Saugios pazintys internetu: ką svarbu žinoti?

pazintys-internetuPastaruoju metu pazintys internetu vis labiau populiarėja, nes šis susipažinimo būdas yra labai paprastas ir patogus, ir niekada netenka paskirti pernelyg daug laiko, kada norima užmegzti naujas pažintis. Vis dėlto, tenka pripažinti, kad virtualus bendravimas gali būti pavojingas – čia visada yra svarbu laikytis tam tikrų svarbiausių saugumo taisyklių.

Pasikliaukite nuojauta

Tam tikrais atvejais kito asmens ketinimai gali pasirodyti įtartini, ir tuo atveju, jei dvejojate, ar su juo susitikti gali būti nesaugu, pasikliaukite savo nuojauta. Deja, kartais yra susiduriama su internetiniais sukčiais, kurie, pasitelkę tam tikrą strategiją, gali išvilioti pinigus. Kad taip nenutiktų, būkite atsargūs, ir tuo atveju, jei nesate garantuoti, kad pasimatymas bus Saugus, į jį paprasčiausiai neikite. Stenkitės asmeninius duomenis išsaugoti paslaptyje – nenurodykite savo namų ar darbovietės adreso.

Prieš susitikdami pabendraukite

Šiandien turime tikrai didelį virtualaus bendravimo priemonių pasirinkimą, tad prieš susitikdami su jus dominančiu asmeniu, pirmiausia stenkitės šiek tiek pabendrauti ir geriau pažinti kitą asmenį. Tuo atveju, jei kitas asmuo jums atrodys įtartinas, paprasčiausiai galėsite nutraukti pažintį. Susipažindami internetu visada būkite apdairūs, ir per daug neatviraukite – asmeninius dalykus galėsite atskleisti vėliau, kada jau būsite susibendravę ir šiek tiek pažinę kitą žmogų. Nors kartais gali būti įdomios ir spontaniškos pažintys, kuomet susitinkama dar tą pačią dieną, tačiau visada būkite apdairūs.

Susitikite dienos metu

Turbūt nereikia net sakyti, kad susitikimai dienos metu yra kur kas saugesni. Taigi, kai planuosite pirmą pasimatymą, pasirinkite laiką dienos metu. Susitikimui idealiai tiks pakankamai vieša vieta, tokia kaip prekybos centras, kavinė, ar pan. Tikrai nesuklysite, jei nutarsite pavalgyti pietų pertraukos metu – turbūt esate girdėję, kad pirmajam pasimatymui visiškai pakanka valandos, kad galėtumėte nuspręsti, ar tikrai verta tęsti pažintį.

Šios pagrindinės trys taisyklės tikrai gali padėti jums užmegzti saugias ir sėkmingas pažintis. Visada stenkitės būti apdairūs ir pasikliaukite savo nuojauta – tik tuo atveju, jei matote, kad puikiai sekasi bendrauti, ir asmuo neatrodo įtartinas, galite susitarti susitikti, tačiau pirmajam pasimatymui visada geriausiai tinka viešos vietos šviesiu paros metu.