Profesionalaus logotipo kūrimo kaina

Šiame straipsnyje mes nutarėme aptarti logotipų kainas ir kokių jų galime tikėtis. Priklausomai nuo jų sudėtingumo, dizainerių skelbiamų kainų, galutinė suma gali ženkliai skirtis. Taigi pateikiame apytiksles kainas skirtingo sudėtingumo logotipams.

Paprastas logotipas su elementariu dizainu – nuo 100€

Tikėtis apie 100€ už paprastą logotipą – visiškai normalu. Paprastas logotipo kūrimas – paveikslėlis kuriame aiškiai atsispindi įmonės pavadinimas ir ženklas. Jei norima kompleksiškesnių raštų ar rašmenų – kaina gali kilti.

Žinoma, paprasto logotipo apibūdinimas yra subjektyvus, todėl būtina surasti gerą logotipo dizainerį kuris aiškiai pasakys ką gali sukurti už mažiausią sumą pinigų. Dizaineriui taip pat padėtų aiškūs jūsų nurodymai arba bent jau gairės ką norėtume matyti.

Verta paminėti, jog dizaineris jums turėtų pateikti bent 2 logotipo variantus ir 2 pakeitimų galimybes už šią sumą.

Vidutinio sudėtingumo logotipas – nuo 400€ iki 700€

Logotipas su kiek sudėtingesniais raštais ir šriftais paprastai kainuoja maždaug dvigubai daugiau nei paprasto dizaino logotipas. Šią sumą lemia ir tai, jog klientas gauna bent 10 originalių variantų bei nelimituotą kiekį pakeitimų.

Gera logotipų kompanija jums ne tik suteiks patarimų, tačiau atsiųs ir keletą šablonų pagal bendrą jūsų idėją. Galite tikėtis bent jau 3 šablono konceptų.

Išleidžiant daugiau jūs galite tikėtis daugiau pagalbos iš įmonės, gausite šablonų ir apskritai logotipą turinti daugiau detalių ir įgyvendintą skirtingais formatais.

Kompleksinis logotipas – nuo 1000€

Jei esate patyrusi įmonė, turinti resursų investuoti į tobulą logotipą, kuris būtų efektyvus ilgą laiką, šis variantas yra būtent jums. Tokia investicija jums gaus dedikuotą komandą dizainerių pasiruošusią sukurti galingą logotipą kuris pasižymės puikiomis spalvomis, formomis ir šriftu.

Galutiniam produktui sukurti, kūrėjų komanda investuos nemažai valandų prie piešimo stalo, kad pasiekti geriausią įmanomą rezultatą. Po visų darbų jūs gausite pilnas teises į visa logotipo formas bei failus.

Šis pasirinkimas – norintiems iliustratyvaus ir kompleksiško logotipui savo brendui.

Neturite didelio biudžeto? Pabandykite logotipą sukurti patys

Jei esate startuolis ir neturite didelio biudžeto, tikrai verta pasvarstyti apie logotipo kūrimą pačiam. Tarkime, organizuojate vienkartinį renginį. Juk tikrai neapsimoka samdytis dizainerio vien dėl tokios priežasties.

Internete galima rasti nemažai priemonių nemokamam ar bent jau už nedidelę sumą pinigų logotipų generavimui. Juk kur kas protingiau išleisti 30€ nei tarkime 300€ už neaukščiausio prioriteto projektą.

Jei koncentruojatės ties trumpalaikiu brendo kūrimu, geriausia rinktis logotipą už nedidelę sumą arba išvis nemokamą variantą.

Pabaigai

Tiek logotipų, tiek pačių dizainerių internete galima rasti tikrai daug. Svarbiausia – žinoti savo prioritetus ir pasirinkti įmonę kuri yra tikri profesionalai savo srityje.