Planuojamas naujo buto įsigijimas Vilniuje – kokius namų darbus reikia atlikti?

Buto paieška – savotiška loterija, vieniems pavyksta rasti tinkamą variantą per kelis mėnesius, kiti ieško ne vienerius metus. Naujo buto įsigijimas Vilniuje – labai svarbus žingsnis, kurį reikia įvykdyti visiems, norintiems gyventi ir dirbti sostinėje. O nauji butai Vilniuje yra modernūs, neretai ir su terasomis. Šiame straipsnyje atskleisime kokius namų darbus turite atlikti, norėdami įsigyti naują butą Vilniuje bei įvardinsime kriterijus, kuriuos rekomenduotina apsvarstyti ir kiekvieno jų svarbą įsivertinti prieš pradedant buto paiešką.

 Planuojamas naujo buto įsigijimas Vilniuje – kokius namų darbus reikia atlikti?

Prieš planuodami įsigyti naują butą Vilniuje, turite atlikti šiuos namų darbus:

  • Svarbu racionaliai įvertinti savo finansinę būklę: šiuo metu turimus įsipareigojimus, pradinio įnašo įmokėjimo galimybes, ar galėtumėte ir kiek lėšų skirtumėte būsto įrengimui, remontui ir kitoms su būsto įsigijimu ir įsikūrimu susijusioms išlaidoms.
  • Įsivertinus finansinius pajėgumus, būtina susidėlioti prioritetus, išskirti 5-7 svarbiausius kriterijus, kurie susiaurins paieškos apimtis ir leis nuosekliai bei kryptingai judėti pageidaujamo rezultato link. Nereikėtų reikalavimų būstui sąrašo stipriai išplėsti, nes paieška gali virsti neįveikiamu uždaviniu.

Atlikus šiuos namų darbus, apsilankykite interneto svetainėje Paupys.lt ir mes maloniai padėsime išsirinkti naują butą sostinėje. Nauji butai Vilniuje, esantys Paupio rajone – svarbu, kad jie yra ne tik senamiestyje, bet ir tai, kad minėtas rajonas yra apsuptas gamtos ir ramybės.

Kriterijai, kuriuos rekomenduotina apsvarstyti ir kiekvieno jų svarbą įsivertinti prieš pradedant buto paiešką

  • Vieta mieste – investuojantys į butus asmenys įprastai renkasi butus centre ar netoli jo, taip pat prestižiniuose gyvenamuosiuose rajonuose. Vaikus auginančios šeimos pirmenybę teikia ramesniems, nuošalesniems rajonams.
  • Vieta name – buto vieta pastate yra pakankamai svarus rodiklis, norintiems sumažinti būsto eksploatavimo kaštus. Kuo mažiau lauko sienų turi butas, tuo mažiau šilumos jis atiduoda į išorę. Butai, esantys ne pirmame ar viršutiniame pastato aukštuose bei turintys vieną lauko sieną, – šilumą patalpoje laiko geriausiai.
  • Reikalingas buto plotas – buto plotas priklauso nuo numatomo gyventojų skaičiaus. Tad reikėtų vertinti esamą šeimyninę situaciją ir planuojamus pokyčius per artimiausius 5-10 metų. Jei planuojamas šeimos pagausėjimas artimiausiu metu, galimai reikėtų rinktis kiek didesnio ploto būstą, jei artimiausius metus numatoma skirti karjerai – mažesnio ploto butas arčiau miesto centro gali būti patrauklesnis variantas.

Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog, kai planuojamas naujo buto įsigijimas Vilniuje reikia atlikti minėtus namų darbus ir apsvarstyti kriterijus, kurie palengvins buto įsigijimą. Nauji butai Vilniuje, esantys Paupio rajone, yra apsupti gamtos ir ramybės. Apsilankykite tinklalapyje Paupys.lt ir išsirinkite savo ramybės oazę, kuri įsikūrusi sostinės senamiestyje!