia, kad miegamojo lovos elementai – karkasas, rėmas, galvūgalis, grotelės ir t. t. – būtų kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai. Tačiau, kaip nustatyti, kad lovos elementai – kokybiški?

Lovos karkasas – tai, ką matome, pakėlę čiužinį: konstrukcijos laikančios čiužinį ir groteles. Svarbu, kad karkasas būtų pagamintas iš kokybiškos medžiagos: metalo, medienos ir pan. Žinoma, lovos, kurių karkasas pagamintas iš plokščių yra pigesnės, tačiau vertėtų apsvarstyti, ar norite sutaupyti dabar, ar, apskritai, nes blogesnės kokybės lovą reikės greičiau keisti, taip pat ir čiužinys nekokybiškoje lovoje dėvisi greičiau. Tas pats galioja ir lovos rėmui – pagrindinei laikančiajai lovos daliai.

Grotelės yra ne mažiau svarbios, nes jos užtikrina čiužinio ilgaamžiškumą, miego aplinkos higieniškumą ir patogią kūno padėtį miego metu. Svarbu pasirinkti kokybiškas įleidžiamas groteles, atsižvelgti į tarpus tarp grotelių elementų, taip pat medžiagiškumą ir mechanizmą. Populiariausias pasirinkimas – medinės grotelės, tačiau galima rinktis ir kitas medžiagas.

Svarbiausia galvūgalio funkcija – patikima atrama, ypač aktuali sėdint lovoje. Svarbu, kad galvūgalis būtų tvirtas, nejudėtų atsirėmus, o visa kita – daugiau dizaino reikalas.

Taigi, jei nusprendėte miegamojo lovą pirkti internetu, turite atidžiai įvertinti lovos kokybę – svarbiausia, medžiagiškumą, iš ko pagamintas karkasas, rėmas, grotelės, taip pat galvūgalis. Pasirinkus patikimus gamintojus, platintojus ir kokybiškas medžiagas, dažniausiai galite būti ramūs, kad miegamojo lova bus kokybiška. O, esant reikalui, visada lovą galite grąžinti arba pakeisti.