Planšetiniai kompiuteriai: pasirinkimas ir reikalingumas

http://druskininkuzinia.lt/kokie-plansetiniai-kompiuteriai-issiskiria-pacia-auksciausia-kokybe/Platus planšetinių kompiuterių pasirinkimas ir poreikis kelia klausimą – ar man tikrai jo reikia? Kol vieni žmonės svarsto reikalingumo faktorių, kiti tuo tarpu perka ir džiaugiasi, kadangi šis prietaisas prisideda prie kur kas paprastesnės žmogaus gyvenimo kokybės. Rodos, iš pirmo žvilgsnio planšetės neturi jokios realios funkcijos, tačiau pasiūla labai plati, taigi prietaisus galima klasifikuoti pagal tam tikrus kriterijus.

Kokias funkcijas atlieka planšetinis kompiuteris?

Planšetiniai kompiuteriai turi daug funkcijų. Žmonių pasirenkami būtent dėl šių:

 1. Suteikiama fotografavimo arba filmavimo galimybė.
 2. Šiuo prietaisu galima žaisti pačius įvairiausius žaidimus tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.
 3. Jis naudojamas skaitymui (internete galima rasti daug nemokamų knygų).
 4. Jis labai naudingas, kuomet reikia peržiūrėti sukurtą prezentaciją.
 5. Planšetiniai kompiuteriai labai naudingas prietaisas, kuomet asmuo nori mokytis. Įsidiegus programėles lavinimasis bus tikras malonumas.
 6. Galiausiai, suteikiama galimybė naršyti internete. Taigi, patogiai ir greitai galite atrasti Jums reikalingą informaciją.

Paminėtieji veiksniai dažniausiai ir nulemia konkretų pasirinkimą. Jeigu manote, kad planšetinis kompiuteris Jums yra reikalingas – tokiu atveju siūlome atsirinkti tam tikrus kriterijus, kurie galėtų padėti pasirinkti Jums labiausiai tinkamą modelį.

 • Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti prietaisui. Pigus ne visada reiškia blogas, lygiai taip pat, kaip brangus nebūtinai reiškia ypač aukštos kokybės prietaisą. Pasistenkite susirinkti kuo daugiau informacijos apie gamintojus ir palyginti su kainos variantais. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad pavyks įsigyti geriausią variantą, koks tik egzistuoja.
 • Planšetiniai kompiuteriai gali būti skiriami ir pagal dydį bei svorį. Žinoma, kad mažesnė ir lengvesnė yra dažnesnis pasirinkimas, tačiau kartais jų atmintis irgi menkesnė, tad pats prietaisas nėra labai funkcionalus. Prieš kreipdami dėmesį į dydį pirmiausia pasižiūrėkite, kad daiktas būtų funkcionalus.
 • Dizainas – dar vienas iš veiksnių. Jis jokiu būdu negali būti prioritetinis, tačiau jeigu norite konkrečios spalvos planšetės – ieškokite tokios. Juolab, galima įsigyti labai daug įvairių dėklų, kurie išpildys Jūsų norus.
 • Video ir foto kokybė. Retas perka planšetinius kompiuterius, kad galėtų jais fotografuoti, tačiau kai tokia funkcija yra – ja pasinaudoti visai malonu. Taigi tuo pačiu pasižiūrėkite, kiek megapikselių turi kamera.
 • Wifi yra integruotas visose planšetėse, tačiau juo galima naudotis tik ten, kur egzistuoja belaidis internetas. 3 G ryšis daug patogesnis. Ne visos planšetės jį turi, tad prieš pirkdamas atkreipkite į tai dėmesį.
 • Apgalvokite, kokie priedai yra būtini, kad prietaisas visiškai išpildytų funkcijas.
 • Kai kuriose planšetėse būna word, power point ir kitos programos. Tačiau jos įrašytos tik jau naujuose modeliuose. Ar Jums jų reikia?
 • Daug rašantys asmenys ypač vertina tai, kad prie kai kurių prietaisų galima prijungti klaviatūrą. Vėlgi, ne prie visų prietaisų tai yra įmanoma, kad jeigu reikia – išnaudokite galimybę.

Planšetiniai kompiuteriai – tai prietaisai, kurie dažniausiai skirti maloniam laiko praleidimui. Šių technikos prietaisų pasirinkimas yra labai platus, tad siūlome įvertinti galimybes ir susidėliojus kriterijus pasirinkti teisingai.