Sofa – lova – ne tik miegamajame

Turintieji itin nedidelio ploto miegamuosius, vietoje didelės bei masyvios lovos, renkasi kitą baldą – sofą – lovą. Dienos metu toks baldas yra ypač kompaktiškas, leidžia išsaugoti daug papildomos erdvės bei puikiai tinka sėdėti, o, štai atėjus vakarui, vos per kelias minutes jį galima paversti jaukiam ir patogiam poilsiui skirtu baldu. Vis dėlto, belieka tik pridurti, kad nedidelio ploto miegamasis, tikrai nėra vienintelė vieta, kur būtų galima įkurdinti sofą – lovą. Taigi, pats metas įvardinti ir dar kelias šiam baldui idealiai tinkančias erdves.

Darbo kambarys

Tai – dar viena erdvė, kurioje taip pat galėtų atsirasti sofa – lova. Dirbantieji iš namų ar turintieji savo verslą, prisipažįsta, kad dienotvarkė neretai susiklosto taip, kad vėlų vakarą ar net dalį nakties tenka skirti įtemptam darbui. Na, o šiam procesui pasibaigus, nebesinori grįžti į miegamąjį dėl labai paprastos priežasties – kad būtų prižadinta antroji pusė. Taigi, jei darbo kambaryje stovės patogi sofa – lova, likusias kelias valandas miego, bus galima praleisti būtent darbo kambaryje. 

Svečių kambarys

Jei jūsų namuose svečiai nakvoti lieka labai retai, tai tikrai nėra prasmės užgriozdinti jiems skirto kambario didele lova – verčia rinkitės pastatykite ten gražią sofą – lovą. Šis baldas puikiai tiks sėdėjimui, o vos tik pririekus, jį bus galima transformuoti ir į itin  patogų, miegui skirtą baldą. 

Taigi, kaip matyti, miegamasis tikrai nėra vienintelis kambarys, kuriame galėtų atsirasti patogi sofa – lova. Darbo kambarys, svečių kambarys, tai – dar kelios erdvė. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad itin patrauklią bei patogią sofą – lovą, bet kuriai iš šių erdvių, tikrai rasite, jei tik užsuksite į https://www.deinavosbaldai.lt/visi-baldai/sofos-lovos